eko uklidovka

zobrazeno 237×

Vložil(a): Lejla76, 30. 1. 2024 10.18

zdravím ve spolek, sháním kvalitní eko uklidovku pro citlivou pokožku, která ale zároven pěkně provoní byt.. s čím jste spokojené?:)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Sylvi18, 14. 3. 2024, 11.50

Na úklid já mám věci od Eurony, ty mě nějak nevadí, navíc to vydrží fakt dlouho. Ale dlouho jsem hledala třeba něco na praní, teď jsem zkoušela Ecohaus, takové papírky, neví jestli to znáte a super teda. Vždycky jsem se o všem osypala a tyto jsou hypoalergenní a zatím, klepu, všechno v pořádku.

Denisa75, 19. 3. 2024, 13.30

A jejich prací jsi nezkoušela? Vím že je s tím hodně lidí také spokojeno. Ale ty papírky zní hodně dobře. A to se teda rozpustí? Můžu to nějak vyzkoušet?

Sylvi18, 25. 3. 2024, 13.31

Určitě ano, tady na stránkách https://ecohaus.cz/collections/vsechny-produkty mají tam i vzorečky na 5 praní. Jinak po kontaktu s vodou se papírek promění na gel. Dá se použít i na ruční praní, skvěle se hodí i na cesty, jelikož je skladný a nebo ho můžete i dát do rozprašovače a vyčistiti čalounění. Já používám právě tak, protože máme doma i zvířátka i děti.

Kristynka88, 31. 1. 2024, 12.03

čauko, já nakupuju značku yellou and blue...sama jsem atopik, takže beru vše vegan i kosmetiku jako šampony gely atd a snáším toto v pohodě, už nemusím uklízet v rukavicích, ty mi mimochodem taky občas dělaly fleky a ptala ses na vůně, tohle parfemované je a přijde mi,že se v bytě drží dlouho

Lejla76, 1. 2. 2024, 9.41

tak to se mrknu, když zminuješ ty šampony, nemáš tip na nějaký bio na lupy?

Kristynka88, 2. 2. 2024, 8.52

koukni se na stránky alpiku od tama vše beru..s lupama potíž nemám,tak nevim,ale beru třeba od tama šampon capillus s kofeinem na podporu růstu a je super

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů