Dovolená

zobrazeno 470×

Vložil(a): slunicko, 5. 11. 2016 15.18

Kam už by jste nikdy nejela na dovolenou

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

magdah, 6. 5. 2022, 13.38

V životě už mě nikdo nedostane na Ibizu. Všude přelidněno, samá hlučná párty, mladí nezodpovědní lidé. Pokud vyloženě chcete do této destinace, super alternativou je tento ostrůvek https://www.cklub.cz/pruvodce/spanelsko/menorca . Mnohem klidnější, více turisticky příjemný, za mě totální výhra na dovolenou. Klidně i s dětmi, ty se tam vyblbnou a nebudou je lákat alkoholové párty mladých.

lucie25987, 24. 4. 2021, 6.48

My máme naštěstí také jen dobré zkušenosti, a to jsem na kempy docela náročná. Je teda pravda, že jezdíme jen do těch velkých, vyhlášených a před odjezdem ještě koukám na internet na recenze, abychom si dovolenou užili. Jezdíme pod stan, abychom byly ve svém. Vloni nebylo léto nic moc, tak jsem před dovolenou radši objednala impregnace na stany z https://eshop.inproducts.cz/outdoor/inproducts-impregnace-premium-na-stany-a-batohy-200-ml/ a stan jsem nastříkala, aby nám dovnitř nepršelo, ale naštěstí bylo nakonec celý týden hezky .

Mygara

Mygara, 24. 4. 2017, 16.37

horní vltavice do kempu, pod pojmem tekoucí voda byla voda z potoka, záchod jako součást chaty byla kadibudka a v chatě byly myší bobky

Fuga

Fuga, 25. 1. 2017, 13.23

do Dobronic do kempu, blili jsme tam celá rodina, jen taťka zůstal fit, protože desinfikoval žaludek pravidelně ráno a večer štamprlí Ale to mi bylo tak 10 let a měli to tam všichni návštěvníci, prý z vody

Adrianita, 7. 11. 2016, 9.39

Kdyby otázka zněla,kam bych jela,míst by bylo.Zatím se mi líbilo všude,kde jsem byla.

Petra Önder (petrao)

petrao, 7. 11. 2016, 1.02

Všude se ni líbí když jsem tam se správnými lidmi

jitkamety

jitkamety, 6. 11. 2016, 9.20

Vsude kde jsem byla se mi libilo

Leňulka, 6. 11. 2016, 9.12

Kam bych nikdy nejela, no někam kde není nic zajímavého, žádné pořádné památky apod. do pralesa bych nejela, do pouště také ne, co tam. Ale naopak kam bych chtěla a už jsem tam byla a jela bych zas a znova je Irsko, tam je prostě krásně. A taky záleží jací jsou tam lidé. Třeba v Irsku hrozně příjemní a milý, že to hned zlepší dojem a s lidma jsem naopak nebyla spokojená v Itálii, jsem tam potkala jen samé protivy, takže tam se mi moc nelíbilo

Jana82

Jana82, 5. 11. 2016, 22.04

Zatím jsem byla všude spokojená

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 11. 2016, 22.03

Mě se líbilo úplně všude Takže takové místo nemám

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů