depresivni stav

sledováno 1× zobrazeno 1641×

Vložil(a): luciusmius, 14. 1. 2016 20.29

Mam asi problem sama se sebou a materstvim. Nase kacka se narodila cisarskym rezem pri me narkoze po moji zlucnikove kolice pak jsem na ni byla sama tata byl v podstate nefunkcni "chodi prece do prace" po par tydnech k nam prijeli nasi rodice a mamka na par dni zustala a moc mi pomohla konecne jsem si odpocinula, kacka melaotocene spani. Po nejakem case kdyz uz kacka zacala vnimat zacal fungovat i tatinek a vse se zdalo super ale poslednich par mesicu se jen hadame a neni to ze by se pritel nesnazil jen me proste rozciluje cokoliv udela nebo rekne a a posledni dobe jsem spatna z celeho materstvi do konce zivota budu jen matka co navstevuje rodinne centrum kde se potkavame s ostatnima maminkama a mluvime.jen o detech snazim se delat ruzne veci abychom se nejak zbavila toho stereotypu mame zahradu chodim predcitat pohadky detem vypomahat do rodinneho centra.... ale ten pocit ze me uz nic neceka mam porad dceru i pritele miluju strasne moc a nechci jim ublizit jsem s toh spatna nevim co delat prosim maminky nemate nejakou radu

Sdílejte:   | 
3

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 15. 1. 2018, 11.14

určitě je to už lepší, je to takový blbý stav těsně po porodu

Fuga

Fuga, 30. 11. 2016, 9.22

jak, že nic nečeká. Je to na palici být doma s dítětem, ale jdete na to dobře, musíte vybočit ze stereotypu

Cindy, 10. 11. 2016, 22.28

Ahoj mam podzimni deprese a caste zmeny nalady,nevite nekdo co s tim.

viktorie12, 10. 11. 2016, 22.31

Tak zkus vyhledat nějakého odborníka.

Cindy, 10. 11. 2016, 22.33

Preci nepujdu vyhledavat nejakeho sarlatana.Jeste abych se cpala nakyma patakama.Chci nakou pilulku na dobrou nalady,abych nebyla tak otravena a protivna

viktorie12, 10. 11. 2016, 22.36

Já jsem zkusila tohle na doporučení kamaráda a cítím se happy http://www.woykoff.com/allegra3

Cindy, 10. 11. 2016, 22.38

A po jake dobe jsi pocitila zmenu.Ani nevim ze neco takoveho existuje

viktorie12, 10. 11. 2016, 22.40

Do 10 dnů se mi zlepšila nálada a cítila jsem se o dost lépe.

Cindy, 10. 11. 2016, 22.42

A neni to navykove a jake musis brat denne mnozstvi?

viktorie12, 10. 11. 2016, 22.55

Ne není,ale doporučují po Třech měsících vysadit a dát si měsíc pauzu at zjistíš zda je to lepší. A berou se 1-2 tablety.

Cindy, 10. 11. 2016, 22.57

Musim to urcite vyzkouset,snad se mi ten stav zlepsi.

viktorie12, 10. 11. 2016, 22.59

Určitě jo a pomohla mi i na odvyknutí kouření.

Cindy, 10. 11. 2016, 23.01

Tak to se mi libi,jelikoz jsem se ted poradne rozkourila.Chci s tim prestat,leze to hodne do penez a ty potrebuju na jine veci.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 18. 10. 2016, 16.27

Také jsem takové stavy mívala, ale pomáhá mi dělat jiné činnosti

Anna K.

Anna K., 7. 9. 2016, 7.16

Přesně takovouhle hrůzu jsem prožívala v 4-5 měsíci těhoteství. Je to všechno hrozná změna a člověk se hold musí přizpůsobit. A čeká Vás toho ještě spousta až dcera trošku povyroste a už na Vás nebude tak závislá. Držte se

Topik2, 31. 8. 2016, 13.46

Také to znám....ponorková nemoc a stereotip v jednom

katuš, 28. 4. 2016, 0.33

Jó to znam ponorka hadr.kdyz uz si vyjdu d prateli tak zjistim ze vlastne ani nemam o cem jinym mluvit nez o detech pac jiny zazitky nemam.ted jsem byla o vikendu dvakrat na bruslich a muzu rict ze jsem se po dlouhy dobe zase citila jako clovek a ne jen mama.a pritel tomu dodal korunku kdyz mi rekl ze to my zensky tak snad mame dany.jsem vylitla jak uragan.maleho miluji ale i potrpotrebujurochu prostoru pro sebe.hodinka na odpocinekK ?Komu to staci? To je nic.nastesti jeste hackuju tak i u toho vypnu.nejste jedina,je nas vic a nejsme v tom samotny

dáša, 29. 1. 2016, 16.52

Co se zkusit vrátit do práce, na nějaký kratší úvazek, ale do práce, která se vůbec netýká dětí. Ono to hrozně rychle uteče a dcera na Vás za chvíli nebude tak závislá, zas budete mít čas na koníčky, ale dětství Vašeho dítěte už se nevrátí.

Lenica, 27. 1. 2016, 9.28

Takový stavy jsem měla celé mateřství. Mateřské centra jsem odmítala navštěvovat, protože debaty o dětech, plínkách, kojení, atd. mi ještě víc dělaly problémy. Protože jsem nekojila ( byla jsem hrozná matka, málo jsem se snažila ), syn začal lézt až v roce ( byl asi divný, nedělal to, co ostatní), chodil až v 18.měs ( ještě divnější) ...no, prostě věčně deprese a blbá nálada. Byla jsem šťastná, že jsem se vrátila do práce a syn šel do školky.Ano, přiznávám se, nikdy ze mě nebude super máma a manželka s úsměvem na tváří, ale jen protože prostě doma být nemůžu.Doma to na mě padalo.Tohle mám po svém tátovi, musíme být mezi lidmi. Od té doby, co jsem se vrátila do práce, hned se mi udělalo líp Jak čtu příspěvky, každá to máme jinak.Někdo má rád, když je doma, někdo chce utéct.Hodně mi pomohlo, že jsem šla ven s lidmi, kteří neměli děti a bavili jsme se o jiných věcech .....ale je jasný, že své děti milujeme úplně na celém světě nejvíce

Zuzka Čtvrtečková, 20. 1. 2016, 17.33

Když na mě padne depka, tak vím, že je nejvyšší čas někam vyrazit. Bydlela jsem dlouhé roky v Praze a teď žijeme na malém městě, takže se snažím občas vyjet. Bohužel nemám moc hlídání, takže většinou jezdím se synkem. Ten k smrti nesnáší nakupování, takže jezdíme po výstavách a různých akcích. Opravdu to pomáhá, i když mám tu svoji "kouličku" stále u nohy

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů