Darování vajíček - zkušenosti

zobrazeno 321×

Vložil(a): Bohuna77, 20. 8. 2023 23.07

Dobrý večer, máte někdo zkušenost s darováním vlastních vajíček? Jaký na to máte příp. názor?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Betynka3, 15. 12. 2023, 19.02

Já byla darovat ve Zlíně, moc příjemná klinika, postup mi vysvětlili a taky zodpověděli všechny dotazy, čímž rozbily některé moje zbatečné obavy. Za mě kliniku moc doporučuji, na jejich stránkách najdeš podrobnější info, kdybys chtěla darovat tady https://www.ivf-zlin.cz/darovani-vajicek.

SimonkaS, 9. 12. 2023, 21.17

Taky jsem darovala. Pokud by tě zajímalo, jak to probíhá, respektive, jak to probíhalo u mě... Ze všeho nejdřív mi udělali všemožná vyšetření, aby se potvrdilo, že jsem vhodná dárkyně. To je každá zdravá žena ve věkové kategorii 18 - 35 let. Testy dopadly dobře, tak jsem mohla zahájit hormonální stimulaci, aby během cyklu dozrálo víc folikulů a bylo co odebírat. No a potom v anestezii proběhl odběr.

sarkanova3333, 7. 12. 2023, 16.37

Já darovala už 2x, vlastní děti už máme a další neplánujeme, tak jsem se rozhodla darovat, pomohl tomu i fakt, že moje kamarádka měla s otěhotněním problém a já si uvědomila, že takto třeba někomu pomůžu.

Hedvikakasa, 13. 9. 2023, 14.26

Když se tady řeší to darování, vajíčka jít darovat už nemůžu, bohužel nesplňuji již věkovou kategorii, ale uvažovala jsem o tom že bych šla darovat krevní plasmu. Nemáte někdo zkušenosti kam třeba zajít v Ostravě a jestli to nenese nějaké riziko?

Rozina, 19. 9. 2023, 10.46

Já zase na vajíčka nesplňuji podmínky o zdravotním stavu. Tam je to docela hodně přísné no. Hele plasma je za mě v pohodě, jen se musí vše dodržet. A samozřejmě také to s sebou nese jistá kritéria, tady to mají hezky vypsáno https://www.caraplasma.cz/zakladni-podminky-pro-darovani-krevni-plazmy. Opravdu ta strava a pití je hodně důležité. Doporučuji 1-2 do měsíce, určitě nechodit vícekrát, to by ti potom ublížit opravdu mohlo.

Hedvikakasa, 22. 9. 2023, 10.39

Super díky za odkaz. Koukala jsem že tato klinika je i u nás v Ostravě, takže se tam zkusím objednat, vše jsem si načetla a měla bych splňovat podmínky. Určitě bych častěji nechodila. Na krev nemohu bohužel, tak jsem si říkala že bych zkusila alespoň toto.

Kajka Janikova, 9. 11. 2023, 18.13

Ahojky, super doporuceni holky, ja jsem se divala jestli je u me ve meste odberove misto a nakonec jsem nasla ze je coz je super. Urcite si domluvim termin. Kdyby mel nekdo zajem tak sem davam odkaz na odberova mista, kdyby se chtel nekdo taky pridat: https://www.caraplasma.cz/odberova-mista-cara-plasma

Evulinka002, 22. 8. 2023, 23.25

Já jsem vajíčka darovala na klinice ve Zlíně a určitě ji doporučím. Chovali se fakt hezky, profesionálně a vše je samozřejmě anonymní. Navíc mi uhradili veškeré náklady, které mi v souvislosti s darováním vznikly. Tady najdete víc informací www.ivf-zlin.cz/darovani-vajicek

Damaskova, 24. 8. 2023, 23.03

Zdravím, na kliniku IVF Zlín čtu všude hodně chvály, určitě je taky kontaktuju a uvidím, jak se domluvíme. Sama bych chtěla pomoct a říkám si, že jsem mladá, tak proč ne. Každej budeme jednou pomoc potřebovat, přijde mi to automatické.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů