Čarodějnice, kouzelníci, věštkyně, voodoo, magie .. věříte tomu?

zobrazeno 2268×

Vložil(a): sonara, 17. 11. 2017 20.48

Hezký den všem Jaké máte zkušenosti s černou magií? V poslední době mám jen samé neštěstí. Kámoška mi řekla abych šla k věštkyni-čarodějnici, že může jít o kletbu. Je to vůbec možné někoho proklít a podobné věci? Myslím, že to je jen v pohádkách pro děti. Čarodějnice, kouzelníci, věštkyně, voodoo, magie .. věříte tomu? Voodoo, černá magie tomu věří a praktikují jen někde v Africe. Nevím co si mám o tom myslet. Sama jsem na pochybách. Co když je to přece možné? Nemá někdo kontakt na nějakého "šamana" co se zabývá proklínací magií?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

naseivanka, 2. 4. 2021, 17.21

Na https://www.buddhanaramek.cz jsem si zrovna nedávno kupovala náušnice a musím říct, že ta energie z nich přímo štípe. Jsem celá bez sebe když mám něco tak vzácného na svých uších. Dříve jsem na tyhle rádoby energie nevěřila, ale přijde mi, že se mi vesmír mnohem více v poslední době otevřel. Opravdu zázraky se dějí a já musím jen tiše souhlasit.

lucie25987, 8. 12. 2020, 6.48

Ono záleží, ke komu půjdete. Já jsem byla kdysi u jedné kartářky a od ní jsem se skoro nic nedozvěděla. Letos v létě jsem přemluvila kamarádku a šli jsme k jiné, do jiného města, takže nehrozilo, že by mě nějak znala, a ta toho o mě věděla hodně . Já těmto věcem věřím. Věřím i na sílu různých kamenů, takže je mám rozmístěné různě po domě kvůli energii. Také nosím neustále na ruce náramek z minerálů, který jsem si objednala z https://www.mijabijoux.cz/naramky-z-mineralu a ten mi dodává potřebnou sílu a energii.

kamillka0, 11. 1. 2019, 6.51

Samo pozitivní myšlení je sice hezké, ale je to málo. Dobrá je jasná, pokud možno obrazná představa toho co chci, jako již jsoucího. Případně s využitím spánku, respektive posledních myšlenek před usnutím. Při pravidelném opakování se fšechno začne postupně plnit.

V007A, 3. 12. 2017, 7.36

Začněte myslet pozitivně a uvidíte,jaké budete mít štěstí.

vendy.z, 25. 11. 2017, 19.40

Věřím, že je to skutečné a proto bych šla spíše než k šamanovi k farářovi či pastorovi, který se v tom vyzná....

NiFee

NiFee, 20. 11. 2017, 13.56

Blbosť . Ak na to clovek veri tak sa mu zda, že vsetko je zle a deju sa len zle veci , ale ak je clovek pozitivný tak tie zle veci až tak neriesi a vidi hlavne tie dobre . Napríklad moja mama vraví , že ako sa ma zle a ja vidim ako sa ma dobre . Nechapem preco si myslí, že sa ma zle lebo vsetko su to iba malickosti a dobrých veci sa jej stalo a stale deje viac .

Zdeňka S., 19. 11. 2017, 15.37

Rozhodně věřím na to, že není dobré si s těmato věcma zahrávat...

Žofinka

Žofinka, 19. 11. 2017, 5.33

do toho bych se nepouštěla, vše má nějaký význam, ale rozhodně ne prokletí nebo něco podobného

Lenourecek, 18. 11. 2017, 22.47

Na takové věci moc nevěřím... U nás mám zase pocit, že se nám nic nedaří

Markéta Adamcová (marqueta)

marqueta, 18. 11. 2017, 21.43

Taky jsem měla období, kdy se mi děly jen samé strašné věci. Umírání, nemoci, atd... Ale pak se to zase otočilo a přišlo nádherné období. Takový je prostě život. Na čarodějnice nevěřím. Věřím na duchy, na duše zemřelých a v Boha, ale hlavně v život a ten je prostě nevyzpytatelný.

Katka

Katka, 19. 11. 2017, 12.25

Co je na umírání strašného, je to součást života stejně jako narození ;o)

Markéta Adamcová (marqueta)

marqueta, 20. 11. 2017, 21.18

Já si nemyslím, že na umírání by bylo něco strašného. Ano, he to součástí života. Ale když vám v období několika měsíců zemřou dva velmi blízcí, dalšího postihne krvácení do mozku a bojuje o život a vážně vám onemocní manžel, tak je to (třeba pro mě) těžké období. Ale ani tak nevěřím, že mě někdo proklel. Tak jsem to myslela.

annahb, 19. 11. 2017, 18.53

já takové období měla předloni- nejdřív v nemocnici skončila moje dcerka a pár dnů na to moje mamka těsně před svátkama- další rok zemřel můj teprve 30 tiletý kamarád a hned po tom můj strýc- jojo život je opravdu nevyzpytatelný

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů