Babička

zobrazeno 965×

Vložil(a): dadinkamaminka, 15. 9. 2017 22.25

Mamči mám takový problém s tchýní. Ona je úplně super,mám jí moc ráda,ale vadí mi,že nerespektuje moje zásady,které se týkají stravy syna. Já se snažím mu dávat jídlo zdravější,nejsem žádná bio matka nebo něco podobného,ale rozhodně mu ke svačině nedávám čoko tyčinku například. Ke snídani mu kupuje pořád Kostíky s čoko kuličkama,už několikrát jsem jí říkala,at mu to na snídani nedává,že to je pamlsek a ne snídaně.Ale je to zbytečný,kupuje mu to pořád :( Nebo ho cpou,když je u nich na víkend,koláčema a těma kupovanýma plněnýma rohlíkama... Mě se to nelíbí,sama to nejím,možná jen vyjímečně,jednou za půl roku. Mě by nevadilo,kdyby to bylo občas,jednou za týden třeba,ale když je tam na víkend,pořád ho cpou takovýma nesmyslama,pořád samej cukr,že prý ho potřebuje a takový žvásty... Jak jí mám slušně vysvětlit,že se mi to nelíbí? Už jsem to zkusila,ale nepomohlo to... Malej má zkažený zuby a to mu je čistim pravidelně.Nechci se s tchýní hádat,ale potřebuju,aby mě respektovala. Uff,omlouvám se za román.Budu ráda za vaše rady a komentáře.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

V007A, 6. 12. 2017, 9.34

Já na toto téma vedla mnoho a mnoho debat,než to pochopili,ale stejně to není podle mých představ,ale aspoň to trochu omezili.

vendy.z, 27. 9. 2017, 19.30

No jo, to se stává...ale je to jen jednou za čas. Nestojí za to si nahněvat babičky.

Žofinka

Žofinka, 18. 9. 2017, 9.14

u nás je zatím rozumná domluva, takže to tchyně respektuje, ale ono se nemá nic hrotit

Fuga

Fuga, 17. 9. 2017, 6.54

všude je to stejné, s mojí mamkou se domluvím, ale tchyně je mnohem horší. já jsem na to rezignovala, pro jednou za týden jim to neuškodí nebo jim dám pořádně najíst než odejdou a oni to pak ani nechtějí

nikolava, 17. 9. 2017, 6.17

Babicky vzdycky budou cpat sladkym horem dolem. My jsme vetsinou se synem u nich, takze si to ohlidame. Jinak by mu byli schopni davat po kilech

vaniilla, 16. 9. 2017, 23.30

No, nevím co bych dělala, doufám, že u nás ten problém nenastane... tak hodně síly k boji!

dadinkamaminka, 17. 9. 2017, 10.36

Myslím,že tenhle problém má většinu rodičů s jejich tchýněmi .... Děkuju...

vaniilla, 17. 9. 2017, 11.14

Uvidíme, to budu říkat za pár měsíců

Janna, 16. 9. 2017, 22.12

No, někdo ty děti rozmazlovat musí Jestli vysvětlování nepomohlo, tak to asi už ani nepomůže... Sama nevím, jak bych tomu zabránila. A přestat ho tchýni dávat mně přijde zase nesmysl.

dadinkamaminka, 17. 9. 2017, 10.37

Mě právě taky...

Katka

Katka, 19. 9. 2017, 11.37

Rozmazlovat a ničit zdraví je rozdíl ;o)

Kamila Pecharová, 16. 9. 2017, 21.43

Jako u nás.. Naše máma i tchyně.. Ale neřeším to, zas tak často se nevidí, takže víc cukru jednou za čas nerada ale zkousnu.. A pokud to tchyně přehání, můj manžel jí vždy rázně, ale slušně domluví.. Umí to

Aliisha

Aliisha, 16. 9. 2017, 20.25

Naše babičky by syna taky krmily vším možným. Jasně a důrazně jsem jim řekla, že ne a je klid. Když hlídají ( moc často ne) , tak má syn jídlo z domova.

Adrianita, 16. 9. 2017, 17.39

Buď bych mu s sebou dávala svoje jídlo nebo bych ho tam nedávala tak často. Když jí říkáš své požadavky, jak na to reaguje, musí pochopit alespoň ty zkažené zuby snad

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů