Arogance je slabe slovo

zobrazeno 1373×

Vložil(a): Robinka, 11. 6. 2018 15.55

Holky, k nam do domu se nastehovala cernosska rodina. Ale to je teda konec. Takovy krik, rvani i po 22hod. Jsem z nich zoufala. Puch pres celou chodbu. Abych se nikoho nedotkla nejsem rasitka, sama mam manzela z Mexika.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

WeruskaSK

WeruskaSK, 30. 7. 2018, 17.18

no jedine policiu volat zakazdym a mozno aj majitelovi dojde ze mu robia zle meno alebo spisat peticiu a dat majitelovi

Nikoll, 10. 7. 2018, 12.56

Tak pokud dělají bordel po 22h tak jedině volat policii, a pořád dokola, pokud jsou v podnájmu, mohou je i na tento popud nechat vyhodit z podnájmu. A majiteli bytu říkat jaké s nimi jsou problémy...

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 13. 6. 2018, 21.34

Vím jaké to je mít problémy se sousedy ale pokud jsou jen v pronájmu tak když si bude stěžovat dost lidí tak je třeba vyhodí

vaniilla, 13. 6. 2018, 11.35

To je děs... a to mají v pronájmu nebo vlastní byt? Pokud to mají jen pronajaté, jde to ještě zkusit pořešit s majitelem bytu...

Robinka, 13. 6. 2018, 19.02

Byt maji v pronajmu. Majitel je velmi dobrosrdecny takovy tunta

Furciferka

Furciferka, 13. 6. 2018, 10.53

Ono je taky dobře možný, že prostě třeba dřív nebydleli v paneláku, tak prostě nevědí, že je přes ty zdi všechno slyšet. Asi bych jim to zkusila nějak opatrně říct a požádat je, aby večer po 22 hodině byli trochu potichu. Až teprve, když se nic nezmění, bych mluvila o aroganci.

Robinka, 13. 6. 2018, 11.18

Ja jsem to zkousela nekolikrat, hlavne kvuli detem, mam dve maly deti, ktere jsou nauceny spat v 21hod. A od te doby co se tam pristehovali, tak deti se ani jednou normalne nevyspali. Kdyz jsem za nima prisela, tak mi otevrela strasne neprijemna korpulentni dama, ktera na me koukala jako kdybych se zblaznila. Kdyz nepochopila cesky tak jsem ji to jeste jednou rekla v anglictine. Pred nosem mi zavrela dvere. Druhy pokus s jejim synem - ten na me koukal, take jak na ducha...

Žofinka

Žofinka, 13. 6. 2018, 9.19

To je pech, ono se dopředu neodhadne jak se lidí budou chovat, leda když jsou to hovádka od pohledu

Robinka, 13. 6. 2018, 11.19

To mas pravdu, ja nejsem z tech zen, ktere hnedka odsuzuji, ale tohle nejde, mam dve malicke deti, a ty od te doby nevedu co je to spanek.

slavuska

slavuska, 12. 6. 2018, 23.07

nojo, tak je to úplně jiná kultura, jiný zvyky. Jako chápu, že ti to vadí, mě by to taky štvalo, možná bych tu policii i zkusila, když ruší noční klid, když se přestěhovali k nám, měli by se přizpůsobit naším zvyklostem.

Mygara

Mygara, 12. 6. 2018, 19.04

nezáleží na rase či národnosti, ale na povaze, schopnosti se přizpůsobit

Robinka, 13. 6. 2018, 11.20

To urcite nezalezi, sama jsem psala, te muj muz pochazi z Mexika.

Fuga

Fuga, 12. 6. 2018, 18.48

já viděla byt, kde pobývali naši romští spoluobčané a proč někdo vytrhne záchod, aby pak chodil do kýble a podpálí linku nepochopím, ale věřím, že toto dokážou udělat i občané bílé barvy pleti

Furciferka

Furciferka, 12. 6. 2018, 22.09

A co ma toto spolecne s pripadem teto rodiny? To, ze nekdo dela hluk, jeste neznamena, ze vybydli byt.

petralak

petralak, 12. 6. 2018, 13.28

Jestli je to pronajatý byt, majitel bude litovat. Nezbyde mu nic než deseti až statisícové škody a z nich nic nedostane... zkušenost od podobného pronájmu u rodičů v baráku.

Furciferka

Furciferka, 12. 6. 2018, 15.42

Trochu unahlene, delat takovyto zaver, ne? Z ceho usuzujete? Na zaklade toho, ze delaji hluk? Nebo jeste hur, na zaklade barvy pleti?

petralak

petralak, 13. 6. 2018, 11.37

Ani na základě hluku a barvy, ale pokud je puch přes celou chodbu, jak píše zakladatelka a fóra, asi nebude vše v pořádku. Prosím, nedělejte že mě rasistku.

Furciferka

Furciferka, 13. 6. 2018, 12.07

Ani na základě toho bych nesoudila. Z čeho je ten puch? Nejspíš z jídla, které vaří, ne? Já jsem na kolejích bydlela na patře s Vietnamci. Používali jsme společnou kuchyňku. A to byl pořádný puch, když vařili. Asijská kuchyně holt voní jinak než ta naše. A jak je dobrá!

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 13. 6. 2018, 21.42

Také jsme řešili že nájemníci dělali hluk a sousedé si stěžovali a nakonec vybydlený byt . . . Ulomené kliky . . . Pozvracene podlahy 😣

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů