zaměstnání
Vložil(a): patricia077, 6. 4. 2017 13.54
Teda dnes jsem zas vytočená do běla, jak se dnes ti zaměstnavatelé klidně chovají k poctivým zaměstnancům! Mám fakt vztek..nechci být ani konkrétní, protože je to na dlouho, ale jedná se o státní instituci, kterou všichni dobře známe..taky máte negativní zkušenost, kdy s vámi zaměstnavatel jednal jako s kusem hadru? S prominutím :-(
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 14. 8. 2017, 17.16
já tuto zkušenost naštěstí nemám, ještě že tak
patricia077, 14. 8. 2017, 18.44
To budte ráda dneska pro změnu přišel chlap ze mu sef nechce proplatit nedělní a dnešní přesčas
patricia077, 4. 5. 2017, 16.18
patricia077, 18. 4. 2017, 9.52
jj tj taky děs
pouzarovaj, 20. 4. 2017, 19.45
s brigádníky někdy ti zaměstnavatelé zacházejí hrozně
patricia077, 20. 4. 2017, 20.28
jj a nejen s nimi
pouzarovaj, 21. 4. 2017, 6.52
ano, je to tak
patricia077, 21. 4. 2017, 9.52
patricia077, 11. 4. 2017, 10.12
patricia077, 8. 4. 2017, 8.51
Tj fajn
Fuga, 7. 4. 2017, 20.37
naštěstí ne, akorát když jsem dávala výpověď v předešlé práci, tak jsem jim to řekla 3/4 roku dopředu, aby si našli v klidu náhradu a dávali mi to tam pořádně sežrat
patricia077, 8. 4. 2017, 19.02
pro dobrotu na žebrotu co
Já pracuju devět let ve státním. Když jsem poprvé otěhotněla, chtěla jsem ještě pracovat (i když mám rizikové zaměstnání). Spontánně jsem potratila a když jsem otěhotněla podruhé, tak jsem hned skončila a šla na rizikové těhotenství. Většina kolegů a nadřízených říkala, že jsem udělala dobře, že jsem hned skončila, ale někteří mně dali sežrat, že se hned jdu flákat atd... A to hlavně ti, kteří se válej a seděj celý den v kanclu, já byla na nohách 12 hodin i v noci. I teď, když musím do práce třeba s lístkem na peníze atd... tak se chovají příšerně a hlavně neprofesionálně!!!
patricia077, 7. 4. 2017, 13.07
no to je vážně síla!
Aliisha, 7. 4. 2017, 20.32
Tak to je teda mazec!
rodinka, 7. 4. 2017, 10.45
Ja pracuju uz 6 let v jednom velkem obchode ( globus ) jsem v ramci moznosti spokojena,mame dobre vedeni a hlavne kolektiv ( jsme tak skoro same baby na pokladne Jen kdyby se ti zakaznici umeli chovat nekdy clovek jenom hledi,co reknou nevim co si o sobe nekteri lidi myslej
rodinka, 7. 4. 2017, 11.22
Tak to zalezi na kazdem cloveku zvlast,jaky ma postoj k zivotu,sposta lidi si az v pozdejsim veku uvedomi co je opravdu v zivote dulezite a co ne a podle toho se i pak lide chovaji k sobe i ostatnim
patricia077, 7. 4. 2017, 12.44
Já po dnešní návštěvě dětské jsem si uvědomila, že všechny maminy trávíme nejvíce času asi tam, tam je vždy narváno dnes hodina a půl a to je pátek
patricia077, 7. 4. 2017, 12.43
JJ zákazníci umí být taky hustí..četla jsem kdysi knížku práce na pokladně jako brigáda a byl to děs, takže vás obdivuji, od té doby nechci dělat tři věci pokladní prodejce - dealer a ještě jedna věc .-)
rodinka, 7. 4. 2017, 13.29
No to je pravda ale ja se nejak moc dobre neucila.Po skole jsem se z manzelem odstehovala do velkeho mesta a bud obchod nebo nejaka fabrika.takze za me to byla jasna volba a taky hrali roli penize
patricia077, 7. 4. 2017, 14.13
je mi to jasný peníze holt potřebujeme
Aliisha, 7. 4. 2017, 20.34
Tak hlavně že jste spokojená
Aliisha, 7. 4. 2017, 20.33
Takovou práci já bych nezvládla. Já bych ty nepříjemné zákazníky asi ukamenovala
patricia077, 8. 4. 2017, 19.02
jj každý na to nemá povahu
LucieS, 7. 4. 2017, 8.14
Naštěstí jsem měla vždy dobrý kolektiv v práci. Je to opravdu spíš o konkrétních lidech.
patricia077, 7. 4. 2017, 12.45
Já zažila špatný kolektiv právě u st institucí nechápu to - soud FÚ atd všude semknutí a nikdo mezi nás