zaměstnání

sledováno 1× zobrazeno 1195×

Vložil(a): patricia077, 6. 4. 2017 13.54

Teda dnes jsem zas vytočená do běla, jak se dnes ti zaměstnavatelé klidně chovají k poctivým zaměstnancům! Mám fakt vztek..nechci být ani konkrétní, protože je to na dlouho, ale jedná se o státní instituci, kterou všichni dobře známe..taky máte negativní zkušenost, kdy s vámi zaměstnavatel jednal jako s kusem hadru? S prominutím :-(

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Žofinka

Žofinka, 14. 8. 2017, 17.16

já tuto zkušenost naštěstí nemám, ještě že tak

patricia077

patricia077, 14. 8. 2017, 18.44

To budte ráda dneska pro změnu přišel chlap ze mu sef nechce proplatit nedělní a dnešní přesčas

annahb, 4. 5. 2017, 15.32

tohle bohužel znám také

patricia077

patricia077, 4. 5. 2017, 16.18

ppetaa27, 18. 4. 2017, 8.47

to jsem zažila na brigádě, kterou jsem dělala ještě při škole, jako výpomoc v kuchyni. Byla jsem tam spíš za otroka.

patricia077

patricia077, 18. 4. 2017, 9.52

jj tj taky děs

pouzarovaj

pouzarovaj, 20. 4. 2017, 19.45

s brigádníky někdy ti zaměstnavatelé zacházejí hrozně

patricia077

patricia077, 20. 4. 2017, 20.28

jj a nejen s nimi

ppetaa27, 20. 4. 2017, 21.39

A jeste za smesny penize

pouzarovaj

pouzarovaj, 21. 4. 2017, 6.52

ano, je to tak

patricia077

patricia077, 21. 4. 2017, 9.52

vivianr, 11. 4. 2017, 9.26

Taky jsem měla takové období. Bohužel si nevyberete. Ve všech sférách je to stejné.

patricia077

patricia077, 11. 4. 2017, 10.12

vendy.z, 7. 4. 2017, 22.27

to mě mrzí....já mám velmi dobré zkušenosti...

patricia077

patricia077, 8. 4. 2017, 8.51

Tj fajn

Fuga

Fuga, 7. 4. 2017, 20.37

naštěstí ne, akorát když jsem dávala výpověď v předešlé práci, tak jsem jim to řekla 3/4 roku dopředu, aby si našli v klidu náhradu a dávali mi to tam pořádně sežrat

patricia077

patricia077, 8. 4. 2017, 19.02

pro dobrotu na žebrotu co

Kikinka30, 7. 4. 2017, 17.24

To je fakt neco....

Janna, 7. 4. 2017, 12.56

Já pracuju devět let ve státním. Když jsem poprvé otěhotněla, chtěla jsem ještě pracovat (i když mám rizikové zaměstnání). Spontánně jsem potratila a když jsem otěhotněla podruhé, tak jsem hned skončila a šla na rizikové těhotenství. Většina kolegů a nadřízených říkala, že jsem udělala dobře, že jsem hned skončila, ale někteří mně dali sežrat, že se hned jdu flákat atd... A to hlavně ti, kteří se válej a seděj celý den v kanclu, já byla na nohách 12 hodin i v noci. I teď, když musím do práce třeba s lístkem na peníze atd... tak se chovají příšerně a hlavně neprofesionálně!!!

patricia077

patricia077, 7. 4. 2017, 13.07

no to je vážně síla!

Cherrynka, 7. 4. 2017, 19.30

Hrůza...!!

Aliisha

Aliisha, 7. 4. 2017, 20.32

Tak to je teda mazec!

rodinka

rodinka, 7. 4. 2017, 10.45

Ja pracuju uz 6 let v jednom velkem obchode ( globus ) jsem v ramci moznosti spokojena,mame dobre vedeni a hlavne kolektiv ( jsme tak skoro same baby na pokladne Jen kdyby se ti zakaznici umeli chovat nekdy clovek jenom hledi,co reknou nevim co si o sobe nekteri lidi myslej

Cherrynka, 7. 4. 2017, 11.12

Někdy je super pro někoho pracovat, když je v poho a neleze mu postavení do hlavy..

rodinka

rodinka, 7. 4. 2017, 11.22

Tak to zalezi na kazdem cloveku zvlast,jaky ma postoj k zivotu,sposta lidi si az v pozdejsim veku uvedomi co je opravdu v zivote dulezite a co ne a podle toho se i pak lide chovaji k sobe i ostatnim

Cherrynka, 7. 4. 2017, 12.09

Ano, přesně tak. Podle mě je to karma

patricia077

patricia077, 7. 4. 2017, 12.44

Já po dnešní návštěvě dětské jsem si uvědomila, že všechny maminy trávíme nejvíce času asi tam, tam je vždy narváno dnes hodina a půl a to je pátek

patricia077

patricia077, 7. 4. 2017, 12.43

JJ zákazníci umí být taky hustí..četla jsem kdysi knížku práce na pokladně jako brigáda a byl to děs, takže vás obdivuji, od té doby nechci dělat tři věci pokladní prodejce - dealer a ještě jedna věc .-)

rodinka

rodinka, 7. 4. 2017, 13.29

No to je pravda ale ja se nejak moc dobre neucila.Po skole jsem se z manzelem odstehovala do velkeho mesta a bud obchod nebo nejaka fabrika.takze za me to byla jasna volba a taky hrali roli penize

patricia077

patricia077, 7. 4. 2017, 14.13

je mi to jasný peníze holt potřebujeme

Aliisha

Aliisha, 7. 4. 2017, 20.34

Tak hlavně že jste spokojená

Aliisha

Aliisha, 7. 4. 2017, 20.33

Takovou práci já bych nezvládla. Já bych ty nepříjemné zákazníky asi ukamenovala

patricia077

patricia077, 8. 4. 2017, 19.02

jj každý na to nemá povahu

LucieS

LucieS, 7. 4. 2017, 8.14

Naštěstí jsem měla vždy dobrý kolektiv v práci. Je to opravdu spíš o konkrétních lidech.

Cherrynka, 7. 4. 2017, 11.12

To se máte

patricia077

patricia077, 7. 4. 2017, 12.45

Já zažila špatný kolektiv právě u st institucí nechápu to - soud FÚ atd všude semknutí a nikdo mezi nás

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů