Volíte?
Vložil(a): snany, 2. 10. 2016 10.17
Příští týden nás čekají krajské volby a někde se volí i do senátu. Chodíte volit nebo vás politika vůbec nezajímá? Najde se zde někdo jenž se účastní voleb aktivně, buď v komisi nebo přímo na kandidátce?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 1. 11. 2017, 18.23
o politiku se nezajímám, ale volit chodím
Soniiiciii, 3. 9. 2017, 11.34
Já se o politickou situaci docela zajímám a proto je pro mě poněkud méně stravitelné to, co se tady děje teď… Doufám, že letošní volby přinesou změnu. Té ostudy a nepříjemných kauz už snad bylo dost, ne?!? No, co myslíte vy? Jak jste na tom s letošníma volbama? Jdete volit? A koho?
jitkamety, 23. 7. 2017, 11.24
Politika jde mimo mě ale k volbám chodím vždy
Fuga, 11. 1. 2017, 8.29
aktivní nejsem, ale k volbám chodím
Lusesita25, 9. 10. 2016, 12.14
Nevim, pride mi chodit volit zbytecne. Stale tam neni nikdo kdo by mi stal za to abych tam sla
Lusesita25, 9. 10. 2016, 18.10
Stale tam jsou pro me lidi nezajimavi a nicim zvlastni. Hlavne mi je jasne ze ted maji vsichni pusu plnou slibu a jen co se zabydlej skonci to jako vzdy.
Zuzka Čtvrtečková, 5. 10. 2016, 19.22
Politika jde mimo mně, ale k volbám chodíme
Kamila Pecharová, 3. 10. 2016, 21.09
Volit chodím jen prezidenta a stejně to minule bylo totálně k ničemu...... No a o nic jiného se nezajímám a tím pádem ani nenadávám v mezidobí voleb.. Neznám ty lidi, neznám jejich názory.. Nejspíš je to špatně, ale já na tohle studování volebních hesel nejsem!
Kamila Pecharová, 9. 10. 2016, 16.30
Ne a i kdybych chtěla jít, letos bych to propadla stejně.. Zjistila jsem až při sčítání z TV, že se volilo
Kamila Pecharová, 9. 10. 2016, 19.24
Jj moje sestra taky seděla v komisi a říkala, že volit nechtěla, jenže by vypadala hloupě, tak musela hodit něco co si vylosovala z obálky