Volby 2017
Kdo jde letos volit a koho ? :)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Marusk, 23. 10. 2017, 10.11
Volit jsem sla. Ale ty vysledky dopadly opravdu prekvapive.
Soniiiciii, 1. 10. 2017, 18.54
Kde se o tom prosím dočtu více ?
LenkaKozlova, 30. 9. 2017, 11.59
Podle volebních programů, podle důvěry v to, že takový program bude strana naplňovat (tedy i na základě zkušeností), podle vystupování v politických debatách a obecně na veřejnosti apod. Primární je pro mě, abych volila ty, co se umí chovat slušně, mají co říct a rozumějí tomu, co říkají a to, co hodlají prosazovat, je v souladu s tím, jak si představuju, aby stát fungoval.