Těhotná sestřenice 2

sledováno 1× zobrazeno 837×

Vložil(a): Leňulka, 20. 1. 2018 9.32

Tak už to mají pořešeno, sestřenice se sociálkou nekomunikuje, se žádnou, byly u ní nechala se zapírat, telefon vypla. Pak s nima mluvila za pár dní, a vylezlo z toho, že lže, protože něco jiného říká tetě, něco jiného dalším příbuzným a zase něco jiného sociálce. Sociálka už to vyřešila i s porodnicí, kde hned jak se tam dostaví sestřenka k porodu mají dát sociálce vědět. Čeká se už jen na porod, potom hned bude mít teta soud, kvůli soudnímu rozhodnutí a malého si vezme z porodnice. V porodnici to mají hlášeno, že sestřenici potom propustit můžou ale malého jí nedají, ten tam zůstane dokud si ho nevyzvedne teta. Prý to soudní rozhodnutí je už potom rychlé

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 10. 2. 2018, 9.23

Je mi líto miminka i maminky, už to má nějaký konec?

Leňulka, 10. 2. 2018, 9.28

zatím jen tak, že v pondělí by jí měli propustit z porodnice a sociálka jí tam osobně vyzvedne a odveze do azyláku, jinam než měla jít původně, když se předtím na to sama vybodla. Zkoušela je ukecávat, že by chtěla ke svýmu chlapovi aspoň na týden, ale prostě do těch podmínek jí malého nepustí ani na jeden den natož déle. Tak uvidíme jak dlouho vydrží v azyláku, aby jim nezdrhla, je toho schopná.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 10. 2. 2018, 9.32

Já si myslela, že jí dítě jen tak nevezmou a že jí dají šanci ...

Leňulka, 10. 2. 2018, 9.53

dali jí teď teda druhou a taky poslední šanci. Jestli jí napadne z azyláku zdrhnout za tím jejím chlapem tak malý půjde k babičce, může tam jít samozřejmě s ním. Je jen na ní jestli teda vydrží v azyláku a platit si tam když nemá žádný peníze a poslouchat jejich pravidla a nebo jestli půjde k tetě kde by prakticky nemusela krom péče o malého dělat nic.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 10. 2. 2018, 9.56

Tak peníze mít bude ne? Na rodičák nárok mít musí a od toho je sociálka, aby jí to poohla vyřídit případně to vyřizují i v tom azyláku

vendy.z, 22. 1. 2018, 20.25

Jéjky, to je věcí Ať to dobře dopadne!

Žofinka

Žofinka, 22. 1. 2018, 12.31

to je tedy pěkně komplikovaný a zamotaný příběh

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 10. 2. 2018, 9.23

To tedy jo, nestačím se divit, jsem zvědavá, jak to dopadne

Fuga

Fuga, 22. 1. 2018, 9.28

to je tedy případ ta vaše sestřenka,jsem zvědavá, jak to celé dopadne

Mygara

Mygara, 22. 1. 2018, 7.13

přesně tak, co když se rozhodne rodit jinde, ale napište, jak to dopadlo

Gabill, 21. 1. 2018, 14.43

Celé mi to pripadne trochu podivné. A čo keď sa sesternica rozhodne ísť rodiť do inej pôrodnice?

Furciferka

Furciferka, 21. 1. 2018, 15.06

Ono je v tomhle pribehu tech nesrovnalosti trochu vic. Cele bych to brala trochu s rezervou

Leňulka, 21. 1. 2018, 21.40

pochybuji o ničem neví, takže se počítá, že bude rodit v místě bydliště

Minnie, 22. 1. 2018, 10.40

Ona neví že ji chtěj vzít dítě??? Vždyť je svéprávná tak jí to přece musej říct.

Leňulka, 22. 1. 2018, 12.33

no teta sama jí to hlásit nebude, a se sociálkou sestřenka nekomunikuje, dělá,že není doma, vypíná telefon když jí volají, dopisy nepřebírá

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 10. 2. 2018, 9.24

Tak minimálně by jí o tom pak informovala ta porodnice ne?

Adrianita, 21. 1. 2018, 13.34

A sestřenice nema o dítě zájem? Ještě jsem neslyšela, že by miminko odebrali hned z porodnice.

Leňulka, 21. 1. 2018, 13.47

ona ho chce, jak jsem psala níže nechala se schválně zbouchnout hned po škole a vlastně ani neví s kým to čeká, nic proti tomu by nikdo neměl ale kdy se podle toho také chovala

Furciferka

Furciferka, 21. 1. 2018, 15.05

Nechala se zbouchnout hned po skole? V predchozi diskuzi bylo, ze ji je 25 let.

Leňulka, 21. 1. 2018, 21.41

ano ano školu končila v 25letech, má základní vzdělání, děllala několik učilišť a nikdy žádné nedokončila jen na to prostě vybodla když jí to za rok dva přestalo bavit

Barbarelka, 21. 1. 2018, 13.09

Jako zprvu mě to zarazilo ale především tom co jsi ji řekla není divu že ji ho chcou vzít hned. To by bylo jiná chudák dite

lazna, 21. 1. 2018, 12.26

Odebrat dítě hned po porodu?! Tak to je moc. Ani šance to zkusit, třeba by dostala rozum. Taky nemám rada, když mi někdo nabízí pomoc a nechci.

Leňulka, 21. 1. 2018, 13.50

ale ona tu pomoc potřebuje. Jak bude bez jediné koruny a v nevyhovujících podmínkách vychovávat dítě? Teď v zimě v domečku bez topení, spaní na matracích atd. bez jediné koruny protože samo se to nevyřídí? A ona není schopná jít na úřad a něco si zařídit? teď před porodem kdy nemá jedinou věc na dítě, protože prostě nebyla schopná si ani od léta vyzvednout věci na mimino co jsem jí nechala u rodičů? Když čeká, že se všechno vyřídí a všechno jí přiletí pod nos samo,tak to pak jde těžko

lazna, 21. 1. 2018, 13.54

To je jasný. Ale vzít jí hned mimčo. Co s ní zkusit promluvit po porodu? Jestli chce být s miminkem, tak by snad ústupky udělala.

vaniilla, 20. 1. 2018, 22.18

Třeba nakonec dostane rozum a půjde se o dítě starat k tetě... Po porodu může být všechno jinak...pokud se probudí mateřská láska, bude chtít být s dítětem i za cenu, že to bude u tety. Pokud se neprobudí žádný mateřský pud, pak má dítě štěstí, že bude u tety.

Lenička, 21. 1. 2018, 12.01

Souhlasim s tebou tak snad to vše dopadne.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů