Sos pravnik
Prosim vas..nejaky pravnik mezi nami???? Neeadte online poradny...diiky...desna nespravedlnost.potupa a ja sem v pasti;(;(
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 27. 11. 2017, 10.20
tak právník nejsem a už by bylo stejně asi pozdě
Mygara, 8. 2. 2017, 13.45
nejsem ani neznám, ale zkusit tu občanskou poradnu není špatný nápad
k.o.r.i.n.e.k, 8. 2. 2017, 22.50
V jiném příspěvku píše, že se to naštěstí dětí netýká
k.o.r.i.n.e.k, 8. 2. 2017, 22.51
Tak u nás tedy vůbec u měú o žádných nevím, u nás to je přes neziskové organizace
Lenča Pešková, 7. 2. 2017, 21.40
Doufám že vám už někdo poradil a s je už líp
Fuga, 7. 2. 2017, 19.33
tady by to byla taky trochu on-line poradna , ale já mám úplně jiný obor
k.o.r.i.n.e.k, 8. 2. 2017, 6.03
Já mám z práva akorát maturitu a pár semestrů na vejsce jinak mám sociální práci ?
k.o.r.i.n.e.k, 7. 2. 2017, 19.22
Pokud máte v okolí občanskou nebo podobnou poradnu tak ti mívají právníka zdarma