Sos pravnik

sledováno 1× zobrazeno 688×

Vložil(a): dasza, 7. 2. 2017 17.39

Prosim vas..nejaky pravnik mezi nami???? Neeadte online poradny...diiky...desna nespravedlnost.potupa a ja sem v pasti;(;(

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Žofinka

Žofinka, 27. 11. 2017, 10.20

tak právník nejsem a už by bylo stejně asi pozdě

Mygara

Mygara, 8. 2. 2017, 13.45

nejsem ani neznám, ale zkusit tu občanskou poradnu není špatný nápad

Čertice, 8. 2. 2017, 12.29

Nemám ani známé mrzí mě to. Jen doufám, že se to netýká dětí. Držím palce ať je to co nejdříve za Vámi.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 8. 2. 2017, 22.50

V jiném příspěvku píše, že se to naštěstí dětí netýká

vendy.z, 8. 2. 2017, 6.54

Většinou bývají při MěÚ...

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 8. 2. 2017, 22.51

Tak u nás tedy vůbec u měú o žádných nevím, u nás to je přes neziskové organizace

Lenča Pešková, 7. 2. 2017, 21.40

Doufám že vám už někdo poradil a s je už líp

Fuga

Fuga, 7. 2. 2017, 19.33

tady by to byla taky trochu on-line poradna , ale já mám úplně jiný obor

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 8. 2. 2017, 6.03

Já mám z práva akorát maturitu a pár semestrů na vejsce jinak mám sociální práci ?

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 7. 2. 2017, 19.22

Pokud máte v okolí občanskou nebo podobnou poradnu tak ti mívají právníka zdarma

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů