Sinsay eshop
zobrazeno 4529×
Vložil(a): jitkamety, 24. 3. 2018 13.56
Maminky nakupujete některá na eshopu sinsay?a nevíte jestli tam mívají nekdy nějaké slevy na nákup a poštovné zdarma jak má třeba h&m?kromě 10% slevy za registraci... Předem děkuji
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Fuga, 26. 3. 2018, 19.14
tak to nevím, ale i 10 procent je fajn
Žofinka, 25. 3. 2018, 20.09
Já ani nevím, že mají eshop
Janako, 25. 3. 2018, 19.43
Taky neznam.
Mygara, 25. 3. 2018, 8.03
já ho neznám, tak neporadím