revize el
Vložil(a): patricia077, 15. 1. 2018 10.45
Nemáte někdo zkušenosti s revizí elektřiny dle nové vyhlášky 2018?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
k.o.r.i.n.e.k, 27. 1. 2018, 19.48
Tak to já vůbec neznám, jak nemám barák, tak to jde mimo mě
patricia077, 27. 1. 2018, 19.48
Jasný
patricia077, 18. 1. 2018, 10.06
to já předtím taky ne .-)
patricia077, 16. 1. 2018, 21.02
V pohodě už víme co a jak
Mygara, 16. 1. 2018, 18.15
to vůbec netuším, ale poradí vám asi ten revizní technik, který vám případnou revizi bude dělat
patricia077, 16. 1. 2018, 18.20
Už je to vyřešeno diky
L.janicka.l, 15. 1. 2018, 20.59
Tak to netusim, jen mohu rict, ze tyto nove vyhlasky atd stoji za ...... porad neco noveho co se musi dokoupit, papirovani navic a spoustu penez za zbytecne revize...
patricia077, 15. 1. 2018, 21.03
Jj už to víme
patricia077, 15. 1. 2018, 13.43
Právě s tím jsme mluvili včera a teda nic moc
patricia077, 15. 1. 2018, 14.04
no upřímně zatím to vypadá, že studovat máme my, protože se neví, co je a co ne a co je potřeba, no starý barák, asi bude třeba dojít na stavební odbor zjistit něco o tom domě, pak zajistit ty papíry a to vše dělá manžel, že na to mají prý ve fondu asi čtvrt mega, tak se budou muset udělat změny, například nová el v domě
k.o.r.i.n.e.k, 27. 1. 2018, 19.50
Tak to je super teda, že se k tomu odborník nemá a má to studovat laik
Fuga, 15. 1. 2018, 12.33
tak to vůbec netuším, nám dělal revizi elektrikář, ale před cca 6ti lety
patricia077, 15. 1. 2018, 12.34
jj teď jsou právě nějaké nové věci od nového roku
patricia077, 15. 1. 2018, 12.35
Potřebuje to bytový dům, kterému dělal manžel dlouhá léta správce, o vše se staral, pak jsme se odstěhovali, ale žijí tam jen starší ženy nebo nájemníci, není kdo to zařizovat, takže sousedka volá furt jemu
patricia077, 15. 1. 2018, 20.51
Už je to vyřízeno ale že děkuji manželovi
Aliisha, 15. 1. 2018, 12.30
O ničem takovém nemám ani páru
patricia077, 15. 1. 2018, 12.35
já právě taky moc ne proto sonduji
patricia077, 15. 1. 2018, 12.24
No nějaká úprava, že být prostě něco má něco navíc, no kdyby nevolala paní z domu, kde dělal manžel správce, tak to nevím, už po odstěhování že to bude dělat někdo jiný, ale starosti nikdo nechce hehe