revize el

zobrazeno 1280×

Vložil(a): patricia077, 15. 1. 2018 10.45

Nemáte někdo zkušenosti s revizí elektřiny dle nové vyhlášky 2018?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 27. 1. 2018, 19.48

Tak to já vůbec neznám, jak nemám barák, tak to jde mimo mě

patricia077

patricia077, 27. 1. 2018, 19.48

Jasný

nikolava, 18. 1. 2018, 10.05

Já se přiznám, že ani netuším o co jde

patricia077

patricia077, 18. 1. 2018, 10.06

to já předtím taky ne .-)

vendy.z, 16. 1. 2018, 20.55

Hmm, nevím že by to u nás bylo nutné..

patricia077

patricia077, 16. 1. 2018, 21.02

V pohodě už víme co a jak

Mygara

Mygara, 16. 1. 2018, 18.15

to vůbec netuším, ale poradí vám asi ten revizní technik, který vám případnou revizi bude dělat

patricia077

patricia077, 16. 1. 2018, 18.20

Už je to vyřešeno diky

L.janicka.l

L.janicka.l, 15. 1. 2018, 20.59

Tak to netusim, jen mohu rict, ze tyto nove vyhlasky atd stoji za ...... porad neco noveho co se musi dokoupit, papirovani navic a spoustu penez za zbytecne revize...

patricia077

patricia077, 15. 1. 2018, 21.03

Jj už to víme

Jarka mmm, 15. 1. 2018, 13.38

To by vám měl poradit elektrikář ne? Co potřebuje.

patricia077

patricia077, 15. 1. 2018, 13.43

Právě s tím jsme mluvili včera a teda nic moc

Jarka mmm, 15. 1. 2018, 13.56

Tak bych pockala,až si to elektrikář nastuduje...

patricia077

patricia077, 15. 1. 2018, 14.04

no upřímně zatím to vypadá, že studovat máme my, protože se neví, co je a co ne a co je potřeba, no starý barák, asi bude třeba dojít na stavební odbor zjistit něco o tom domě, pak zajistit ty papíry a to vše dělá manžel, že na to mají prý ve fondu asi čtvrt mega, tak se budou muset udělat změny, například nová el v domě

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 27. 1. 2018, 19.50

Tak to je super teda, že se k tomu odborník nemá a má to studovat laik

Fuga

Fuga, 15. 1. 2018, 12.33

tak to vůbec netuším, nám dělal revizi elektrikář, ale před cca 6ti lety

patricia077

patricia077, 15. 1. 2018, 12.34

jj teď jsou právě nějaké nové věci od nového roku

vaniilla, 15. 1. 2018, 12.31

A na co to potřebujete? Přestavujete dům?

patricia077

patricia077, 15. 1. 2018, 12.35

Potřebuje to bytový dům, kterému dělal manžel dlouhá léta správce, o vše se staral, pak jsme se odstěhovali, ale žijí tam jen starší ženy nebo nájemníci, není kdo to zařizovat, takže sousedka volá furt jemu

lazna, 15. 1. 2018, 20.49

Manžel ti vzkazuje, že s tím už nemáte nic společného, když jste se odstěhovali. Nikdo vám to nezaplati.

patricia077

patricia077, 15. 1. 2018, 20.51

Už je to vyřízeno ale že děkuji manželovi

Aliisha

Aliisha, 15. 1. 2018, 12.30

O ničem takovém nemám ani páru

patricia077

patricia077, 15. 1. 2018, 12.35

já právě taky moc ne proto sonduji

snany, 15. 1. 2018, 12.09

Já ani nevím, že je nová vyhláška

patricia077

patricia077, 15. 1. 2018, 12.24

No nějaká úprava, že být prostě něco má něco navíc, no kdyby nevolala paní z domu, kde dělal manžel správce, tak to nevím, už po odstěhování že to bude dělat někdo jiný, ale starosti nikdo nechce hehe

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů