Půjčka pro někoho

zobrazeno 2849×

Vložil(a): Petra Schoberová, 6. 11. 2016 7.33

byly by jste ochotné si kvuli nekomu vzít pujčku?? věříte někomu na tolik??

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 21. 4. 2017, 19.59

kvůli blízké rodině ano, ale ne, kdyby peníze prohrál, zpronevěřil apod,

Fuga

Fuga, 26. 1. 2017, 10.11

kromě rodičů a bratra ne. ale Ti jsou zase natolik rozumní, že to snad nebudou nikdy potřebovat

AllaŠvecová, 7. 11. 2016, 12.32

Urcite ne,manzel několikrát pujcil kamaradum a penize dodnes zpatky nema

Petra Schoberová, 7. 11. 2016, 19.52

a pak ma clovek nekomu verit ze

AllaŠvecová, 8. 11. 2016, 8.10

Přesně,hlavne i jeho nej kamosi z dětství...i kdyz ja mam nazor od zacatku ze je podvratak

nellys, 6. 11. 2016, 22.11

Rozhodne ne!!! Z tohohle uz jsem bohuzel vylecena! Muj vlastni otec n dluzi spoustu penez, chteli jsme mu s manzelem pred lety pomoct v jeho tizive situaci, do ktere se dostal vlastni vinou (coz jsem ja tehdy nechtela videt) , z pujcenych penez jsme nevideli ani korunu, papir na to nemame (tehdy jsme si rikali, ze neni potreba). S otcem se uz skoro 3 roky nestykame. Nejmladsi dceru ani nevidel... S tim, ze by penize nekdy vratil jsme se uz rozloucili

Petra Schoberová, 7. 11. 2016, 0.21

Tak to mě moc mrzí máme podobnou zkušenost bohuzel

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 7. 11. 2016, 10.32

Jo znám podobnou situaci, proto bych nepůjčila

skřítek, 6. 11. 2016, 18.34

Nikdy. Kdykoliv jsem někomu půjčila NIKDY mi peníze nevrátili. A byly to fakt velké částky.

Petra Schoberová, 6. 11. 2016, 19.57

to mě moc mrzí, někteří si myslí že je vše jen tak..

skřítek, 6. 11. 2016, 20.43

A nejvíc mě pobavila "kamarádka", která si půjčila dost peněz, pak se po ní slehla zem a po třech letech jsem jí náhodou potkala, dala si se mnou další den sraz v kavárně a tam z ní vylezlo jestli bych jí ještě nepůjčila a ve finále neměla ani na to kafe.... Dostala jsem záchvat smíchu a řekla jí ať se jde někam léčit. A pak jsem odešla protože bych jí snad něco musela udělat... Masakr, co..?

Petra Schoberová, 7. 11. 2016, 0.23

Tyyy jooo tak to nemám slov asi bych ji tam jednu natáhla

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 7. 11. 2016, 10.33

Tak ta byla ale hodně drzá

AllaŠvecová, 7. 11. 2016, 12.33

Tak ta je dobrá bych ji to kafe narvala nekam

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 7. 11. 2016, 10.32

Tak to je tedy měla větší štěstí, ale steně už bych nepůjčila

Petra Schoberová, 7. 11. 2016, 14.11

taky si myslím

lazna, 6. 11. 2016, 14.40

Určitě ne. Manželův otec nám dluží přes 40000,- . Od té doby o něm nic nevíme. Takže ne.

Petra Schoberová, 6. 11. 2016, 15.13

uplne vas chapu.. je to smutné

lazna, 6. 11. 2016, 16.18

Jj. A to mě ještě nesnáší.

Petra Schoberová, 6. 11. 2016, 16.52

no mam dost.. ale od takového člověka se vděcnosti nebo aspon nějaky pokory tezko clovek docká

lazna, 7. 11. 2016, 14.59

Má dva vnuky a vůbec se o ně nezajímá.

Petra Schoberová, 7. 11. 2016, 19.51

o to je to smutnější

nellys, 7. 11. 2016, 13.12

Uplne chapu, mame stejnou zkusenost, akorat s mym otcem a tech penez bylo vic byly to vsechny nase uspory

Petra Schoberová, 7. 11. 2016, 14.12

tak to me moc mrzí

Adelinka, 6. 11. 2016, 13.23

ne, určitě bych si kvůli někomu půjčku nevzala, nemám ráda půjčování peněz

Petra Schoberová, 6. 11. 2016, 15.13

někdy je to až moc..

Lenča Pešková, 6. 11. 2016, 12.59

Já mám jen hypotéku. Kamarádce jsem jednou půjčila nějaké peníze a už nikdy víc. Půjčila jsem ji protože plakala že na ni přijde exekuce. Pak jsem zjistila že nepoplatila co měla, že si koupila telefon, dovolenou... a dostat to z ní taky celkem zážitek? takže už nikdy víc

Jarka mmm, 6. 11. 2016, 13.05

Tak to je síla...

Petra Önder (petrao)

petrao, 6. 11. 2016, 15.27

To je smutné. Člověk ztratí přátelství... jestli za to ty peníze stojí

Petra Schoberová, 6. 11. 2016, 15.14

ty brdo...A podarilo se nakonec?

Lenča Pešková, 6. 11. 2016, 19.29

Nakonec jo, udělaly jsme si splátkový kalendář, pořád jsme se pak ještě dohadovali jestli mi už dala nebo ne, tak jsme to udělaly proti podpisu a nazdar. Myslím že jsem přišla o 2000?

Petra Schoberová, 6. 11. 2016, 19.58

tak alespon že tak..

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 7. 11. 2016, 10.34

Jo to je nejhorší, když to nakonec využijí na něco jiného

Petra Önder (petrao)

petrao, 6. 11. 2016, 12.32

Nepůjčila bych si ani já, když ne něco nemám, tak si to prostě nekoupim něco jiného je hypotéka, to beru jako investici

Petra Schoberová, 6. 11. 2016, 15.14

ano to je

patricia077

patricia077, 6. 11. 2016, 11.12

Asi jedině v rodině a i tam jsme naletěli, takže fakt nevím ...

Petra Schoberová, 6. 11. 2016, 12.29

my pravě taky, spíš teda manžel

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů