Pracovní proces..

zobrazeno 963×

Vložil(a): Petra Schoberová, 28. 10. 2017 4.30

Tak jsem se už před více jak týdnem vrátila do práce a musím říct že je to pro mě docela obtížné nic nestíhám, do toho malý je více méně od září pořád nemocný.. Jak to zvládáte, nebo jste zvládly nástup do práce??? :) nějaká finta?? :) :D

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

V007A, 14. 11. 2017, 8.44

Myslím si, že nikdy už to nebude jako dřív, to se prostě nedá všechno stíhat

nocken, 4. 11. 2017, 8.50

Mě to čeká v blízké době. Nebojím se práce jako takové, to jsem se snažila udržovat i přes RD, ale spíš na ten time management a skloubení s dětmi. Starší začne v září chodit do školy, mladší čeká nejprve soukromá a od září pak státní školka a ty co máme vybrané, nejsou přímo vedle sebe. Muž sice může ráno holky vozit, což beru jako velkou výhodu. Ale na mě bude vyzvedávání. Tak buď budu vstávat v pět anebo se dokážu v práci domluvit na 6 hodinovém úvazku, alespoň do doby než si to tzv. sedne. Každopádně to bude velká změna. Díky za vaše zkušenosti.

vendy.z, 3. 11. 2017, 13.46

No u nás to je také už druhý rok v práci a nestíhám, rodina zvyklá na full service. Přilítnu domů a cestou do kuchyně sbírám a uklízím co se dá. pak jdu pro děti do školky a do školy a nakoupit a najednou je večer, musíme dělat úkoly, večeře a po večeři koupelna, úklid, chystání svačiny, ukládání, čtení pohádky. Mezitím prádlo, úklid. Pak když usínají tak usínám také, protože vstávám ve 4:30

jancaan, 2. 11. 2017, 18.33

Já se vrátila do práce tento týden a na zkrácený úvazek a je to nezvyk sedět několik hodin v klidu na židli v naprosto tiché kanceláři. Celou rodičovskou jsem pracovala z domova a byla zvyklá být stále v pohybu a kolem mě šrumec.. Zatím mi pomáhá dopink v podobě malé čokolády nebo gumových medvídků

baru86

baru86, 31. 10. 2017, 10.25

Moc si to představit nedokážu se dvěma dětmi a bez hlídání..naštěstí mám ještě čas

Čertice, 30. 10. 2017, 13.10

Už teď se mi o tom zdá

nikolava, 30. 10. 2017, 7.07

Uprimne ? Ja se toho bojim uz ted

Žofinka

Žofinka, 30. 10. 2017, 5.31

teprve mě to čeká, ale už se toho děsím a bez pomoci okolí a zkráceného úvazku to moc nevidím

Lenourecek, 29. 10. 2017, 20.22

Teprve mě to čeká, zatím si to neumím představit. Doufám, že u nás začnou alespoň trochu fungovat babičky, když bude potřeba

Kikinka30, 29. 10. 2017, 14.03

Domaci prace počkají,nebo pomize rodina,najdete si rytmus a date to,drzim palce

Petra Schoberová, 3. 11. 2017, 20.00

Děkuji, jediný z rodiny kdo pomáhá je moje máma a ta je v invalidním důchodce, sama je řada že chodí ale jsem ráda když je s malým a já můžu do práce

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů