Pošta Partner
Vložil(a): snany, 12. 7. 2016 20.47
Dnes jsem se dozvěděla, že u nás nás bude zřízena pošta Partner. Horší než teď to asi nebude, ale zajímá mě zda u nás s dopisem nebo balíkem uvidím doručovatele nebu si budu muset vše vyzvedávat na určeném místě. Máte někdo zkušenost?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 4. 12. 2017, 9.04
já o tomto způsobu ani nevím, ale jak píšete, horší to snad už ani být nemůže (
Zuzka Čtvrtečková, 16. 7. 2016, 11.31
Něco jsem o tom slyšela,ale jak to bude fungovat v praxi netuším. Taky by mě zajímalo..
louskacek2, 13. 7. 2016, 15.47
No to jsou novinky co . U nás dokonce vozí postu v nepostackem autě takže možné je asi vse....
k.o.r.i.n.e.k, 13. 7. 2016, 19.49
Boží Dar je kousek od nás, ale nic jsem o té poště neslyšela ...
jitkamety, 13. 7. 2016, 11.42
Tak to neznám
Petra Schoberová, 13. 7. 2016, 11.14
Ty brdo.. To vubec neznam.. No pak dejte vedet jak jste dopadli
Petra Schoberová, 14. 7. 2016, 8.21
No jestli to funguje lepe jak ceska posta tak to bych brala i u nas..
Katka, 12. 7. 2016, 21.54
Co je to pošta Partner? ;o))