Porovnávač životního pojištění

zobrazeno 1301×

Vložil(a): janulka53002, 22. 5. 2017 11.00

Ahoj maminky, máte někdo zkušenosti se srovnávaček životního pojištění projistotu.cz? Na FB mi přes víkend naskočila reklama, tak jsem si na to najela. Připadá mi to výhodné, protože jsem byla několikrát pojiťovákem poškozena, tak že je už nepouštím přes práh. Nemohu ale najít žádnou recenzi. Máte zkušenosti? Děkuji Jana

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

donlabuznicek, 28. 4. 2023, 23.50

No s touto konkrétní společností zkušenosti nemám, já si nechal srovnat životní pojištění přes https://www.rixo.cz a s výsledek jsem nad míru spokojený. Za ty peníze má pojistka velice pěkné plnění.

Jana Novotná, 29. 7. 2022, 18.08

Nedávno jsem se rozhodla si pořídit <a href="https://www.metlife.cz/individualni-pojisteni/zivotni-pojisteni/">životní pojištění</a>, o kterém si myslím, že je velice důležité. Proto jsem nejdříve vyzkoušela porovnávač pojišťoven, které nabízí různé pojistky. Dalším krokem byly rozhovory s přáteli abych věděla, jaké mají zkušenosti oni. Nakonec jsem opravdu našla tu správnou pojistku, která pokrývala všechny rizika, která jsem si přála.

ivanka386, 11. 1. 2021, 21.31

Já tedy žádný porovnávač na životní pojištění neznám a to hlavně z toho důvodu, že jsem si ještě takové pojištění vůbec neřešila JInak jsem si v nedávné době zřizovala pojištění cestovní a to ze stránek - https://www.ervpojistovna.cz/cs/celorocni-cestovni-pojisteni , tak kdyby náhodou někdo také potřeboval, tak určitě mrkněte Budu ráda za případné ohlasy.

Standa, 6. 6. 2017, 15.40

To samé platí i půjčkách. Taky vždycky a všem doporučuji hlavně nedávat na reklamy z televize, ale radši se kouknout reálně na čísla pro tu danou půjčku, jak to konrkétně je. Jde i mrknout a filtrovat podle typu půjček - hodně lidí hledá takové ty “honem, honem” prostě rychlé půjčení peněž před výplatou o těch se dozvíte třeba tady http://www.coolpujcky.cz/pred-vyplatou nicméně je hrozně klíčové neuvažovat zkratkovitě. Prostě nenechat se zblbnout reklamou jenom, ale fakt si vše promyslet, zjistit informace atd.

janulka53002, 12. 6. 2017, 13.13

Důležité je, aby se tyto nástroje dostaly mezi lidi. Kdyby zjistili, že takové kalkulátory existují, tak si zcela jistě rozmyslí, zda budou sponzorovat rádobypradce nebo si vše porovnají z tepla domova a ještě z toho něco dostanou.

vendy.z, 24. 5. 2017, 7.02

pokud není porovnávač vytvořený přímo nějakou pojišťovnou, proč ne, vždy je dobré takovéto služby využívat.

hanickavcelicka, 24. 5. 2017, 8.24

Vendy, ty jsi tedy tento srovnávač využila? Máš tedy zkušenosti?

vendy.z, 24. 5. 2017, 10.25

nene zatím ne, spíše srovnávač třeba cestovního pojištění... u nás toto má na starosti muž

hanickavcelicka, 24. 5. 2017, 13.35

hmm, to já jsem na vše bohužel sama. Cestovní jsem už taky zkusila a právě proto chci zkusit i toto

Mygara

Mygara, 23. 5. 2017, 10.56

neznám a já ani žádné životní pojištění nemám

janulka53002, 23. 5. 2017, 11.09

Docela risk, nemyslíš? Samozřejmě dokud se neprojeví nějaká nemoc (ne že bych ti to přála), tak tento názor chápu. Ale pokud se něco podělá, tak už je jaksi pozdě

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 24. 5. 2017, 14.07

U těch pojištění je problém, že zrovna nemusí být na to co se stane. Nebývají na všechno. Takže je tam třeba zahrnutá nemoc, úraz, operace a pak člověk omarodí psychicky a na to se to nevztahuje .... a člověk to platil zbytečně ...

baru86

baru86, 23. 5. 2017, 9.18

V pojišťovnictví jsem pracovala a srovnavačům bych zas tak moc nevěřila. Člověk musí nastudovat podmínky, pojistné částky, rizika, spoluúčasti, aby věděl, zda ho ně něčem to "levné" pojištění neobírá.

Fuga

Fuga, 23. 5. 2017, 7.19

porovnávač neznám, ale určitě se ty info dají ověřit na stránkách pojišťovny nebo zkusit recenze zákazníků pojišťovny

Petruškanova

Petruškanova, 23. 5. 2017, 8.16

Samozřejmě, že jsem si to kolegyně ověřovala na pobočce. Cena ji prý vyšla cca o 25 nižší než na srovnávači. Jinak to byla totožná smlouva, jako by ji udělali v pojišťovně.

Janako

Janako, 22. 5. 2017, 23.44

Neznám a moc těmto věcem nevěřím.

Lenulinka19, 23. 5. 2017, 8.21

No a já se zase jen divím, že se ještě najdou lid, co po těch letech dokážou věřit pojišťovákům

Janako

Janako, 23. 5. 2017, 10.01

Jako já?já nevěřím už pořádně bez pozitivních zkušenosti nebo na doporučení nikomu a už vůbec ne pojistovakum 😊

Lenulinka19, 23. 5. 2017, 10.26

No, bohužel já měla pojišťováka i na doporučení a dopadlo to stejně. To člověk spíš vyhraje ve Sportce

Aliisha

Aliisha, 22. 5. 2017, 21.58

Mám vlastní finanční poradkyní

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů