Pojištění nemovitosti

zobrazeno 3756×

Vložil(a): slunicko, 7. 12. 2016 21.54

Česká pojišťovna

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 10. 4. 2017, 18.23

my máme u Allianz a už jsme uplatňovali i v praxi a vče proběhlo v pořádku

BonnieParker, 13. 12. 2016, 7.19

Mame u Kooperativy společně s pojištěním odpovědnosti. Tahle pojistka mě zachránila od placení velkých peněz po nehodě na kole. Jinak je dobré vždy prověřit všechny pojišťovny v daný čas, většinou má aspoň jedna nějakou "akci"

Čertice, 8. 12. 2016, 9.21

Já mám každou pojistku někde jinde, dělá mi je finanční poradkyně a věřím jí.

vivianr, 8. 12. 2016, 11.01

To jste odvážná. Co máme zkušenosti my, tak mají zájem, dokud z vás cítí peníze a potencionální provizi. Není na škodu si jejich nabídky ověřit a porovnat.

skřítek, 8. 12. 2016, 11.14

Přesně. Dělala jsem v takové poradenské firmě několik let sekretářku a nevěřila bych jim nos mezi očima. Jsou to šmejdi. Samozřejmě výjimky jsou, ale je jich jako šafránu.

vivianr, 8. 12. 2016, 11.45

Ano, máte pravdu. Nejhorší je, že to platí i o rodině. Příbuzná se nám snažila vecpat předělání hypotéky. Ve výsledku by to bylo sice takzvaně lacinější na měsíční splátce, ale prodloužilo by se nám splácení o deset let (možná i víc, už si nepamatuji) a ještě v tom bylo, že bychom si měli půjčit další peníze. Takže jsem si postavila hlavu, ať si chlap uvědomí, kolik mu bude a z čeho to asi bude platit. Teď konečně uznal, že je stejná jako ostatní poradci.

slunicko, 8. 12. 2016, 17.16

Mate něco u Slavie?

Adelinka, 8. 12. 2016, 9.15

my máme všechny pojistky u kooperativy a jsme moc spokojený, jednou za čas necháme pojistky přepočítat a vždy to máme o něco levnější a více plnění.

Katka

Katka, 8. 12. 2016, 10.51

Nám teda nabídli jen vyšší platby, tak jsme to nechali postaru.

Sooňaa, 8. 12. 2016, 8.04

My mame byt take u cp,uz nam I jednou vyplaceli plneni,kdyz nam.vykradli sklep,tak musim doufat,ze se to.nebude opakovat..

Misska20, 8. 12. 2016, 7.33

Já teď zrovna řeším kde se udělat pojištění bytu.takze jsem ráda za vaše zkušenosti

slunicko, 8. 12. 2016, 7.42

Výpověď z tohoto důvodu maji podle zákona všechny pojišťovny.

Sooňaa, 8. 12. 2016, 8.02

Jako fakt? To snad neni mozny,clovek jim plati a jakmile maji platit neco oni,tak radsi ruce pryc..to je hezky..

Fuga

Fuga, 8. 12. 2016, 6.11

jednou jsme u ní měli pojištěné auto, protože se manžel zhlédl v tom,že k tomu dávají telefon. A bylo to samozřejmě lákadlo za drahé peníze. Teď máme u Allianz (na dům) a jsme spokojení, už jsme i uplatnili proplacení rozbitého okna a poškozenou fasádu.

Adrianita

Adrianita, 8. 12. 2016, 5.30

Před nástupem na mateřskou jsem sjednávala pojištění majetku včetně nemovitosti po telefonu u Partners. S Českou pojišťovnou sice smlouvu nemají, takže ji nesjednávají, ale na nemovitost je top rozhodně Allianz, pak Kooperativa a v zápětí ČPP.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 8. 12. 2016, 7.21

A co generali? Tam máme pojistku bytů . . .

Adrianita

Adrianita, 8. 12. 2016, 7.33

Tu jsme taky dost sjednávali Hlavně na pojištění odpovědnosti v běžném životě a pak zaměstnanců. Pojištění bytů a domů se po tel. začalo sjednávat až když jsem odcházela na mateřskou..

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 8. 12. 2016, 9.11

Dřív jsme u ní měli i povinné ručení a byli jsme spokojení. Manžel tam má i tu odpovědnost zaměstnanců u nich

snany, 8. 12. 2016, 5.19

Měli jsme, za nás nic moc, už máme pojištěný dům u jiné společnosti...

Lusesita25, 8. 12. 2016, 4.03

Ja teda pojistenim nepolibena, zato partner ma zivotni i urazovku u Generali.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů