Plna penezenka

zobrazeno 1154×

Vložil(a): Zlata1, 27. 12. 2017 15.11

Tak si tak listuji netem a najednou na me vyskoci www.plnapenezenka.cz , jamo ze kdyz budu nakupovat pres ne, ze dostanu za nakupy penize zpet. Az 25% z nakupu. Neznate to nekdo, jestli to tak funguje, nebo ma s tim nekdo zkusenost???

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lucie25987, 31. 5. 2021, 5.32

Já tuto službu znám, ale taky jsem ji ještě nikdy nevyužila. Nějak si na to nevzpomenu, a to přitom na internetu nakupuju docela často. Není ale nad to mít klasickou peněženku a vyrazit s ní po obchodech. U takového nakupování se odreaguju, jen moje dámská peněženka, kterou jsem si objednala před Vánoci z https://www.penezenky-ahal.cz/damske-penezenky/ , to moc neocení . Nebo spíš já po návratu domů, když si spočítám, kolik jsem utratila peněz .

vendy.z, 2. 1. 2018, 17.37

No já to zkoušela, ale když jsem jednou nakoupila, nevrátili mi s tím, že se slevy nesčítají. Takže když bylo poštovné zdarma na tchibo, neměla jsem nárok. Tak nevím - mě je lepší mít dopravu zdarma než slevu 10%.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 30. 12. 2017, 21.24

Já často nakupuji na eshopech kde to nepodporují, takže tam mám zatím jen pár korun takže za mě nic moc

kamca80, 29. 12. 2017, 19.50

znám a hodně využívám, během roku mi už vyplatili přes 8tis a už tam mám na výplatu další tisícovku. Hodně nakupujji přes aliexpress, proděti.cz a další.

Nikoll, 29. 12. 2017, 18.13

Já plnou peněženku používám, teda ještě mi nikdy nevrátili 25% z nákupu, ale pár stovek se tím vrátit dá. Není to sice nic závratného, ale potěší to

Žofinka

Žofinka, 29. 12. 2017, 6.39

osobně jsem na vratných penezích a tipli a stačí to

Mygara

Mygara, 29. 12. 2017, 5.41

toto neznám, ale jak píšou ostatní, je toho více

nocken, 28. 12. 2017, 16.54

Já jsem na tom kdysi měla dost, když jsem nakupovala jídlo na rohlíku. Jinak tolik nenakupuju, takže to není nijak velká úspora.

vivianr, 28. 12. 2017, 12.40

Já nakonec usoudila, že mi ty peníze nakonec stejně propadnou, protože nesplním limit. U tipli ten limit není, tak nakupuji přes tipli. Akorát si musím dávat pozor, abych se opravdu přesměrovala na obchod. Zatím jsem si nenechala vyplatit. Moc toho přes net nenakupuji. Až tam budu mít třeba 500, tak teprve vyberu.

dadinkamaminka, 28. 12. 2017, 9.42

Znam. Ja uz od nich dostala 4500kc. Ale to je zisk z doporucovani novych lidi... Za nakupy mi to hodilo asi 800kc. Tato castka je za rok. Ted ale nakupuji pres Tiply a nebo ziskejte.cz. Nabizi mnohem vyssi odmeny nez plnapenezenka. Jestli muzu poradit zaregistrujte se na vice techto portalech. Nekdy maji akce, slevove kupony a nebo navyseny cashback. Vyplati se to sledovat. Posilaji i emaily, kdyz je soutez nebo nejaka akce...

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů