PayPal

zobrazeno 1414×

Vložil(a): Petra Schoberová, 23. 9. 2016 14.27

Prosím prosím máte s tím někdo zkušenosti? vubec nevím jak se s tím zachazí :( dneska sem si to musela zridit kvuli vyplaceni za dotazniky z jedné stranky.. Ale vubec s tím nejsem kamarad :( jdou z toho poslat penizky i na normalni ucet?? A strycek google v prekladu trochu pokulhava :/

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 5. 11. 2017, 6.17

peníze jdou poslat na vlastní účet, ale musí se tam registrovat platební karta, alespoň myslím

jitkamety

jitkamety, 23. 7. 2017, 11.28

Ano penize z paypal jdou poslat na vas ucet

Fuga

Fuga, 9. 1. 2017, 4.55

peníze jdou poslat i na normální účet, ale vždy se u toho opotím než se k tomu nějak dohrabu

Minnie, 6. 12. 2016, 12.58

PayPal nemám a ani nechci, je to na mě složitý švagrová mi to vysvětlovala, ale moc jsem nepochopila.

Petra Schoberová, 6. 12. 2016, 13.59

ja už to mam vyrizene nejakou kačku tam mam ale porad tomu nejak nerozumím

Zuzka Čtvrtečková, 28. 9. 2016, 0.13

Účet mám, ale ještě jsem ho nepoužila,takže neporadím

vendy.z, 26. 9. 2016, 13.16

To není vůbec složité Já používám běžně napr. na platbu na e-bay. za dotazníky mi tam peníze také přišly, ale neposílala jsem je zpětně na účet, ale nakoupila za to na e-bay

Petra Schoberová, 28. 9. 2016, 7.09

nakoupim i na ali?

vendy.z, 28. 9. 2016, 17.49

Na ali nekupuji, vždy když tam něco sháním, přijde mi to dražší než na ebay. Nevím.

Petra Schoberová, 28. 9. 2016, 20.30

acha, dobře děkuji

lazna, 24. 9. 2016, 14.06

Nepoužívám to.

nellys, 23. 9. 2016, 21.46

Vůbec nemám tušení jak se s tím zachází,jednou jsem to koumala, ale nebyla jsem z toho moc moudrá tak jsem to vzdala a vyplňuju dotazníky,je, tam kde se dá vyplatit rovnou na účet...

Petra Schoberová, 23. 9. 2016, 21.53

no me to tady u toho (marketagent) prave nedalo, libi se mi to že sem tam měla dvě eura a uz to šlo proto jsem to zkusila,,na penizky zatím cekam ale nerozumim tomu paypal no

Katka

Katka, 23. 9. 2016, 20.03

neumím s tím pracovat ani nechci, dotazníky vyplňuji jen v čr, takže dávám klasicky číslo účtu

Petra Schoberová, 23. 9. 2016, 21.28

me to bylo lito to tam nechat

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 23. 9. 2016, 17.46

Z PP se dá platit v eshopech v zahraničí a peníze jdou zaslat na Váš osobní účet

Petra Schoberová, 23. 9. 2016, 21.29

a nevíte jak prosím?

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů