Oprava pračky v záruce

zobrazeno 3045×

Vložil(a): snany, 23. 8. 2018 14.53

Jakou máte zkušenost s opravou pračky v záruční době? Paní na zákaznické lince nám oznámila, že na vyřízení mají 30dní, na servisním oddělení to raději nikdo nebere (určitě sedí hned vedle sebe :-D)

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 30. 9. 2018, 20.22

Je to tak co by se snažili nebo dělali něco navíc

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 30. 8. 2018, 20.57

Já jsem měla vždycky smůlu, že mi vše odešlo těsně po záruční době ..

Žofinka

Žofinka, 28. 8. 2018, 20.07

Zkušenosti nemám, nám se vždy skoro vše pokazí po záruční době

slavuska

slavuska, 26. 8. 2018, 19.53

je to hodně různý. když jsme měli whirpool, tak jejich servis byl celkem rychlej, max týden. pak jsme koupili fagor, a to byl otřes, blbý vysypaný ložiska, přijeli za 20 dní, ale ač jsme říkali, že asi ložiska, samozřejmě je s sebou neměl, tak odjel, a opravil za dalších 20 dní. paradoxně nejlepší servis byl, tu fagor jsme měli pojištěnou na 5 let, přikoupený 3 roky záruky, u cardiff pojišťovny, měli nějakýho svýho technika, co posílali, a ten za 4 dny přijel a opravil. pak se rozbila znova, za 5 dní přijel, poslal to na posouzení, pač to byl motor, za další 3 dny nám přišel mail, že opravovat nebudou, a za týden jsme měli na účtě peníze.

Cherrynka, 24. 8. 2018, 9.36

No 30 dní.... je to pravda, ale nám ji dali, sice teda lednici, až po cca 40 dnech. A že neborou tel je u nich normální

Leňulka, 24. 8. 2018, 9.28

jj bohužel to je tak všude, těch 30dní. Naštěstí se mi to ještě nestalo abych musela něco reklamovat. Držím palce ať je to vyřízeno rychle

Gabill, 24. 8. 2018, 8.03

Zákon je taký. Naozaj majú na to 30 dní. Snáď pôjde dohodnúť sa so servisom.....

snany, 24. 8. 2018, 8.11

A to jim nahrává, protože málokdo vydrží bez pračky měsíc a raději zavolá opraváře , ale my vytrváme počkáme

Gabill, 24. 8. 2018, 8.27

Jasné. Keď bude najhoršie to najnutnejšie sa dá oprať aj u dobrej susedky.

Cherrynka, 24. 8. 2018, 9.37

Jojo, oni mají různé triky. Stejně tak, že tam dávají něco, aby to nevydrželo roky

Fuga

Fuga, 24. 8. 2018, 6.36

bohužel je to tak a někde chtějí i spotřebič odvést, neopraví doma, což je velký problém

snany, 24. 8. 2018, 8.09

Klidně ať si ji odvezou pro mě rozhodně lepší než aby mi nepořádek dělal doma

Furciferka

Furciferka, 23. 8. 2018, 22.16

30 dni maji ze zakona. Vsude.

snany, 24. 8. 2018, 8.15

Vím, že zákona mají, ale zajímá mě jak to v praxi funguje...

Cherrynka, 24. 8. 2018, 9.38

Ale nedodržují jo. Lednici nám dali po 40 dnech a když mi pak měli vracet kč za matraci, tak slíbili do 3 týdnů a vrátili je až po měsíci bez omluvy

dasza, 24. 8. 2018, 10.24

Nam se nikfy nic nepokazilo..ani sme nikdy nic nereklamovaly..bud to odeslo starim.nebo to funguje

Lenička, 24. 8. 2018, 20.06

tak to máš opravdu štěstí.?

petralak

petralak, 24. 8. 2018, 10.54

To jste mohli odstoupit od kupní smlouvy a koupit si novou ze zákona musí reklamaci vyřídit do 30ti kalendarnich dnů.

Cherrynka, 24. 8. 2018, 11.05

No taky jsem jim furt psala a vyhrožovala, že to nahlásím... a najednou za 2 dny to bylo doma asi se musí na ně rázně a sedět potichu

petralak

petralak, 24. 8. 2018, 15.51

Jasný kdo se neozve má smůlu... nebát se!

Lenourecek, 23. 8. 2018, 21.30

Kamarádka to řešila a říkala, že to trvalo dlouho...

snany, 24. 8. 2018, 8.16

Až 30 dní?

Lenourecek, 25. 8. 2018, 14.37

Ano, bylo to kolem měsíce. Chodila prát do veřejné prádelny

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů