Oprava pračky v záruce

zobrazeno 2462×

Vložil(a): snany, 23. 8. 2018 14.53

Jakou máte zkušenost s opravou pračky v záruční době? Paní na zákaznické lince nám oznámila, že na vyřízení mají 30dní, na servisním oddělení to raději nikdo nebere (určitě sedí hned vedle sebe :-D)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

vranovahan, 17. 12. 2022, 21.40

No, pokud je v záruce, tak by vám měli tu reklamaci normálně vyřídit a ze zákona na to opravdu mají 30 dní. Pokud to do té doby neopraví, tak by to mělo jít řešit buď výměnou za novou pračku nebo vrácením peněz. Většinou obchody ale volí spíše tu první variantu. Horší je to s pozáručním servisem. Manžel se věnuje právě opravám různé elektroniky a říkal, že ty dnešní věci jsou prostě designované na to, aby po uplynutí záruční lhůty odešly. Nejhůř jsou na tom prý elektromotory, které prostě nic nevydrží. Proto kdykoliv něco opravuje, tak se tam snaží dávat kvalitní komutátorové DC motory Bühler viz https://www.schmachtl.cz/dc-motory-kartacove-buhler

magdah, 30. 9. 2021, 21.40

Dámy nevíte některá, jestli se na opravu pračky dá zavolat elektrikář? Já zpanikařila a začala googlit, tak jsem vyhledala elektrikář Praha 8 a našlo mi to https://elektro-elefant.cz/praha-08/. Jen teď nevím, jestli ho opravdu zavolat, nebo to není v jeho kompetenci. Kdyžtak bych zkusila nějakého hodinového manžela, jak jste tady doporučovali, ale opravit to potřebuji co nejdříve.

lucie25987, 11. 5. 2020, 19.11

Mně se také vždy všechno rozbije až po záruce. Musela jsem tak už řešil opravu pračky, myčky i sušičky na prádlo. Pořád se ale vyplatí to nechat opravit, než hned kupovat nové. Mně se skvěle osvědčil hodinový manžel, kterého jsem našla na https://www.vyresmito.cz/hodinovy-manzel-praha , takže vím, na koho se obrátím, až se mi příště zase něco rozbije .

Mygara

Mygara, 30. 9. 2018, 20.22

Je to tak co by se snažili nebo dělali něco navíc

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 30. 8. 2018, 20.57

Já jsem měla vždycky smůlu, že mi vše odešlo těsně po záruční době ..

Žofinka

Žofinka, 28. 8. 2018, 20.07

Zkušenosti nemám, nám se vždy skoro vše pokazí po záruční době

slavuska

slavuska, 26. 8. 2018, 19.53

je to hodně různý. když jsme měli whirpool, tak jejich servis byl celkem rychlej, max týden. pak jsme koupili fagor, a to byl otřes, blbý vysypaný ložiska, přijeli za 20 dní, ale ač jsme říkali, že asi ložiska, samozřejmě je s sebou neměl, tak odjel, a opravil za dalších 20 dní. paradoxně nejlepší servis byl, tu fagor jsme měli pojištěnou na 5 let, přikoupený 3 roky záruky, u cardiff pojišťovny, měli nějakýho svýho technika, co posílali, a ten za 4 dny přijel a opravil. pak se rozbila znova, za 5 dní přijel, poslal to na posouzení, pač to byl motor, za další 3 dny nám přišel mail, že opravovat nebudou, a za týden jsme měli na účtě peníze.

Cherrynka, 24. 8. 2018, 9.36

No 30 dní.... je to pravda, ale nám ji dali, sice teda lednici, až po cca 40 dnech. A že neborou tel je u nich normální

Leňulka, 24. 8. 2018, 9.28

jj bohužel to je tak všude, těch 30dní. Naštěstí se mi to ještě nestalo abych musela něco reklamovat. Držím palce ať je to vyřízeno rychle

Gabill, 24. 8. 2018, 8.03

Zákon je taký. Naozaj majú na to 30 dní. Snáď pôjde dohodnúť sa so servisom.....

snany, 24. 8. 2018, 8.11

A to jim nahrává, protože málokdo vydrží bez pračky měsíc a raději zavolá opraváře , ale my vytrváme počkáme

Gabill, 24. 8. 2018, 8.27

Jasné. Keď bude najhoršie to najnutnejšie sa dá oprať aj u dobrej susedky.

Cherrynka, 24. 8. 2018, 9.37

Jojo, oni mají různé triky. Stejně tak, že tam dávají něco, aby to nevydrželo roky

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů