Odhlášení auta

zobrazeno 596×

Vložil(a): skřítek, 28. 11. 2016 23.04

Maminky neprodávaly jste v poslední době některá auto? Na internetu jsem našla, že ho nemusím odhlašovat, ale jenom si ho přihlásí nový majitel. Nějak se mi to nezdá a nejsem si jistá, že jsem to pochopila správně. Díky za zkušenosti.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 13. 4. 2017, 12.04

my tam šli společně, jeden odhlásil a druhý přihlásil

Lusesita25, 3. 12. 2016, 19.48

Rozhodne jdete oba dva.

Čertice, 30. 11. 2016, 20.32

Asi je jistější tam jít, jestli je to někdo cizý

Fuga

Fuga, 30. 11. 2016, 8.23

my jsme prodávali auto před rokem a šli tam oba

klarike1

klarike1, 29. 11. 2016, 23.35

Já jsem byla taky na úřadě s kupujícím. Za jednu návštěvu jsme to vyřídili. Ale určitě jděte společně.

skřítek, 29. 11. 2016, 18.15

Děkuji všem za rady

slunicko, 29. 11. 2016, 14.46

Radim jit s novym majitelem,aby auto opravdu prihlasil. Manzel pred 10lety prodal auto a za tri roky mu poslali dopis ze dluzi na povinnem ruceni asi 7000Kc. Nastesti mel smlouvu o prodeji,tak nic neplatil

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 29. 11. 2016, 22.45

Přesně tak, je jistější tam jít pro vlastní klid duše

Zdeňka S., 29. 11. 2016, 14.07

Přítel teď auto prodával, ale museli na úřad oba. Já bych se raději zeptala přímo na úřadě.

patricia077

patricia077, 29. 11. 2016, 9.09

Pravdou je, že to tak je, ale já bych byla asi obezřetnější jako u všeho ...mám špatné zkušenosti..

Petra Önder (petrao)

petrao, 29. 11. 2016, 8.51

Nejlepší jít společně nebo dát plnou moc

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů