Odhlášení auta
Vložil(a): skřítek, 28. 11. 2016 23.04
Maminky neprodávaly jste v poslední době některá auto? Na internetu jsem našla, že ho nemusím odhlašovat, ale jenom si ho přihlásí nový majitel. Nějak se mi to nezdá a nejsem si jistá, že jsem to pochopila správně. Díky za zkušenosti.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 13. 4. 2017, 12.04
my tam šli společně, jeden odhlásil a druhý přihlásil
Lusesita25, 3. 12. 2016, 19.48
Rozhodne jdete oba dva.
Fuga, 30. 11. 2016, 8.23
my jsme prodávali auto před rokem a šli tam oba
klarike1, 29. 11. 2016, 23.35
Já jsem byla taky na úřadě s kupujícím. Za jednu návštěvu jsme to vyřídili. Ale určitě jděte společně.
k.o.r.i.n.e.k, 29. 11. 2016, 22.45
Přesně tak, je jistější tam jít pro vlastní klid duše
patricia077, 29. 11. 2016, 9.09
Pravdou je, že to tak je, ale já bych byla asi obezřetnější jako u všeho ...mám špatné zkušenosti..
petrao, 29. 11. 2016, 8.51
Nejlepší jít společně nebo dát plnou moc