Jsem na dně :/

zobrazeno 867×

Vložil(a): Minnie, 20. 11. 2017 11.56

Nerada si stěžuji, ale už musím. Všechno se kazí zrovna teď. Minulý týden nám dosloužila pračka, takže úspory padly na novou. Dnes mi přišel ze sociálky dopis že nám odebírají přídavky na děti že prý nemáme nárok a aby toho nebylo málo, přišel příspěvek na bydlení - celých 182 korun!!! Docela mazec když vždy chodilo okolo 3.000 a minulé čtvrtletí dokonce 4.150 vzhledem k partnerově delší nemoci. Fakt se mi chce brečet. Odpoledne tam zajdem, ale bojím se že moc stejně nevyřešíme. Teď v sobotu má mít starší dcera narozeniny, nic pro ni nemám a ani nevím z čeho koupím :-( a to nemluvím o oslavě... Vánoce asi letos můžu zrušit úplně :-( kdybych nebyla těhotná tak si půjdu zapálit a to jsem 7 let cigaretu v puse neměla :/

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Lucinka.Dvorik, 19. 5. 2021, 15.39

Nebála bych se zkusit požádat o pomoc nějakou neziskovou organizaci. Možná klidně jednu z těch menších. V dnešní době se určitě nejedná o žádnou ostudu a spousta lidí je ochotná v takových situacích pomáhat. Cesta je i oslovit někoho z českých osobností nebo jiných filantropů, když už nic jiného, sdílí příběhy na sociálních sítích a hledají pro lidi pomoc. Tady je případně článek s tipy na české filantropy, kteří mají různé nadace. Zkuste pogooglit https://www.vimvic.cz/clanek/kdo-je-filantrop-a-jak-se-rozviji-filantropie-v-cr

V007A, 3. 12. 2017, 0.03

Něco vyrobit. Probrat byt a zkusit prodat nepotřebné věci a za to něco koupit....

vendy.z, 25. 11. 2017, 19.33

No to je síla Kolik je dceři?

P.r., 25. 11. 2017, 17.18

smutné

Gabill, 21. 11. 2017, 11.22

Skuste pre dceru nieco vyrobit, alebo ja mam skusenosti, ze obvykle najviac deti potesia tie naozaj lacne darceky ako baloniky, bublifuk...

Minnie, 21. 11. 2017, 11.29

To je pravda, bublifuky bych mohla dětem dávat po litrech

Jarka mmm, 21. 11. 2017, 22.28

Manžel asi litr uvařil doma .

Kikinka30, 21. 11. 2017, 10.15

Kupte ji neco tady,maji treba divadlo

Minnie, 21. 11. 2017, 11.30

Odsud z VP už mám aspoň něco schované třeba ještě doobjednám

Petra Schoberová, 21. 11. 2017, 9.42

Docela dost dobře si dokážu představit jak ti je ... Vánoce žádné nebudou, budeme rádi když bude normální jídlo natož tak vyvarovani a cukroví. Pračka nám taky odešla naštěstí můj táta má asi zázračné ruce a dal jí do chodu... Přeji ať je brzo lip

Minnie, 21. 11. 2017, 11.33

Tak to jsme na tom podobně. Na cukroví teda už nakoupeno mám, ale s dárky to bude bída. Ta naše pračka už by se nevyplatila spravovat, byla stará asi 12 let vám také přeji ať je líp.

Janako

Janako, 21. 11. 2017, 8.51

S tim vp je to dobry napad,ale to spis az na ty Vanoce.kolikrat i malickost muze udelat vetsi radost nez drahy darek. a co treba babicky?ty by nepomohly, ze by treba obstaraly darky?

Minnie, 21. 11. 2017, 11.34

Ale jo, od babiček i prababičky něco určitě bude, ale ony kupují spíš oblečení a to, co je potřeba. I když něco pro radost se tam taky určitě najde ale těšila jsem se jak budu i já dcerkám kupovat a balit...

Leňulka, 21. 11. 2017, 8.24

Tak to mě moc mrzí, držte se a přeji ať je brzy lépe. Vím co to je finanční tíseň jen s tím rozdílem, že nám sociálka nikdy nedala ani korunu a nezajímalo je to. Za celý život jsem brala jednu jedinou dávku a to byl rodičák nic víc

Minnie, 21. 11. 2017, 11.36

Díky za podporu. Nám to teď uteklo o 300 kč většinou jsme se do tabulek vešli, jelikož partner má problémy se zády a bývá třeba 2 měsíce v kuse na nemocenské.

Leňulka, 21. 11. 2017, 15.35

to mi povídejte, u nás v práci potom propouštěli tak došlo i na mě a kvůli blbým 3 kč jsem neměla nárok na podporu od úp

Minnie, 21. 11. 2017, 20.45

Tak to je vůbec mazec.

L.janicka.l

L.janicka.l, 21. 11. 2017, 8.01

Je to mrzute, staci mit o jednu korunu vic a seberou uplne vsechny davky, o to hur kdyz je to pred vanoci, ale vanoce nejsou o darkach ale o tom jak se ma rodina rada. Jo me se to mluvi s jednim ditetem, jedno mam pro to protoze se bojim, ze bych dve neutahla a navic kam se na nej hrabou 4 hodne ditka. Navic kvuli tomu , ze jsem pracovala tak nemam na davky narok, tak aspon nemam stres ze o ne prijdu. Tak drzim palce at to nejak das

Minnie, 21. 11. 2017, 11.38

Děkuji, no příbuzné to uteklo teď o 20 kč mazec... hlavně že pořád ty nahoře chtějí ať se zvyšuje porodnost.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů