Jsem na dně :/
Vložil(a): Minnie, 20. 11. 2017 11.56
Nerada si stěžuji, ale už musím. Všechno se kazí zrovna teď. Minulý týden nám dosloužila pračka, takže úspory padly na novou. Dnes mi přišel ze sociálky dopis že nám odebírají přídavky na děti že prý nemáme nárok a aby toho nebylo málo, přišel příspěvek na bydlení - celých 182 korun!!! Docela mazec když vždy chodilo okolo 3.000 a minulé čtvrtletí dokonce 4.150 vzhledem k partnerově delší nemoci. Fakt se mi chce brečet. Odpoledne tam zajdem, ale bojím se že moc stejně nevyřešíme. Teď v sobotu má mít starší dcera narozeniny, nic pro ni nemám a ani nevím z čeho koupím :-( a to nemluvím o oslavě... Vánoce asi letos můžu zrušit úplně :-( kdybych nebyla těhotná tak si půjdu zapálit a to jsem 7 let cigaretu v puse neměla :/
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Petra Schoberová, 21. 11. 2017, 9.42
Docela dost dobře si dokážu představit jak ti je ... Vánoce žádné nebudou, budeme rádi když bude normální jídlo natož tak vyvarovani a cukroví. Pračka nám taky odešla naštěstí můj táta má asi zázračné ruce a dal jí do chodu... Přeji ať je brzo lip
Janako, 21. 11. 2017, 8.51
S tim vp je to dobry napad,ale to spis az na ty Vanoce.kolikrat i malickost muze udelat vetsi radost nez drahy darek. a co treba babicky?ty by nepomohly, ze by treba obstaraly darky?
L.janicka.l, 21. 11. 2017, 8.01
Je to mrzute, staci mit o jednu korunu vic a seberou uplne vsechny davky, o to hur kdyz je to pred vanoci, ale vanoce nejsou o darkach ale o tom jak se ma rodina rada. Jo me se to mluvi s jednim ditetem, jedno mam pro to protoze se bojim, ze bych dve neutahla a navic kam se na nej hrabou 4 hodne ditka. Navic kvuli tomu , ze jsem pracovala tak nemam na davky narok, tak aspon nemam stres ze o ne prijdu. Tak drzim palce at to nejak das
Kamila Pecharová, 20. 11. 2017, 22.19
Také teď pociťujeme finanční tíseň, i když jsme zatím ze sociálky nic nikdy nebrali, hodně řeším jak vánoce apod. Na druhou stranu děti toho moc nepotřebují, když jsem byla malá já, také jsme si nemohli "vyskakovat" a i když jsem v tu chvíli třeba toužila po ledasčem a měla našim za zlé, že jsem to nedostala, jsem s odstupem času moc ráda, že jsem to zažila! Dceři bych to být tebou vysvětlila a oslavila menším dárečkem později.. Přeji ať je brzy lépe!!!