Dotaz kdy přijdou peníze
Maminky chtěla jsem se zeptat 28.5.2018 jsem ukončila 3 lety rodičovský příspěvek a jelikož čekám druhé miminko které se má narodit přelom srpen září tak jsem od 29.5.2018 na neschopence . V praci vždy vyplacely peníze k 13. Myslite že mi nějaké peníze přijdou tento měsíc nebo až ten další děkuji za odpověď
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
louskacek2, 18. 6. 2018, 21.48
A první neschopenka má vždy dost zpoždění.
Mygara, 18. 6. 2018, 8.16
tento měsíc by měl přijít rp za květen a nemocenská až v červenci
Žofinka, 17. 6. 2018, 12.52
Až v červenci
Fuga, 17. 6. 2018, 7.09
v červnu přijde jen rodičák a nemocenská v červenci
marqueta, 16. 6. 2018, 21.04
Za květen ti v červnu musí přijít ještě rodičák. Já ukončila rodičák k 10.5. a tento měsíc mi přišel rodičák za květen tedy od 1. do 10.5. Ale stejně to bude asi s neschopenkou tedy myslím, že za červen, takže až v červenci.
patricia077, 16. 6. 2018, 12.02
Souhlasím s ostatními
L.janicka.l, 16. 6. 2018, 10.58
Nejspis az v cervenci, a datum netusimbkazdej urad ma jiny vyplatni termin
k.o.r.i.n.e.k, 16. 6. 2018, 7.49
Z té neschopenky by mělo přijít pár korun za 29 až 31 května, pak za červen až v červenci
sestricka1989, 16. 6. 2018, 8.00
A není ještě to že je člověk ty 3 dny zadarmo ?
k.o.r.i.n.e.k, 16. 6. 2018, 8.45
No jo vlastně to mi nedošlo takže nic nepřijde . . .
k.o.r.i.n.e.k, 16. 6. 2018, 10.06
Zatím to pořád platí ještě to není v platnosti a možná ani nebude