Dlužné výživné

sledováno 1× zobrazeno 539×

Vložil(a): jancaan, 1. 8. 2017 13.34

Maminky, nemáte někdo přehled, zda se nebudu přitvrzovat na neplatiče výživného? Případně zda někdo neorganizuje nějakou petici v tomto směru? Ex posílá na syna 200 Kč 1x za čtvrt roku (dluží na něj už cca 50000 Kč), aby se vyhnul trestnímu oznámení. Využívá pouze práva vídat dítě a vyloženě se mi vysmívá, že já vydělávám po večerech, abych uživila dítě..

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Ivulín, 31. 8. 2022, 14.10

Já si myslím, že toto by určitě mělo jít nějakým způsobem řešit. Z jeho strany je to opravdu trapné. Být tebou bych se o tom zkusila poradit s nějakým právníkem. Jestli můžu doporučit, tak mně při rozvodu hodně pomáhal tento https://www.cikr.cz/ a i právě on mi pomohl vyjednat, aby můj bývalý platil na výživném adekvátní částku.

Mygara

Mygara, 10. 8. 2017, 8.13

o petici nevím, ale že mu není trapně

jancaan, 15. 8. 2017, 13.12

Trapně mu vůbec není, je to hrozný suverén. Snaží se jen mě a synovi ničit život..

Žofinka

Žofinka, 10. 8. 2017, 6.17

platí presumpce nevinny, ale je to hrozné, jak to jde obejít

Fuga

Fuga, 7. 8. 2017, 6.40

tak to je tedy opravdu síla a váš ex je pěkně vyčůraný, ale o zlepšení v tomto směru nevím

vendy.z, 4. 8. 2017, 6.32

To je síla, snad to dopadne brzy dobře.

Petra Schoberová, 2. 8. 2017, 6.25

Jestli si pamatuji dobře kamarádce to ex dělal taky na PČR nemohla ale dlužnou částku dala exekutorovi

Leňulka, 1. 8. 2017, 22.30

To vůbec nezávidím, snad pořídíte dobře, o ničem novém jsem v tomto směru nečetla, neslyšela. A s dítětem se vídá pravidelně? Tak mu dítě nedávejte když neplatí. Nejsou peníze neuvidíš dítě, máte na to plné právo a může se rozčilovat jak chce, klidně vás dát k soudu za neumožnění styku ale ještě na tom pohoří protože neplatí

jancaan, 2. 8. 2017, 8.44

Bohužel styk je daný soudem, občas pro syna chodí. Když jsem se u soudu snažila poukázat na neplacení, tak mě soudkyně odbyla s tím, že exekuce běží.. Styk otce s dítětem má přednost, nikoho nezajímá, zda otec platí a dítě má co jíst..

Čertice, 1. 8. 2017, 21.36

Vůbec vám to nezávidím u nás to je obráceně, platí včas, ale syna si nebere vůbec což je pro nás všechny lepší varianta

L.janicka.l

L.janicka.l, 1. 8. 2017, 21.04

Nejhorsi je, ze neco da a policie je pak kratka, nekde tu byl clanek, tam vam poradi

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 1. 8. 2017, 20.30

Tady jsem zakládala diskuzi o vyžívném od státu ale asi není ještě schválené https://www.promaminky.cz/diskuze/rodinny-rozpocet-113/vyzivne-od-statu-20711 a tady je článek třeba pomůže https://www.promaminky.cz/clanky/rodina-a-vztahy-121/jak-nejsnaze-na-dluzniky-alimentu-500

jancaan, 2. 8. 2017, 8.46

Vymáhání od státu nejspíš nic nevyřeší.. bohužel co jsem četla, tak matky na dítě, jejichž ex nic nemá, tak nedostanou nic.. Ex vydělává přes 30 tis. čistého na černo, doma má jen gauč, tv a pračku..

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů