Dárek
Vložil(a): Lenča Pešková, 1. 2. 2017 14.39
Co myslíte že je lepší jako dárek k narozeninám pro dobrou kamarádku? Hrozně ráda čte tak nějakou poukázku do knihkupectví? Sama si netroufnu vybrat nebo nějaký poukaz na jídlo ze slevovych portálu? Hrozně ráda se i naji?. A teď babi raď ? děkuji
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 27. 11. 2017, 13.34
oboje dvoje je dobrý nápad
Marusk, 23. 10. 2017, 10.18
Vyrazte spolu na veceri/kafe. Proste poukazka, ze pujdete nekam spolecne.
Mygara, 8. 2. 2017, 11.55
oboje je pěkné, hoďte si korunou
Lenča Pešková, 8. 2. 2017, 8.19
To je dobrý typ,.dekuji. Ma ráda i deskove hry.
Lusesita25, 3. 2. 2017, 1.15
Ja jsem pro ten poukaz do knihkupectvi.
Lenča Pešková, 2. 2. 2017, 9.36
Ta je dobra ? knížka ma taky zajímavý název. Jaká je?
k.o.r.i.n.e.k, 5. 2. 2017, 23.16
Záložky jsou fajn, kamarádka mi dala záložku s fotkama mého syna
annicka, 1. 2. 2017, 23.21
poukazka do knihkupectvi je super napad,dekuji za inspiraci