Zdravě s Promaminky.cz

zobrazeno 463×

Vložil(a): Jarka mmm, 5. 1. 2017 9.24

Zdravím. Asi budu pro někoho rejpalka,ale opravdu mi to nedá...Co si představíte pod pojmem zdravý recept? Uvítala jsem,že se u receptů začalo objevovat,jestli jsou zdravé. Ale začínám s tím mít docela problém a už se tím nemůžu sama pro sebe řídit-stačí,aby místo normální mouky byla spaldova a už je to údajně zdravé,aby tam byl trtinovy cukr (klidně skoro dva hrnky) a je to prý zdravé,včera se tu objevilo jídlo,které je určitě dobré a čerstvé by zdravé bylo,ale recept je napůl z konzervy a pro mě to tak prostě zdravé neni...Asi jsem moc náročná? Kde máte ty hranice vy? Docela mě mrzí,že já je mám o hodně dál,takže je zbytečné používat ten filtr...

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

ivetkaprochazkova, 28. 9. 2023, 10.16

Můj názor asi znáte. Jakmile se nejedná o žádnou chemii, musíte do toho jít. Ať to stojí co to stojí. To mi teda věřte. Hodně jsem se toho naučila jako žena za mateřství. Dnes třeba pro mě https://www.muudlabs.cz/ populární muudlabs má v mém životě hodně prostoru.

Žofinka

Žofinka, 7. 12. 2017, 6.12

každá jsme jiná, já třeba nemusím kokosový olej a taky je brán jako zdravý a jám opačný názor

Mygara

Mygara, 6. 4. 2017, 13.37

každý má ty hranice jinde, někdo propaguje rýžový sirup a přitom je to ve skutečnosti málem odpad.... Ale ten filtr nejde jinak nastavit, když každá smyšlíme trochu jinak

Jarka mmm, 6. 4. 2017, 15.19

Už to je opravené

vendy.z, 11. 1. 2017, 17.49

No asi tak...

vivianr, 10. 1. 2017, 13.09

Některé recepty tam opravdu nepatří a to jsem dost benevolentní co se týče surovin. Raději ať je to dobré, než zdravé. Mám ale i zdravější recepty, které mám ráda.

skřítek, 6. 1. 2017, 14.48

Souhlasím s Vámi. A když do toho půjdu ještě víc, tak mě vůbec některé recepty připadají jako od Ládi Hrušky.

benca, 5. 1. 2017, 21.28

mame doma indicku kuchynu a ta viem, ze je zdrava, mozem niekedy hodit recept

Leňulka, 5. 1. 2017, 21.05

pro každého je zdravé něco jiného, já tohle nikdy neřešila, prostě jím a vařím z toho co mám doma a nebo nám chutná a neřeším jestli zdravé nebo ne, když je někde u receptu psáno zdravé jak třeba vy uvádíte špaldovou mouku apod. tak já si tam dám normální mouku a neřeším, podle mě mouka jako mouka

Čertice, 5. 1. 2017, 20.56

Já myslím, že si každý recept můžete trochu upravit já tam chodím spíš pro nápady a pak to uvařím podle sebe. S tou nálepkou Zdravé to taky nechápu, ale ani jsem o tom moc nepřemýšlela

Aliisha

Aliisha, 5. 1. 2017, 21.46

Taky to tak dělám. Recept si upravím dle svých potřeb.

Aliisha

Aliisha, 5. 1. 2017, 20.46

Občas se tomu také divím, ale až tak jako Vás mě to neštve. To, jestli je či není zdravý je mi jedno. Chápu, že ve vyhledávání to je pak zmatené.

Jarka mmm, 5. 1. 2017, 21.40

Neříkám,že mě to štve,jen mě to už nějakou dobu zarazelo,tak mě zajímalo,jestli jsem jediná. Tohle mě opravdu vytočit nemůže .

Aliisha

Aliisha, 5. 1. 2017, 21.45

Nemyslela jsem "štve" jako "štve" dle vašich komentářů chápu, jak jste to myslela.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů