Závislost

zobrazeno 521×

Vložil(a): Lenča Pešková, 23. 3. 2017 10.21

Dneska me tak napadlo. Dokazaly by jste byt cely den doma bez internetu, televize, mobilu? Ja se přiznám ze jsem na tom závislá 🙂 jednou jsem si rekla ze to vyzkouším ale jaksi to nevyšlo. Kdyt nejsem sama tak tu potrebu nemám ale kdyz jsem jen s malou tak prostě musím 🙂 hlavně kdyz chrní 🙂 jak to máte?

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lucie25987, 27. 8. 2023, 21.24

Já bych to nedokázala . Jednak mě internet živí a pak si ráda ve volný chvíli zahraju automaty na https://gamescenter.cz/ , koukám na seriály atd. Takže já nemám problém přiznat, že jsem závislá na internetu, televizi a mobilu a život si bez nich nedokážu a ani nechci představit .

Žofinka

Žofinka, 3. 11. 2017, 19.23

asi nedokázala, o tom svědčí i to, jak často navštěvuji tento web .-)

Cinderella

Cinderella, 27. 3. 2017, 15.38

TV přes den vůbec nepouštím, na mobil mi stejně nikdo nevolá kromě otravných dotazníků a nabídek na neprodejné zboží, akorát po Netu by mi bylo smutno, protože tam každou chvíli něco hledám...už ani nevím, jak jsme to dělali tenkrát bez PC...

Čertice, 24. 3. 2017, 21.00

Televizi si pouštím jako kulisu když jsem sama doma, ale zvládla bych to i bez ní Ale bylo by mi smutno

klarike1

klarike1, 24. 3. 2017, 6.39

Tv si nepouštím, mobil používám více méně jen na telefonování, výpadek nesu hůř, ale dá se to Mnaželovy machinace s wifi signálem mne naučily vydržet bez internetu i týden. Ale je důležitý pro mne hlavně kvůli emailům.

Lenourecek, 24. 3. 2017, 0.27

Ještě před rokem jsme byli bez televize, která mi vůbec nechyběla a několik dní o bez internetu. Byl to nezvyk, ale vlastně mi to nevadilo. Když jezdíme do přírody, tak telefon vůbec nepoužívám

Fuga

Fuga, 23. 3. 2017, 18.56

dokážu si to představit, ale s tím, že se s nimi zase shledám

snany, 23. 3. 2017, 18.49

Bez mobilu naprosto v pohodě vydržím, bez televize( respektive bez jejího pouštění) jsem od vánoc- takže s tím problém nemam. Bez internetu bych v létě vydržela, nicméně v průběhu roku čerpám inspiraci do práce.

pouzarovaj

pouzarovaj, 23. 3. 2017, 15.43

Jezdíme na chatu, kde není tv, signál je mizerný (takže net nejde), takže koukám na mobil párkrát za den (a to spíš když jsem tam sama s dětmi bez manžela). Je to super být jednou za čas bez všech těchto vymožeností - člověk udělá tolik věcí a dokáže se dobře zabavit spoustou činností

Lenourecek, 24. 3. 2017, 0.28

To je pravda, také bych takovou chatu brala 😉

pouzarovaj

pouzarovaj, 24. 3. 2017, 6.25

Je to chata po mé babičce - pěkná, malá (dole chodba, 1 místnost + podkroví na spaníú, dřevěná, vaří se a topí jen v kachlovém sporáku, voda je jen v takové malé místnosti, kde je i špajz. El. tam je, ale jinak nic a obrovská zahrada... Holky tam jsou úplně nadšené, je to pro ně úžasná džungle - koupou se v malé plechové vaně ještě po mé mamce, pečeme buchty v kamnech a tak...Je to super dobrodružství a odreagování se... Neříkám, že bych tam mohla být pořád, mám ráda moderní vymoženosti, ale je to tam fajn i bez nich.

Lenourecek, 24. 3. 2017, 20.36

To pro mě zní jako v pohádce 😀 Moc si to tam užívejte 😉

Adelinka, 23. 3. 2017, 14.32

Taky jsem na internetu docela často a televizi mám jen jako kulisu, ale představit si to dokážu.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů