Zavarovani hotovek

zobrazeno 1674×

Vložil(a): Jarka mmm, 7. 7. 2018 22.14

Ahoj,začínám přemýšlet nad jídlem na další dovolený...Budeme tam bez auta a bez kola,nejbližší obchod asi 4 km (což neni extra dálka,ale dcerku bych nechtěla prekecavat na vycházku za rohlikama),restaurace prej snad taky tak nějak. Jídlo teda vezmeme s sebou a moc se.mi tam.nechce vyvarer,raději budu venku. Tak mě teď napadlo,že bych si nějaký hotovky zavarila,plus třeba jen uvareny maso atd. Fakt se mi tam.nechce hlídat jídlo. Raději přijdu z venku a šup se najíst,salatama se nezasytim. Máte některá zkušenost? Jestli to vydrží v pohodě a co vše jste zkousely zavarit? Nechci moc omáčky (max.rajskou). Díky ;)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

zuzkagodarova, 11. 7. 2018, 18.54

ja mam taku skusenost ze to nevydrzalo ale mozno som len spravila niekde chybu

Lenourecek, 10. 7. 2018, 22.11

Zavařovali jsme jednou na dovolenou - maso, základ na čínu, na omáčku na těstoviny... Někde jsem četla, že se nemá zavařovat s cibulí, takže všechno bylo bez ní

Gabill, 9. 7. 2018, 14.09

Ja som jedlo zavárať ešte neskúšala. Mamina nám na jednu dovolenku takto zavárala rôzne druhy mäsa, bolo to v pohode, akurát jedno sa pokazilo. Ja by som na dovolenky volila radšej hotové jedlo zamraziť, ak tam bude mrazák a máte to kde uskladniť. A potom teda premyslieť jedlá, ktoré sú raz dva uvarené.

V007A, 9. 7. 2018, 7.57

Já nemám zavarované jídlo moc ráda,raději bych volila něco,co se dá do půl hodinky uvařit čerstvé.

Aliisha

Aliisha, 8. 7. 2018, 21.58

Na dovolené nevařim, takže zkušenost nemám. Dělala bych krupičnou kaši, těstoviny, čočku, palačinky a podobné rychlovky.

Janako

Janako, 9. 7. 2018, 14.00

Souhlasím, dělám to stejně.

snany, 8. 7. 2018, 14.24

Hotovky se dají koupit i v bio kvalitě bez přidaných "lahůdek". Jen si nevzpomenu na název, těch firem určitě bude více. Docela dobré věci má http://www.legracie.cz

Jarka mmm, 8. 7. 2018, 15.08

No vidíš,kdysi jsem vlastně brachovi nějaký kupovala,úplně ksem zapomněla . Tyhle vypadají dobře

Anezzka, 27. 7. 2018, 9.28

My musíme bezlepkove a oblíbili jsme si tyto: www.expresmenu.cz. Maji jedno i dvouporcove, uvádějí alergeny a vydrží dlouho.

Žofinka

Žofinka, 8. 7. 2018, 12.17

A nejde precpat mrazák? Já vařím spíše jednoduše než zavařování, čočka, nudle nasládlou, míchaná vajíčka

Zdeňka S., 8. 7. 2018, 11.30

My jsme zavařovali maso ve šťávě , nebo klobásy, dá se zavařit třeba i guláš a máš hned oběd hotový

patricia077

patricia077, 8. 7. 2018, 10.17

Vidíš to taky budu možná řešit, zvažujeme na Valašsku chalupu spolužačky manžela a tam prý auto do lesů nevyjede tak nás vyvezou asi nějakým traktorem takže nejspíš budu řešit to samé co ty .-)

Katka

Katka, 8. 7. 2018, 12.35

My jsme si s našima nosili krosnu polotovarů na vrcholek Krkonoš, pešky, dnes už lidé neujdou ani 200 metrů a pokud není v dosahu supermarket, tak nastal konec světa. Ještěže už tady za 50 let nebudu, není o co stát, vývoj civilizace je fakt k pláči.

patricia077

patricia077, 8. 7. 2018, 12.40

ty tu budeš ještě za sto let a makat budeš jako my všichni do smrti

Jarka mmm, 8. 7. 2018, 13.45

Jasně,že to s potovarama jde,co jsme se mužem takhle nachodili. Mě jde ale o děti,sama víš,že polotovary nejsou nic moc. Na ten týden to ale teda nebudu řešit no.

snany, 8. 7. 2018, 14.26

Dají se koupit i kvalitní polotovary

Katka

Katka, 8. 7. 2018, 16.19

No za těch 5 dní děti fakt neumřou. A co ti brání jim uvařit bio jáhly nebo bio ovesné vločky? Vždy jedno trvá 15 min, druhé zaliješ horkou vodou. Nebo můžete držet půst, to je druhá a levnější varianta ;o)

Leňulka, 8. 7. 2018, 9.13

u nás se zavařuje z jídla jen maso nebo párky. Jinak klasika zelenina a ovoce, třeba směsi na těstoviny, čalamády, zelenina naložená na svíčkovou atd.

Jarka mmm, 8. 7. 2018, 9.30

Jj,chtěla bych prostě zavařit to,co jde rovnou kydnout na talíř a jíst.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů