Zábava pro děti

zobrazeno 463×

Vložil(a): Sophia, 22. 5. 2023 10.51

Ahojky maminky, jsem nově přistěhovaná v Praze a tak to tu moc neznám a zajímalo, zda by jste mi napsali typy kde se dá trávit čas s dětmi, mám syna, který má 3 roky.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Jajka, 20. 11. 2023, 16.55

My jsme teď byli v https://galaxiebarev.cz/ a byla to paráda, to teda rozhodně stojí za návštěvu, myslím, že na to budeme ještě nějaký čas vzpomínat navíc jsme se koupí vstupenek zapojili do soutěže o Ferrari takže čekámee na výhru

Betuska12, 15. 2. 2024, 21.01

Taky jsme teď v Galaxii barev byli a je to opravdu hezký zážitek děti si tam vytvořili i moc hezké obrazy, tak máme vzpomínku a tu soutěž o Ferarri kvůli velkému zájmu prodloužili do 21.3. tak jsem ráda, že jsme se stihli zapojit

Madla1, 18. 11. 2023, 23.11

A kam vyrazit za zábavou jako celá rodina v Praze teď když už je zima? Co tak podnikáte? Sdílejte budu ráda za všechny tipy

LenkaM, 18. 10. 2023, 20.47

Chtěla bych pro děti na zahradu domeček na hraní. Už jsou větší takže takový ten malý plastový, který stejně nic nevydrží už nám je k ničemu. Ráda bych nějaký opravdu kvalitní ze dřeva, ve kterém si můžou hrát i jako větší. Můžete poradit někoho, kdo by nám ho mohl udělat v okolí Prahy?

Kiska, 23. 10. 2023, 22.53

Tak to se připojím, protože nad tím taky přemýšlím a bohužel nemám jak jim ho postavit sama a ráda bych koupila takový, který ale nebude tratit na kvalitě a bude co nejvíc podobný ručně dělanému

Helenka88, 1. 9. 2023, 12.25

Nám se teď moc líbilo v dinoparku ve Vyškově. Dinopark je parádní a mají tam i zoo, kde to je taky moc hezký, děti tam můžou chodit i mezi zvířátky a pohladit si je a tak

Bertikber, 23. 6. 2023, 19.22

V tom dinoparku jsme taky byli a děti si to moc užili musím říct, že mě mile překvapilo jak dobře to tam mají udělaný, ani jsem nečekala že to bude tak super

jancaan, 2. 6. 2023, 11.24

Dinopark je super. Nebo taky Zoo, Gutovka, Krtkův svět, Muzeum lega, Království železnic..

Megan77, 26. 5. 2023, 10.52

My chodíme poměrně často do Dinoparku v OC Galerie Harfa, který je na jeho střeše. Synovi se tam moc líbí, vždycky tam tak 3 hoďky strávíme. Můžeš kouknout jak to tam vypadá https://www.dinopark.cz/cz/praha .

Sophia, 31. 5. 2023, 12.21

Moc děkuji, vypadá to opravdu dobře a syn má zrovna dinosaury moc rád, tak tam zkusíme zajít. Dívala jsem se, že jsou tam i hřiště a občerstvení, tak to je super .

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů