Vzdělání 2

zobrazeno 496×

Vložil(a): Leňulka, 16. 3. 2017 16.43

Maminky ještě mě zajímá jaké vzdělání mají vaši manželé/partneři. Jestli jste třeba koukali i na to když jste si ho našli apod. Mám totiž kámošku, která teda na to dost hledí a tím pádem je furt bez chlapa :-) Mě to příjde postavené na hlavu, však ve vztahu jsou snad oba rovni, nehledě na vzdělání. Třeba já mám VOŠ a manžel učňovku a nějak to neřešíme ani jsme nikdy neřešili

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 6. 11. 2017, 14.48

manžel má VŠ, mám doma prgramátora .-)

baru86

baru86, 22. 3. 2017, 10.13

Tuhle otázku jsem řešila už na gymplu, kdy mi máma předhazovala, že nemůžu chodit s klukem z učňáku...pravda, nevydrželo nám to, ale myslím, že o škole to nebylo. Dnes mám VŠ stejně jako můj manžel, ale kvůli tomu jsem si ho nevybrala. Je velký rozdíl přirozená inteligence a papír ze školy, vystudovat totiž může s ohledem na naše školství, systém, i naprostý blbec s penězi v kapse...

Čertice, 20. 3. 2017, 9.36

Nemyslím, že je to pro vztah důležité. Inteligenci se stejně nenaučí

benca, 18. 3. 2017, 14.48

my mame obaja rovnake vzdelanie

veru.veru, 18. 3. 2017, 11.06

Já mám VŠ a manžel učňák, je to úplně fuk, máme se rádi

Misska20, 17. 3. 2017, 21.08

Tak tohle jsem nikdy neřešila,že bych hledala protějšek podle toho jaké má vzdělávání přítel má také bakaláře, stejně jako já.jen si ještě dodělává magisterské. Když to vidím u něj,tak už by se mi do toho nechtělo

Blankasiro, 17. 3. 2017, 16.32

My jsme s manželem spolu chodili do třídy na střední a on si ještě dodělávám VŠ (Já už jsem byla v "tom") takže to dohnal aspoň on...každopádně mu to je dneska stejně na nic a dělá uplně jiný obor

Mygara

Mygara, 17. 3. 2017, 9.32

manžel má vysokou, ale hlavně je praktický v běžném životě a to je víc

Lenča Pešková, 17. 3. 2017, 7.57

Ale znam i pripad kde neni problem kdo ma jaký vzdělání a práci ale i to kolik bere. Kamaradka vydělávala o dost vic nez chlap a on jako správný jesitny muz to nedokázal rozdychat a vím ze meli celkem dost neshod kvuli tomu

Cherrynka, 17. 3. 2017, 8.44

Ano, mužská ješitnost je někdy fakt silná, že leze na nervy

slunicko, 17. 3. 2017, 7.53

Tak tohle opravdu ja neresim

Cherrynka, 17. 3. 2017, 8.44

Taky ne. Třeba kvůli tomu, že má někdo "jen" učňák, přijde o super partnera někdo s VŚ může být zmetek a pro rodinu nevhodný

Leňulka, 17. 3. 2017, 9.12

to je pravda. Jak jsem psala já mám manžela co má učňák a je úplně báječný. Bývalý s VŠ byl vůl první třídy

Cherrynka, 17. 3. 2017, 9.39

Já měla bývalého SŠ a byl to doslova magor...pak jsem se dozvěděla, že bra antidepresiva kvůli své bývalé a nic neřekl. Napil se alkoholu a choval se jak blbeček ... fůůůj už nikdy!!!

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů