Výživa na klouby pro psa

zobrazeno 261×

Vložil(a): Lucipirka, 5. 4. 2023 23.32

Dobrý večer, poradíte co koupit psovi jako výživu na klouby? Doporučil nám to veterinář, ale nedoporučil žádnou konkrétní značku.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Dandina, 21. 7. 2023, 13.27

Kupujete třeba i nějaký lososový olej nebo něco takového? Případně jiné doplňky?

Evulinka002, 26. 7. 2023, 14.07

Ano olej kupuji, je dobrý na srst, srdce, cholesterol a další. Ale dávám ho nepravidelně, většinou pouze měsíc, pumpičku dvě do žrádla. Pak zas měsíc vynechám a tak to střídáme. Bereme tento https://rawbark.cz/produkt/lososovy-olej/, protože je kvalitní. Hlavně kdyby jste objednávala, prohrabte pořádně balík, my pumpičku poprvé skoro vyhodily .

Dandina, 30. 7. 2023, 9.37

Díky a doporučení. Aspoň nemusím nic hledat. No já bych právě potřebovala něco pro moji fenku na srst a kůži, hodně teď i trpí díky třeba trávě, nevím jeslti nějaké alergie atd, tak aby se jí to lépe i hojilo a měla výživu. Tento vypadá opravdu kvalitně a za tu cenu.

MisinkaB, 8. 4. 2023, 23.39

Já psovi kupuju veterinární přípravek od Woykoff, doporučil mi ho veterinář.

HanakovaPavla, 11. 4. 2023, 23.55

Holky, taky bych ho pejskovi koupila - napíšete, kde se dá sehnat?

MisinkaB, 15. 4. 2023, 12.49

Kupuju ho na stránkách lékáren, mají ho třeba tady www.drmax.cz/arthronis-faze-1-canis-syrova

Bouskovka, 19. 4. 2023, 20.56

Taky ho zkusím objednat, díky za tip. O tom, že pejskovi koupím kloubní výživu uvažuju už dlouho. Navíc jsem na značku četla samé dobré recenze.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů