Vyjadřování smutku na FB

zobrazeno 869×

Vložil(a): V007A, 28. 2. 2019 18.39

Co říkáte vyjadřování smutku na FB? Když někdo píše veřejně,že mu někdo umřel a pod tím spousta statusu,jak je to všem líto.... Podle mě je toto hodně osobní,nevím,proč bych psala na FB,že mi umřel někdo blízký.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Nikoll, 3. 7. 2019, 17.51

Tak každý to asi má jinak, mě to teda taky přijde divné, ale já na FB nedávám skoro nic, a jsou lidi, kteří by si ani neup... kdyby to tam nedali...

Pavla T., 12. 4. 2019, 0.04

Nejosobnější věc, kterou jsem kdy dala na FB bylo oznámení o narození dětí s fotkou a pak svatba, protože o té nikdo nevěděl, ale smutek nebo hněv teda na sociální sítě neventiluji. Při takových situacích si popláču na rameni manželovi nebo kamaradce, nepotřebuji aby mě litoval celý svět

WeruskaSK

WeruskaSK, 14. 3. 2019, 11.24

ludia pisu aj ine osobne veci na Fb a uz im to nepride divne, toto je len dalsia vec v zivote, tak to tam proste daju

Minnie, 12. 3. 2019, 16.53

FB nemám, ale proč ne? Někomu pomáhá smutek sdílet a vypisovat se z něj. Ale jinak, jak tam všichni píšou že jim je to líto atd, no já to nemám ráda, ani když se říká upřímnou soustrast, stejně to upřímně myslí sotva čtvrtina lidí z těch co ti přejou, zbytek to říká jen tak, protože se to prostě tak má...

DB, 8. 3. 2019, 23.57

Každý vnímá smutek jinak a pomůže mu když se svěří i třeba neznámým lidem. Osobně toto nedělám, ale někomu to může pomoci a aspoň i jeho okolí bez ptani ví proč není ve své kůži a dotyčný nemusí pokud nechce nic osobně vysvětlovat.

Mygara

Mygara, 8. 3. 2019, 17.20

nedělala jsem to, ale zase je to způsob, jak se to všichni známí dozví naráz

Kama, 6. 3. 2019, 8.51

Když mi zemřela teta, popravdě jsem si musela ulevit na fb. Stejně tam mám přátele jen ty, se kterýma jsem v kontaktu, takže by se to i tak dozvěděli. Takhle jsem to dala vědět najednou pro všechny, a nemusela jsem to říkat každému zvlášť.

jancaan, 3. 3. 2019, 18.34

Sama nemám potřebu sdělovat takovou osobní věc na FB, ale lidi jsou různí..

Cherrynka, 3. 3. 2019, 15.59

A proč ne? Každý má svoji metodu, jak se zbavit a ulevit si od smutku. Někdo to chce dát veřejně, někdo jde za psycholege, někdo chce být sám.Nelze odsuzovat

Markéta Adamcová (marqueta)

marqueta, 2. 3. 2019, 21.35

Sama bych to neudělala a také tak se k tomu nevyjadřuju, i když jsem toho člověka znala. Pokud ty lidi znám blíž, koupím kondolenci a pošlu. Ale každý má jiné zvyklosti.

V007A, 3. 3. 2019, 19.20

Přesně tak. Přes FB je to neosobní.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů