Vybavení kuchyně

zobrazeno 234×

Vložil(a): Livka77, 10. 8. 2023 16.27

Ahojky maminky. Potřebovala bych vědět kde tak kupujete vybavení do kuchyně? Preferujete klasické prodejny nebo jako už většina nakupujete na eshopech? Hledám nějaké pěkné kvalitní nádobí, protože dělám trochu obnovu kuchyně. Co máte rádi vy?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Ivulín, 31. 10. 2023, 15.23

Já jak kdy. Něco mám z jednoho místního kamenného obchodu, jiné věci zase z internetu. Důležité je ale že je vybavení kuchyně funkční. Já už jsem třeba konečně se svou kuchyní spokojená. Právě zrovna letos jsme ji kompletně předělávali a nakonec jsme si ji nechali celou udělat od https://www.gabon.cz/rubrika/kuchyne/ Musím říct, že odvedli fakt super práci.

Denisa75, 17. 9. 2023, 16.17

Vrátila jsem se s rodinou do Čech z Dánska a dost jsem si za tu dobu, co jsem tam žila oblíbila severský styl kuchyně. Různé barevné skleničky, talíře, prostírání. Velkou část takového vybavení jsem koupila na bakly. Máme s manželem moc rádi když je to méně běžné a není třeba sklenička co mají všichni doma z IKEA.

Madla1, 1. 9. 2023, 12.22

Já bych ocenila doporučení na osvědčeného výrobce kuchyňských nožů. Chci si konečně koupit nějaké opravdu kvalitní a nechci kupovat nic na blint když už do toho chci dát víc peněz, děkuju

milujici.teticka36, 31. 8. 2023, 8.32

My jsme si vybavení do kuchyně do rodinného domu na Vysočině přivezli pomocí firmy na vyklizení nemovitostí https://www.chcivyklidit.cz/ Přímo z bývalého bytu. My jsme si totiž dva roky zpět nakoupili vlastně celou sadu kvalitního nádobí od Tescomy a tak nějak se nám ho nechtělo vzdávat. A ta kuchyň v novém domě je prakticky totožná s tou starou. Možná je to trochu netradiční, ale nám to tak vyhovuje.

Helenka88, 22. 8. 2023, 10.47

Já teda preferuji spíš ty eshopy, k tomu si můžu sednout večer a najdu co pořebuji a ušetřím si čas přes den na jiné věci. Pěkné věci mají například v Berlingerhaus, tam jsou i kvalitní věci. Po obchodech max, když jdu tak jen drobnosti, vařečku či tak.

Livka77, 24. 8. 2023, 11.17

Děkuji za názor. Já to mám tak nějak podobně, oblečení teda raději jedu po staru, ale tyto věci si ráda objednávám. Koukala jsem na stránky a docela mě to mile překvapilo. Čekala jsem rozhodně vyšší ceny, takže super tip, díky moc. Sehnala jsem vše co jsem potřebovala a nádobí mám už doma. Kvalitní a moc hezké.

© 2013 - 2023 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů