Vybavení domácnosti

zobrazeno 244×

Vložil(a): Lenuleprusova, 15. 3. 2024 0.47

Ahoj, dáte nějaké tipy, rady při zařizování bydlení, domácnosti? Něco co byste změnili, udělali jinak, líp, apod? Bouráme jádro v bytě a chtěla bych ušetřit místo, úložné prostory. Děkuji za názory.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

sarkanova3333, 27. 4. 2024, 10.11

No určitě si pořiď nějaké organizéry x dózy dlouho mi různě kosmetika, krémy atd. leželi všude a pak jsem narazila u kamarádky na úložné boxy a je pořádek

Lejla76, 26. 3. 2024, 13.16

No to ti vůbec nezávidím.. počkej ale až budeš nakupovat doplňky atd.. to si užiješ. To já mám nejraději - svíčky, zrcadla, vázy.. a v tom novým prostředí se vyřádíš!

Adulka88, 21. 3. 2024, 17.50

Určitě mít technickou místnost nebo nějakou spíž, protože ty věci co pak nemají svoje místo, těch je hodně. Podívejte se na BazarovéRegály, tam najdete různý velikosti, do nich pořídíte plastové boxy a bude mít vše svoje místo.

Lenuleprusova, 23. 4. 2024, 18.52

Ahoj holky, moc děkuji za odpovědi, předělali jsme koupelnu a z polovinu bude taková spíž/úklidovka, řešíme to tedy regály, protože to bylo nejlevnější řešení a vypadají hezky a je zorganizováno

KatuskaK, 15. 3. 2024, 22.43

No my nedávno dělali kompletní rekonstrukci bytu po babičce. Nechali jsme si udělat návrh přímo od architekta. Jinak třeba nádobí do kuchyně a drobnou dekoraci jsme nakoupili na bakly. Mají tam pěkné věci, třeba talíře značky Bitz mě úplně uchvátily svým provedení.

Jirinecka77, 17. 3. 2024, 19.44

Já mám zas ty jejich hrnky se stromem a taky jsem si pořídila skleničky na víno a karafu (Juvel)

Denisa75, 7. 4. 2024, 20.14

A jak jste byly spokojené s doručením zboží a rychlostí a celkově s celým nákupem? Já u těch eshopů vždycky tak trochu nevím, nejraději bych si to zboží prvně osahala, a pak až koupila.

Jirinecka77, 9. 4. 2024, 20.37

Za mě proběhlo vše v naprosté spokojenosti. Zboží odeslali prakticky hned po objednání a přišlo hezky zabalené a přesně takové, jako uváděli na fotkách na eshopu. Takže za mě super kauf a doporučuju.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů