Vybavení do koupelny

zobrazeno 135×

Vložil(a): Olla, 15. 4. 2018 21.02

Ahoj, chtěla bych se zeptat ohledně koupelnového vybavení včetně obkladů a dlažby ? Čeká nás na podzim rekonstrukce koupelny, tak se už začínám pomalu dívat na vybavení a styl, do jakého bych koupelnu chtěla. Hrozně se mi líbí vybavení od Ravaku, ale jsem na vážkách jestli není lepší pořídit sprcháč, ten bych spíš volila od značky Huppe. Co se týče obkladů a barevnných kombinací, tak to jsem úplně bezradná, takže budu ráda, když mi dáte nějaké tipy, kde bych nasbírala trochu inspirace. A ještě poslední dotaz nechávali jste si koupelnu dělat od nějaké firmy nebo jste to zvládali svépomocí ?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Kikinka30, 18. 4. 2018, 20.52

My mame vanu je to pro deti prakticke

Letissie, 17. 4. 2018, 20.39

To vybavení je hrozně individuální, pokud už nemáš malé děti, tak bych šla do sprchového koutu, značku Huppe znám a má fakt luxusní kousky, to se musí nechat. K designu koupelny … nebude lepší když kontaktuješ nějakého architekta, aby ti udělal nějaké návrhy, oni to mají přece jen v oku a podle sebe vím, že je to obrovská pomoc, protože v tomhle směru nemusíš nic řešit a všechno necháš na něm, akorát mu řekneš nějakou svou představu. Já tu můžu doporučit architekta z Keraservis, taky nám navrhoval koupelnu a zůstala jsem hned u prvního návrhu, který zpracova, protože naprosto vystihl to, co jsem po něm chtěla. A když už jsme u té inspirace, tak se rozhodně podívej na jejich stránky na složku inspirace www.keraservis.cz/3d-navrhy-koupelen

NiFee, 17. 4. 2018, 7.35

My ideme v lete do prerabky, kupelna bude biela s imitáciou dreva. budeme mat vanu . všetko nam to bude robit jedna firma .V dnesnej dobe sa neoplatí aby si človek take veci, robil sam. Moc toho neušetrí a kolko času pri tom strávi.

Aliisha

Aliisha, 16. 4. 2018, 20.25

Zatím jsme tohle vůbec neřešili, ale taky nás to za pár let čeká. Moc se na ten binec netěšim

Lenourecek, 16. 4. 2018, 20.13

My jsme dělali minulý rok komplet rekonstrukci. Elektřinu a rozvody vody dělal řemeslník, jinak všechno ostatní můj chlap. Ušetřili jsme díky tomu spoustu peněz, ale trvalo to dlouho. Máme černo-bílou kombinaci, doplňky, ručníky atd. bych postupně chtěla dokoupit v nějaké jiné barvě. Máme vanu, chtěla jsem jí kvůli dětem

Adelinka, 16. 4. 2018, 19.45

My stavíme a také budeme dělat novou koupelnu. Vybavení máme vybrané od Ravaku, ještě nám teda chybí záchod a pá drobností. Dlaždičky a obklady zatím nevíme, čekáme až se u nás otevře nové SIKO, protože ho přemisťovali, tak se půjdeme inspirovat tam. Koupelnu v bytě máme cca 6 let starou a máme tyto obklady https://www.siko.cz/via-veneto/fineza/serie, červenobílou barvu a jsme moc spokojení, ale do rodinného domku chceme změnu. Teď jsou hodně v módě odstíny šedé a hnědé.

rodinka, 19. 4. 2018, 12.16

Mohu se zeptat s jakou firmou stavíte ?Děkuji

V007A, 16. 4. 2018, 15.18

Asi bych se i hodně dívala po akcích a výprodejích,to se dá hodně ušetřit.

vaniilla, 16. 4. 2018, 14.51

Manžel vše dělal sám. Obklady máme kachličky od firmy Rako, kvalitní české.

Lenička, 16. 4. 2018, 15.15

Moje tetavi sestřenka tam pracovala. Jsou kvalitní.

Jarka mmm, 16. 4. 2018, 12.40

Nám jí dělala nějaká malá firma. Máme na zemi středně tmavé dlaždice s jemnouckyma ne rovnýma pruhama,na zdech smetanovou,světle modrou a pruh stejně tmavý jako podlaha (aby se.rozbil prostor). Všechny ty kachlika mají ten jemný,nepravidelný proužek,jako na podlaze. Ta.modrá neni klasická koupelnova sv.modrá,která se mi opravdu nelibi. Vybírali jsme.dlouho a tohle je nakonec od nějaké maleefirmy,už ani nevím název. Jo a máme mrnavou koupelnu s pulrohovou vanou Rosa se zastenou. Fakt si tu vanu nemůžu vynachválit,protože je plnohodnotna,stejně jako sprchac v ní. Děti vanu milujou a já taky,když je čas. Je se nemůže pořádně vydrhnou,jako klasická,což mě štve.

snany, 16. 4. 2018, 11.23

Máme obklady kamenného vzhledu (máme je i v kuchyni), ale jen kolem vany a umyvadel. Původně jsem chtěla bílý obklad. Podlaha je kamenný koberec. Vanu velkou a hlubokou, dvě misková umyvadla na desce (stejná jako kuchyňská deska). Dělal nám ji zedník. kamenný koberec dva pracovníci, kteří dělají v hobymarketu (takový pat a Mat)

Eliška Kozlova, 16. 4. 2018, 11.44

Kamenný koberec to je můj sen chtěla bych do chodby a koupelny, ale je pravda, ze k tomu by s teda kachlicky nehodily, to by chtělo kamenný obklad No jsem zvědavá jak to pak vymyslime. Teď řešíme obyvak a co na zeď za obývací stěnu, jesli tapetu, nebo sytou barvu (malbu), nábytek bude barvou Dub. Manželovi se líbí tapeta vzor cihla, me se líbila tmavě šedá s červenými květy, jenomže me se líbí všechno, těžký vybrat

snany, 16. 4. 2018, 21.18

Máme stejný obklad jako tvoji rodiče u krbu (Jak jsem ti jednou komentovala) a k tomu krásně ladí (Alespoň já si to myslím) Já jsem asi jako tvůj muž, byla bych pro vzor cihla, možná nejlépe pro obnaženou cihlovou stěnu.

Eliška Kozlova, 16. 4. 2018, 22.00

Jj, to taky říkal, ze si půjčí zbijecku jenomže on je detailista a uz vidím, jak bude půl dne ometat jedu cihlicku, tak aby to do Vánoc stihl Snad se rekonstrukce pohne, uz tak to tu máme jako jedno velké retro-muzeum

snany, 17. 4. 2018, 5.04

Retro je v módě

Jarka mmm, 16. 4. 2018, 12.31

Jak jste s tím k.kobercem spokojení?

snany, 16. 4. 2018, 21.14

Spokojeni, nejde na něm nic vidět Není studená, když lezu z vany nemám pocit, že mi umrznou nohy a neudělám roznožku K dřevěné podlaze krásně ladí.

Jarka mmm, 16. 4. 2018, 21.24

To zní super

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací