Vybavení do koupelny

zobrazeno 215×

Vložil(a): Olla, 15. 4. 2018 21.02

Ahoj, chtěla bych se zeptat ohledně koupelnového vybavení včetně obkladů a dlažby ? Čeká nás na podzim rekonstrukce koupelny, tak se už začínám pomalu dívat na vybavení a styl, do jakého bych koupelnu chtěla. Hrozně se mi líbí vybavení od Ravaku, ale jsem na vážkách jestli není lepší pořídit sprcháč, ten bych spíš volila od značky Huppe. Co se týče obkladů a barevnných kombinací, tak to jsem úplně bezradná, takže budu ráda, když mi dáte nějaké tipy, kde bych nasbírala trochu inspirace. A ještě poslední dotaz nechávali jste si koupelnu dělat od nějaké firmy nebo jste to zvládali svépomocí ?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Letissie, 3. 7. 2018, 16.39

Tak to řešit nemusíš, protože přímo od nich dostaneš přímo kontakt na firmu, která ti tu práci udělá

Olla, 3. 7. 2018, 16.24

Tak to je super, už jsem se dívala na jejich stránky, akorát když objednám takové obklady, tak budu mít strach to svěřit nějaké firmě, aby mi to nějak nepokazili

Letissie, 4. 6. 2018, 21.42

Olla: Většinu obkladů mají ze Španělska a Itálie, takže jde o kvalitu, ale když se podíváš na jejich stránky, tak tam mají všechno napsané www.keraservis.cz

mattonka, 21. 5. 2018, 16.37

Ahoj, tak to se máte na co těšit:) Já zatím žádnou rekonstrukci koupelny nepodstoupila, takže moc neporadím, to bych vážně nechala na odbornících. Vím, že už si pár kamarádů chválilo rady interiérových designérů, kteří poradili jak s návrhy, tak s dodavateli. Já se vyžívám spíš v doplňcích, občas mám chuť změnit jen maličkosti, ale pak má člověk pocit, že i detaily umí změnit hodně. Naposledy jsem objevila doplňky od zn. Cellbes, mají moc hezký a velký výběr jak do koupelen, tak do kuchyní. Můžu doporučit:)

WeruskaSK

WeruskaSK, 3. 5. 2018, 23.50

s obkladacom bol problem nejakeho vobec zohnat. su dopredu vybookovani alebo si pytaju 5000eur aby sa im oplatilo robit navyse... asi som si zmylila povolanie...

terezicka00, 26. 4. 2018, 9.15

Co se týče vody a obkladů, tak to jsme se obrátili na odborníka ale jinak vše sami. Ono se dost ušetří, co si budeme povídat Máme sprchový kout i vanu. Jen tak tak jsme se tedy vešli U sprchového koutu ale počítej, že budeš měnit kolečka u dveří, které ale snadno pořídíš na https://www.pojezdova-kolecka-sprchovy-kout.cz/, takže to není taková tragédie

Kikinka30, 18. 4. 2018, 20.52

My mame vanu je to pro deti prakticke

Letissie, 17. 4. 2018, 20.39

To vybavení je hrozně individuální, pokud už nemáš malé děti, tak bych šla do sprchového koutu, značku Huppe znám a má fakt luxusní kousky, to se musí nechat. K designu koupelny … nebude lepší když kontaktuješ nějakého architekta, aby ti udělal nějaké návrhy, oni to mají přece jen v oku a podle sebe vím, že je to obrovská pomoc, protože v tomhle směru nemusíš nic řešit a všechno necháš na něm, akorát mu řekneš nějakou svou představu. Já tu můžu doporučit architekta z Keraservis, taky nám navrhoval koupelnu a zůstala jsem hned u prvního návrhu, který zpracova, protože naprosto vystihl to, co jsem po něm chtěla. A když už jsme u té inspirace, tak se rozhodně podívej na jejich stránky na složku inspirace www.keraservis.cz/3d-navrhy-koupelen

Olla, 21. 4. 2018, 21.44

O keraservis jsem ještě neslyšela. Nevíš odkud obklady a dlažby dováží ?

NiFee, 17. 4. 2018, 7.35

My ideme v lete do prerabky, kupelna bude biela s imitáciou dreva. budeme mat vanu . všetko nam to bude robit jedna firma .V dnesnej dobe sa neoplatí aby si človek take veci, robil sam. Moc toho neušetrí a kolko času pri tom strávi.

Aliisha

Aliisha, 16. 4. 2018, 20.25

Zatím jsme tohle vůbec neřešili, ale taky nás to za pár let čeká. Moc se na ten binec netěšim

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací