VP

zobrazeno 641×

Vložil(a): Leňulka, 12. 11. 2016 7.14

Maminky co nejčastěji využíváte z VP a co naopak vůbec? Já nejčastěji beru hračky pro dceru a vůbec neberu různé vstupenky, všechno je od nás daleko

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 19. 4. 2017, 17.19

mě se toho líbí spousta, hlavně hračky, ale jsou vždy hrozně rychle pryč, že to mnohdy ani nezjistím

Fuga

Fuga, 16. 11. 2016, 12.02

Každý si ve VP něco najde, mě láká přes polovinu věcí, ale těším se na návštěvu v Domě vláčků. Asi to dostane ( tu vstupenku) tchán k Vánocům, je to takové malé dítě, a snad vezmou s babi i rošťáky, nebo alespoň 1

Eliška Kozlova, 12. 11. 2016, 23.35

Zatím hračky a kosmetiku, vstupenky jsou pro nás také nereálné. Ale zajímám se i o knížky, uvidíme co teď vyberu a co bude na skladě Jinak se třemi dětmi je těžké je podělit, tak to bude asi něco pro maminku

jitkamety

jitkamety, 12. 11. 2016, 18.49

vyzkousela jsem spooustu hracek,lahvicku atd..a vstupenky taky vubec neberu taky je pro nas vse daleko

Petra Önder (petrao)

petrao, 12. 11. 2016, 15.10

Vyzkoušela jsem plenky a jsou super

Lenča Pešková, 12. 11. 2016, 12.12

Ještě jsem všechno pořádně nestudovala co tam je, je tam toho hromada😃 ale budu asi využívat na to co bude zrovna pro dceru aktuální. Hraček máme hromadu, miluje knížky. Na vstupenky se mrknu, ani nevím že tam jsou😃

Katka

Katka, 12. 11. 2016, 12.07

Asi beru nejvíc knížky pro mě a pro děti a kosmetiku. Hračky mě všechny přijdou pro děti do 3 let a já už mám děti větší.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 12. 11. 2016, 19.28

Je pravda, že knihy pro dospélé jsou zde super

Zdeňka S., 12. 11. 2016, 11.09

Autosedačku pro dceru, z té mám velikou radost , líbí se mi různé hry a hračky, ale hlavně skvělý web . Líbilo by se mi tu i bez VP ale je to super

patricia077

patricia077, 12. 11. 2016, 10.49

Já zatím měla včelku na auto, šáteček, tričko a včera mi přišlo bodyno, nějaká kosmetika a tričko pro dceru atd..jedno bodynko bylo navíc, tak jsem ho byla teď na poště poslat zpět ..

JankaB, 12. 11. 2016, 10.34

Jsem tu krátce ještě jsem nevyužila, ale po přečtení příspěvků mě hrozně překvapilo, jak málo maminek je ochotno cestovat. Přitom děti to milují a dá se z toho udělat super zábava, která dětem přináší to co si v životě koupit nemohou : zážitky, informace, ponaučení, zkušenost, výzvu ..... atp.. Na co jim bude knížka s obrázky slona když ho ve skutečnosti neviděli, kort u dětí do tří let je důležité aby informace které jim ukazujeme byli v souladu s realitou a tím co vidí okolo sebe. Tím samozřejmě neříkám, že knihy ne, knihy jsou důležité a máme jich doma strašně moc. Moje děti milují zvířata a tak pravidelně objíždíme všechna možná ZOO, letos jsme byli i v ZOO v Bratislavě a je mi líto že jsme nezvládli i ZOO ve Vídni tak snad příští rok.

Sooňaa, 12. 11. 2016, 11.39

Mam 11m dcerku a cestovani s ni autem je dost horor... takze pockame az bude vetsi na nejake delsi vylety

JankaB, 12. 11. 2016, 11.42

A co cesta vlakem?

Sooňaa, 12. 11. 2016, 11.45

Vlakem by to napr.do Liberce zoo nebo do Dvora Kraloveho trvalo asi pekne dlouho... navic mala ma.svuj rezim,na ktery je.zvykla.. spis to.vidim na nejaky vikend nekde

JankaB, 12. 11. 2016, 11.50

Chápu, každá maminka to má jinak a ví nejlépe kdy budou všichni připraveni

Sooňaa, 12. 11. 2016, 15.15

Hlavne,kazde dite je jine a take.se to dost meni..treba zacne mit rada cestovani

Katka

Katka, 12. 11. 2016, 12.06

A jaký je rozdíl mezi Zoo v Brně, Praze, Vyškově a Bratislavě a Vídni? Kvůli výletu do Zoo bych do Vídně rozhodně nejela, jednak kolik dám za dopravu a za druhé bych musela dětem vyřídit doklady.

JankaB, 12. 11. 2016, 12.21

Každá ZOO má stejná a přesto jiná zvířata. U jednotlivých výběhů se dozvíte pokaždé jinde nové informace a někde i v jiných řečech. Každá cesta rozšiřuje dětem obzory. Většinou to máme spojené i s geografií, děti se dozvídají o městech kde ZOO navštěvujeme, kdo a jak tam žije, co je pro tuto oblast typické, jaké rostliny zde rostou, jaká je tu místní kuchyně apod.. Prostě se na to koukáme komplexně, ale naprosto chápu, že to může každý vidět jinak. Jen jsem napsala, že mě to překvapilo, ale nedosuzuji to.

Katka

Katka, 12. 11. 2016, 12.51

Tak třeba pro domácí vzdělávání dobrá alternativa.

Leňulka, 12. 11. 2016, 13.53

Mám dceru 9měsíců a s ní nějak vyrazit je horor, v autosedačce nevydrží a vzteká se, stačí hodina cesty k rodičům a jsme hotový všichni. Až bude větší tak jasně, že jezdit budem ale teď jí víc zajímá stoupání, popocházení a neposedí u ničeho nevydrží

Sooňaa, 12. 11. 2016, 15.15

Tak.to jsme na tom uplne stejne...dcerka take nesnese autosedacku..

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 12. 11. 2016, 19.29

Do ZOO a na jiné výlety cestujeme často, ale kvůli veletrhu, kde bych si vzala odsud vstupenky to nepojedu. Syn stejně raději tu zoo

Eliška Kozlova, 12. 11. 2016, 23.38

Ja jela sama s predskolakem, batoletem a miminkem v satku autobusem k lékaři a docela masakr. ... Ale zvládli jsme to, i domů jsme se vrátili všichni čtyři

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů