Volby

sledováno 1× zobrazeno 826×

Vložil(a): Janako, 17. 10. 2017 22.39

Nedávno tu o tomto tématu bylo a musím říct, že mě překvapilo, kolik z vás psalo, že nejde volit. Proč nechcete jít volit?a argument typu že se nic nezmění, že to nemá cenu atd. není úplně racionální.když si tohle řekne každý a nakonec k těm volbám půjde, tak to může změnit hodně!nejde jen o vás, jde i o vaše děti.když vidím předvolební průzkumy..., ale vše se teprve rozhodne.

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 22. 10. 2017, 7.32

tak už je rozhodnuta a ta drtivá většina ano mě hodně překvapila

Misska20, 20. 10. 2017, 22.21

My jsme také byli i s malým synem

editak, 20. 10. 2017, 18.52

my jdeme

Fuga

Fuga, 20. 10. 2017, 15.29

zrovna se tam chystáme, ale až po lampionovém průvodu s dětmi

Mygara

Mygara, 20. 10. 2017, 6.30

volit chodím, a to nejmenší zlo dle mého názoru .-)

benca, 18. 10. 2017, 21.06

chodievam volit hlavne kvoli dietatu, im tu musime pripravit buducnost

LucieS

LucieS, 18. 10. 2017, 20.08

Já taky zatím žádné volby nikdy nevynechala, takže já si pak můžu stěžovat, že to je nahoře sebranka

vendy.z, 18. 10. 2017, 18.29

Já volím vždy... volím vždy podle svého svědomí a ne podle preferencí (menší zlo či pod). To by mohl říct pak každý

Dominik Frantisek Heller, 18. 10. 2017, 13.36

Před volbama by to měl slyšet každej. ....A denně jsou jich plný zprávy, dobře oblečení páni s nepravými úmysly a právníky s právy v zádi za zády. A další lháři v designových kancelářích je učej jak se správně tvářit, neříct ani slovo a přitom nikoho ke slovu nepustit. Píšou proslovy pro jedny i pro druhý na zadání třetí strany a protože už není coby, tak tunelujou lidi. Páni sobě. A my jsme tu jen dárci pro orgány. Prodali nás za mrzký. Našinec jen zírá, jak jsou voprsklý. Kdo jim zkusí zkřížit plány zakusí. Pěkně jsme si to tu zařídili - klobouk dolů! Války na ně a na sebe krizi - klobouk dolů! Měněj se významy, funkce, jen ne lidi, takže - klobouk dolů! Hezky na dlažbu dnem vzhůru. Za příslušný prostředky zprostředkujou cokoli. Zákony na inzeráty pro účely moci úřední tu z moci přírodní mám prostředník. "Jednou bude líp." Opakujou, když ti hážou další klacky pod nohy. Způsobujou osery, jen abysme si mysleli, že bez vlády budem jak tělo bez hlavy - bezvládný. Jenomže bezvládí se tváří v tvář sani bezhlavý jeví jako celkem bezvadný. A ti co tvrdí, že by se lidi bez vedení pobili by udělali nejlíp, kdyby mezi nimi občas pobyli. Je jedenadvacatý století, málokdo už věří na duchy a apokalypsa, válka jednoho proti jednomu, ještě toho trochu by bylo trochu moc, lidi maj svejch starostí dost. Páni, to jediný co řídí je rychlost, jakou se to tady do záhuby řítí. Všechny knihy knih a další kulišárny určený k tomu, aby nás ovládali zestárly.Možná měli svoje kouzlo, ale zlo vyklouz

vendy.z, 18. 10. 2017, 18.31

Tak volte někoho kdo se tomuto schématu vymyká a ne ty populisty! Už pro svoje svědomí, že pro to něco děláte.

Petra Önder (petrao)

petrao, 19. 10. 2017, 8.54

vy máte asi hodně volny ho času ze jste tohle vymyslel

Petra Önder (petrao)

petrao, 18. 10. 2017, 13.15

Volit jdu určitě. Myslím,že je to občanská povinnost Ale někdy mě ty volební hesla spíš vyděsí, zvlášť když vidím ty volební spoty v televizi

Čertice, 18. 10. 2017, 15.23

Třeba ty pochodně

vendy.z, 18. 10. 2017, 18.31

Spot jsem neviděla ani jeden, nezajímá mě kdo koho reprezentuje (jaký herec, sportovec apod..) ,jde mi o jejich činy a ne sliby

patricia077

patricia077, 18. 10. 2017, 19.24

Ani ja to nesleduji protoze to jsou jen takové kecy a sliby

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 19. 10. 2017, 6.53

J8 koukám ne streamu na pořad s názvem pořad a tam jsem viděla pár spotů a je to tedy děs

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů