Volby

zobrazeno 418×

Vložil(a): Leňulka, 5. 9. 2017 7.57

Maminky chodíte k volbám? Já se přiznám, že to mám složitější, protože se dá volit jen v místě trvalého pobytu a to mám 100km a stejně bych asi ani nešla. Podle mě je jedno, který v... tak sedí, všechno je to stejná verbež a nějaké volby ničemu nepomůžou a je jedno o jaké volby jde. Další co mě teda vadí, že kandidátům na prezidenta mají obyčejní lidé posílat peníze na účet aby měli na kampaň? No co to jako je? Si dělají srandu? Chtějí po lidech prachy a pak ještě aby je volili? Když na to nemají aby si to hradili sami tak ať tam nelezou. Je jen jeden kandidát, který si tam sám dává své peníze a tak to má být, a ne aby nynějšímu prezidentovi lidi hradili kampaň, copak vydělává málo? Tohle mě teda fakt fascinuje, jak jim někdo může posílat peníze, jak kdyby na to neměli. Je to všechno jedna velká opičárna a toho se účastnit nebudu, pak se diví, že chodí volit málo lidí, bodejť každý jim na to dlabe a stejně je to k ničemu. Tak jsem se vykecala :-D :-D Jak to vidíte vy? Co váš postoj k volbám? Já bych se o to nezajímala, nestarala ale číhá to na člověka všude

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Fuga

Fuga, 7. 9. 2017, 18.34

volit půjdu, ale peníze nepošlu nikomu .-)

Čertice, 6. 9. 2017, 20.43

Chodím volit stále ještě věřím, že nemůžou být všichni zkažený tak zase půjdu a zase budu doufat

vendy.z, 6. 9. 2017, 20.10

Chodím volit, je to moje právo a zároveň povinnost. Potom si nemohu stěžovat, že tam sedí ti nesprávní. Pokud by si to řekl každý, že to nemá cenu, jak by to tu vypadalo? Stačí si vyzdvednou volební lístek a zařídit v místě přechodného bydliště. Volím od 18 pokaždé

Jarka mmm, 6. 9. 2017, 20.27

Já taky . Jen v porodnici jsem nevolila. Sice mi to nabídli,ale já honem ani nevěděla koho,nevěděla jsem,že mi to nabídnou .

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 6. 9. 2017, 18.57

Tak tohle je fakt hodně zábavné počtení, to musím ukázat manželovi

Jarka mmm, 6. 9. 2017, 20.25

taky jsem se smála

Žofinka

Žofinka, 6. 9. 2017, 6.24

volit chodím a volím nejmenší zlo dle mého názoru

Adelinka, 5. 9. 2017, 20.04

Já chodím volit pokaždé. Můžete si zažádat o voličský průkaz a volit i mimo místo trvalého bydliště.

benca, 5. 9. 2017, 18.43

parkrat som bola, ale uz nepojdem nema to vyznam, ludia sklonia hlavy a neburia sa, takto sa nic nevyriesi

Jarka mmm, 5. 9. 2017, 16.27

Ano chodím...nadávat je jednoduchy,ale aby lidi přišli k volbám,to ne. Btw.koukala jsem na účet zemana u fio banky a docela dost.vtipný .

LucieS

LucieS, 6. 9. 2017, 8.29

Taky mu asi pošlu jeden halíř a nějaký pěkný vzkaz. Ono se na to dá kouknout, co tam lidi píšou?

LucieS

LucieS, 6. 9. 2017, 9.28

Díky. Dost se tu směju

Janna, 5. 9. 2017, 15.58

Chodím volit pokaždé. Je pravda, že je jedno, kdo tam sedí, všichni to jsou v.... Ale aspoň pak můžu nadávat, když si tam svůj lístek hodím

dasza, 5. 9. 2017, 14.53

Tak ono staci zaridit vol Listek a muzes hlasovat kde chced...nicmene ano chodim kazde volby..sedim dycky v komisi a volim.chci zmenu a volim si ji..a ikdyz zatim nic.vim ze to prijde..a vadi mi lidi co nadavaj na vse ale volit nechodi a nic..aby se zmena stala .

Jarka mmm, 5. 9. 2017, 16.27

Přesně

Leňulka, 5. 9. 2017, 16.32

nenadávám, konstatuji a můj hlas fakt nic nezmění

Janako

Janako, 5. 9. 2017, 20.00

Jenze kdyz si tohle rekne kazdy, tak se zmena opravdu nemuze stat.

Janako

Janako, 5. 9. 2017, 20.05

Vidim to stejne.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů