Víkendové poledne

zobrazeno 417×

Vložil(a): Leňulka, 25. 6. 2017 12.11

Maminky je ve vašem bydlišti o víkendu v poledne a chvíli potom klid nebo ruch? Dcera chodí po obědě spát v týdnu je klid ale o víkendu by mě trefil šlak když si nějaký blbec vedle přesně ve 12:02 nastartuje motorovku nebo krajsku, ona pak chudák nemůže usnout a řve a je unavená, musím zabednit okna a to je pak zase hic. Tohle fakt nepochopím kor v neděli v poledne

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lucie25987, 26. 3. 2024, 20.52

Přes zimu je tu strašné ticho a nepotkáme venku živou duši, ale od jara už je tu ruch. Někdo seká trávu, řeže dřevo, rachotí míchačka na beton a když nic, tak kokrhá kohout . Prostě pořád něco. Mně to ale nevadí. Pořád lepší, než ve městě poslouchat, jak jezdí auta a autobusy. My sousedy nerušíme. Dům už máme postavený, zahradu nám seká robotická sekačka, kterou máme z https://www.robotprofi.cz/sekacky-ama/ , a ta je úplně tichá, takže nás byste mohli mít za sousedy .

nikolava, 26. 6. 2017, 15.37

Bydlím na vesnici, takže je tu klid pořád A sekačka, motorovky atd nás neruší ani když venku vrčí

Žofinka

Žofinka, 26. 6. 2017, 13.19

věřím, že to naštve, ale každé dítě spí jinak a hlavně každý své volno chce trávit jinak, bohužel a někdy bohudík

Janako

Janako, 26. 6. 2017, 8.58

Buďte ráda, že je to jen o víkendu a v poledne. Okolo nás je hodně domků a většinou důchodci, takže trávu sekají, kdy se jim zachce. Takže prakticky seče někdo pořád, nekdy i více najednou. Nejvíc mě ale štve, když někdo seče ještě v osm večer. To mi pak deti nemůžou usnout, ale celkově mi to přijde takové bezohledné takhle pozdě. Dcera se naučila spát v tom hluku i venku v kočárku.

Mygara

Mygara, 26. 6. 2017, 6.58

je to těžké, každý potřebuje něco udělat ( u nás pravidelně sečou trávu nebo něco pálí), ale někdy se to udělat musí a nikdy se nezavděčíte každému

Kamila Pecharová, 25. 6. 2017, 22.27

Taky u nás sousedi jezdí občas se sekačkou či traktůrkem v pravé poledne a rozčiluje mě to.. Synovi to ale zas tak moc nevadí, nebo zatím nevadilo.. Ale nechápu tu logiku.. Tráva posekaná v tenhle čas za plného slunce akorát zežloutne a usychá a vypadá pak děsně.. Navíc by se v tuhle dobu nemělo trávit na slunci moc času kvůli rakovině kůže, takže... Ale to je každého věc..

Eliška Kozlova, 25. 6. 2017, 22.22

Ja musela děti zvykat na randal uz od miminka, máme kolem sebe chalupy, takže sekačky jednou furt, v týdnu místní, o víkendu luftaci, jeden dům opravují takže hluku až moc. Navíc do toho ječí naše nebo sousedovic starší děti, vesnické idylka Ale syn use i u zbijecky, musí nemá na výběr, ale on ještě spí v kočárku, takže pripoutam a hotovo!

Cherrynka, 25. 6. 2017, 22.10

Mě nejvíc štve, že denně tady startuje vytuněný auto!!!! Parkuje hned vedle a když stratuje, nechá motor cca 10 sekund běžet a kyž se rozjede, je to randál, že to musí budit lidi v okolí 50m!!! A to je cca 4x do týdne kolem 5 ráno!!!

annicka

annicka, 25. 6. 2017, 22.20

bezohlednost

Cherrynka, 25. 6. 2017, 22.31

S takovým "tankem" by ml parkovat za barákem aspon

Kamila Pecharová, 25. 6. 2017, 22.29

To se nám stává poměrně často večer, kdy děti usínají nebo spí.. Pod okny máme parkoviště zdejší vinárny..

Cherrynka, 25. 6. 2017, 22.31

Jojo, ještě je taky děs, když přijíždí z noční. Divím se, že si ještě někdo nestěžoval na rušení nočního klidu

L.janicka.l

L.janicka.l, 27. 6. 2017, 6.52

Me zase stvou kamiony, jezdi kolem od 4h a to je tu udelanej pro ne okruh ale najeli by si 25km tak radsi jezdi pres vesnice a otravujou lidi

annicka

annicka, 25. 6. 2017, 21.59

u nas jak kdy, kdyz stavej nebo rekonstrukce tak to mame cely tyden, nekdy je zae pohoda,ale dle zakonu schvalnsti vzdy, kdyz je potreba klid a ticho zacne nekdo vrtat

Cherrynka, 25. 6. 2017, 22.10

U nás je to děs... rachot furt

annicka

annicka, 25. 6. 2017, 22.21

je to neprijemne, ale spouste lidi to ani nedojde ze nekdo potrebuje odpocivat

Cherrynka, 25. 6. 2017, 22.32

Hlavně mi to vadí za mého 6m syna

jitkamety

jitkamety, 25. 6. 2017, 21.53

My mame docela klid sice sousedi taky kdyz zapnou jednou za dva tydny sekacku nebo pilu tak to stoji za to ale jinak si nemuzu stezovat

Cherrynka, 25. 6. 2017, 22.11

Tak to beru, jen občas.. ale když vám několikrát do týdne startuje vytuněný auto kousek od okna, je to děs

jitkamety

jitkamety, 26. 6. 2017, 8.28

Jaj tak to vam verim

Cherrynka, 26. 6. 2017, 16.51

Dřív mi to nevadilo, ale ak mám syna tak jo

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů