Velikonoce

zobrazeno 655×

Vložil(a): Gustawka, 6. 4. 2022 16.19

Jak se těšíte na blížící se velikonoce? A jak se na ně chystáte?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

janapraha, 30. 3. 2023, 19.32

Těšíme se jako každý rok, že budeme barvit velikonoční vajíčka. Tenhle rok jsem zakoupila nějakou novinku gelové barvy OVO s efektem rubínový třpyt.

kristyrychla, 20. 4. 2022, 18.57

Já teda Velikonoce každým rokem prožívám někde v přírodě. Třeba vloni jsme s manželem sbalili https://www.sportcarp.cz/camping/rybarska-lehatka/ rybářské lehátko se spacákem a vyrazili na Ohři. Tam je hrozně krásná a podle mě i nedoceněná příroda. Však se tam někdy jeďte podívat. Když nebudete u hlavních cest, objevíte krásu Čech.

V007A, 12. 4. 2022, 11.28

Nechystam se nijak a netesim se 😀 nenávidím nucené svátky. Hlavně je to jen o komerci.

LucieS

LucieS, 9. 4. 2022, 10.43

Těším se na čtyři dny volna A chystám se na ně generálním úklidem domu, takže o zábavu mám postaráno Dcera bude u babičky a na Velikonoční pondělí půjde hledat do lesa cukrovinky, které tam schoval zajíček. Viděla to loni u sousedky, která to tam připravila pro svého syna a letos se toho dožaduje také. Tak doufám, že nám nějaký pejskař to cukroví nesebere

Eliška Kozlova, 8. 4. 2022, 1.10

Už máme za sebou "holčičí" a za chvilku opačně. Dodržujeme většinu "pohanských" zvyků. Ale hlavně já osobně křesťanských (dětem jdu spíše vzorem) takže půst, zpověď, prostě vnitřní očista a restart ... Aby si člověk uvědomil to špatný, to nepovedený a s bílou sobotu vyšel tou správnou nohou ... Laicky řečeno.

Minnie, 7. 4. 2022, 19.39

Dcery byly tady ve městě koledovat už minulou neděli, tuto neděli pojedeme na vesnici k mé babičce kde budou chodit dcery i syn dohromady, babiččiným kamarádkám je to fuk a jsou rády, že děti přijdou a my už tam pak nejedeme. Na Velikonoční pátek zrovna vychází narozeniny syna, takže je to jasné 😉 v pátek oslava s širší i blízkou rodinou, v sobotu nějaké děti, v neděli klid a příprava balíčků pro kolendíky a v pondělí jde manžel se synem u nás ve městě ke známým a k nám přijdou spolužáci od dcer ze školy i školky. Těším se moc.

patricia077

patricia077, 7. 4. 2022, 16.20

Dcera se těší určitě bude mít zážitkový den na farmě s koňmi, budou se o ně celý den starat uvidí něco nového zažijí taky atd ...a také se chystám zas po delší době za rodinou hlavně že bude volno 🤣

jancaan, 7. 4. 2022, 14.38

Vypadneme na chatu a do přírody. Maximálně si obarvíme pár vajíčko. Žádné extra přípravy neděláme.

Katka

Katka, 6. 4. 2022, 18.22

Neřeším, nechystám. Strávíme je v lese jako každý rok. Syn chce jít do kina.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů