Vánoční ozdoby

zobrazeno 114×

Vložil(a): farskajana, 7. 12. 2017 2.19

Ahoj, mám takový dotaz, respektive hledám inspiraci. :) Čekají nás první Vánoce v novém a ráda bych pořídila skleněné ozdoby na stromeček. Nějakou pěknou sadu s nápadem, něco originálního, zajímavého. Viděly jste poslední dobou něco, co vás trklo do oka? :) Třeba nějaké ručně malované kouličky nebo nějaká netradiční barva, vzor? Nebo alespoň třeba obchod s jakým máte dobré zkušenosti co se týče kvality a nápaditosti? Nevím přesně, co hledám, spíš lovím inspiraci :)

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Misacek, 11. 12. 2017, 11.00

Ahojky Na ty vánoční ozdůbky se zkus podífdat na Biano. mají krásný výběr i skleněných baněk - https://www.biano.cz/produkty/vanocni-ozdoby/sklo-50/vanocni-koule-a-banky Myslím, že si tam vybereš. Taky jsem si tam vybrala. Ne teda skleněné, ale plastové Mají toho opravdu hodně

Janako

Janako, 8. 12. 2017, 7.57

My už skleněné kvůli dětem nemáme 😊

kamca80, 8. 12. 2017, 9.21

taky tak, náš malý by je zlikvidoval

Aliisha

Aliisha, 7. 12. 2017, 20.07

My máme slaměné, takže neporadím. Skleněné, ručně malované budou ale asi hodně drahé.

nikolava, 7. 12. 2017, 18.00

Ja kdysi koupila matne fialove a bile koule v baumaxu... Ted mame takovy veliky rolnicky. A libi se mi ty banky kde si muzete nechat napsat jmena atd

Mygara

Mygara, 7. 12. 2017, 16.00

takže už jste rozhodnutá, výborně .-))

farskajana, 7. 12. 2017, 15.49

Všem vám moc děkuji za nápady a rady. Dám na vás a určitě ještě prošmejdím trhy Díky Alexis01 za ten nápad s baňkami se jmény, našla jsem je na glassoru a zároveň jsem tam narazila na pěkné nové kolekce, tak pokud nic neobjevím ještě na trzích, tak asi vyhrajou kouličky a ozdoby z Doteku elegance Přesně jak píše Eliška Kozlová, taková "křehká nádhera" Kdyby někdo taky sháněl něco nového: https://www.glassor.cz/vanoce-2017 , ať nemusíte googlit

editak, 7. 12. 2017, 14.05

dnes jsem byla v Praze Letňanech na veletrhu "Stříbrné vánoční trhy", nějaké ozdoby tam také měli, pokud to nemáte z ruky, jinak mi přišlo spíše jako vetešárna...ale lidi nakupují jak diví

Lenča Pešková, 7. 12. 2017, 14.03

Od té doby co mám dítě tak máme na stromě jen slameny nebo z včelího vosku 🙂 sice nemá tendence ojidat stromek ale člověk nikdy neví co ji napadne 🙂

Eliška Kozlova, 7. 12. 2017, 13.23

U nás máme také všelijaké, původně jsme měli klasiku skleněné a ruznobarevne, jen ten styl byl podobný. Ale jak léta běží tak musíme dokupovat a uz plastové, vybírají děti, ale usmernujeme, aby to byl takový průměr a hodilo se to k sobě, jen Vánoční řetězy máme každý rok jinak, někdy jsou na stomu jedné barvy a na výzdobě druhé

Gabill, 7. 12. 2017, 12.46

Ja odvtedy, co mame deti vesiam na stromcek (aspon v tej dolnej casti) len ozdoby nerozbytne. Tie sklene, bud nevesiam vobec, alebo len zvrchu, kde deti nedociahnu. Nemusim potom stale trpnut, ci dieta tu ozdobu silnejsie nestlaci a neporeze si rucicku.

Naši partneři

© 2013 - 2017 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací