vánoce

zobrazeno 380×

Vložil(a): Gustawka, 26. 12. 2022 7.01

jaké dárečky jste našli pod stromečkem?nebo Vaše drahé polovičky? pochlubte se

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Kajka Janikova, 25. 9. 2023, 8.36

Konzultovala jsem to s manželem a protože pořád pijou čaj, tak jsme jim vybrali čajovou sadu na bakly. Mají starší konvičku, tak věříme, že se jim bude ta nová líbit.

Denisa75, 23. 9. 2023, 21.22

Mne pro výběr dárků hodně pomáhá uvědomit si, co dělá dotyčný sám rád. Moji rodiče se rádi vrtají v zahradě a chodí na seniorské výlety. Tak jsem jim koupila na internetu poukaz na cibuloviny do jejich zahrádky a nový batůžek na svačinu na výlety. Pokud chceš poradit, tak napiš, co oni rádi dělají.

Kajka Janikova, 22. 9. 2023, 21.47

Opět se blíží Vánoce a už u mne začíná stres. Děti si řekly, ale tchýně s tchánem jsou pro mne záhada. Máte někdo nějaký tip?

Majda2299, 9. 5. 2023, 12.27

My jsme si nadělily nejhezčí dárek ve formě očekávaného miminka již před Vánoci. Přítel klasicky nějaké oblečení, dobrý rum, sluchátka a sluneční brýle. Ale on mě tedy překvapil a objednal nám obou smart hodinky od Carneo. Z těch mám tedy velkou radost, jelikož mi i měří tep a stres, což sem i teď dost hodí, jelikož jsem na rizikovém.

milujici.teticka36, 11. 1. 2023, 9.05

U nás to bylo letos docela jednoduché, protože jsme si s manželem dali společný dárek. Byl to nákup zlaté cihličky z https://www.investice.cz/zlato/ Řekli jsme si prostě, že ta doba je taková, že už nás nebaví prostě nějak živořit a mít peníze "v tlumoku pod polštářem". Takže jsme začali investovat. A zlato nám přišlo jako fajn varianta.

V007A, 5. 1. 2023, 10.06

Já jsem si koupila boty, dostala jsem poukaz a nějakou korunu.

KristinaS, 30. 12. 2022, 22.05

děti dostaly, co si přály - nejstarší klávesy a fakt na ně poctivě denně od 24. cvičí a hraje, dvojka dostala šaty, trojka RC model, čtyřka kuchyňku. Mě Ježíšek překvapil, protože furt někde nechávám klíče (a pak nevím kde a asi poslední zářez bylo, když jsem do práce odjela MHD s oběma klíčema od auta a manžel neměl jak rozvážet děti na kroužky), tak mi nadělil airtagy (už jsem díky nim jednou zjistila, že jsem klíče od domu nechala v práci ).

patricia077

patricia077, 28. 12. 2022, 19.45

Na adventní neděli jsme zajeli do krajského města a manželovi doplnili garderóbu tak měl radost 😀 já dostala co si přála hromadu kvalitní čokolády a pralinek od čokoládovny Janek jako vloni poukazy ke kadeřnici a krásné náušnice...

Minnie, 26. 12. 2022, 13.16

My jsme si nadělili s mužem na začátku prosince stěhování do většího bytu a s tím spojené nová myčka, nový gauč, nové šatní skříně do chodby a nový dětský pokoj. Takže pod stromečkem měly hlavně děti, ale já jsem dostala kosmetiku, oblečení, novou sadu hrnců, knížky které se mi fakt trefily do vkusu, náramek kde byly jako přívěšky 3 srdíčka a v každém bylo laserem vypáleno jméno dítěte atd. Manžel dostal také kosmetiku a oblečení, degustační sadu červíků s příchutěmi, výběrové balení vín, hru na PS5...

Katka

Katka, 26. 12. 2022, 9.37

Manžel si přál velkou sekyru, tak ji dostal 😁 Mně nejvíc nadchly vysoké ponožky s kožíškem od dcery, přesně takové jsem potřebovala. Tak jsem ráda, že je pozorná k potřebám ostatních, takže vlastně i ona byla mým dárkem k Vánocům 👩‍👧

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů