Uskladnění vína

zobrazeno 696×

Vložil(a): Drahuska, 22. 7. 2022 16.04

Jakým způsobem máte doma uskladněné víno?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lucie25987, 14. 6. 2023, 21.56

My máme všechno víno ve sklepě, kde má ideální podmínky. Chtěla jsem nějakou menší vitrínu do obýváku, ale pak bychom museli dávat víno chladit do lednice a já nikdy nevím, kdy bude večer klid, abychom si mohli dát s manželem skleničku . Máme oblíbené červené víno z dousekvina.cz/cervena-vina/ , takže musíme mít ve sklepě neustále zásobu .

neronet, 23. 6. 2023, 15.30

ahoj, přikládám pár užitečných věcí ohledně skladování vína https://eshop.vinarstvizapletal.cz/blog/skladovani-vin/

Witchie, 2. 8. 2022, 10.16

V barové skříňce a v ní v dřevěném stojanu na víno, vypadá to pěkně a je to zároveň praktické.

zoink, 30. 7. 2022, 21.32

Ahoj, my máme pár archivních láhví, které si opravdu šetříme na speciální příležitosti a ty máme ve stojanu v zimní zahradě, podařilo se nám k tomu doladit i zahradní nábytek https://www.atan.cz/zahradni-nabytek , tak to vypadá velmi útulně a vkusně. Jinak jednu – dvě lahve máme vždy v lednici a dle chuti si sem tam dáme jinak co nám nosí rodina a známí máme v regálu v temnu.

snany, 29. 7. 2022, 16.32

V kuchyňské lince máme speciální skříňku na víno naležato, vejdou se tam tři vína. Nicméně já jsem abstinent.

LauraI, 25. 7. 2022, 22.41

Nevím jak moc je tvoje sbírka bohatá, ale na dokose.cz mají hezké stojany . My ho máme na 9 lahví a pro nás je to dostačující, protože víno častěji pijeme než doplňujeme tak se nám víc lahví nikdy nesejde.

Adrianita, 25. 7. 2022, 14.54

Vždy mám max 1 lahev v lednici, takže uskladnění neřeším Prostě, co koupím, to vypiju a tak pořád dokola...

Simissek, 23. 7. 2022, 23.14

Vínu jsem přišla na chuť po několika letech a začalo se mi doma hezky hromadit, protože ho dostávám buď jako dárek od klientů nebo mi je vozí kamarádka, protože hodně cestuje a ví, že dárky tohoto tipu ocením, tak teď momentálně řeším, jak hezky to víno uskladnit nebo vystavit, aby to vypadalo hezky.

V007A, 23. 7. 2022, 8.34

Položené tak, aby byl namočený špunt. Nebo vypít - co vypiju, to mi nikdo už nevezme. A zejtra tu už nemusíme být.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů