Úřad

zobrazeno 593×

Vložil(a): dadinkamaminka, 30. 8. 2017 22.15

Mamky dnes jsem byla na úřadě a paní mi říkala,at si udělám školu.Neříkám,že jsem o tom ani na chvíli neuvažovala,ale bojím se,že bych to nezvládla. Učila jsem se kosmetičkou a myslím,že to je to pravé,ale školu nemám dodělanou,bohužel jsem neměla to štěstí,ne že by mi to nešlo nebo jsem propadla,ale z finančních důvody mamky :( Hodně mě to bavilo a naplnovalo mě to.Vím,že i tenhle obor se dá studovat dálkově.Je tady některá,co si i při dětech nebo dítěti dělá nebo dělala školu ? A zvládly jste to ? Kolik peněz to tak stojí takové studium? Dneska jsem tak přemýšlela,co bych chtěla dělat a čím bych se chtěla živit a rozhodně vím,že nechci být někde v obchodě za pokladnou nebo uklízet záchodky... Práce s kosmetikou by mě bavila a to je důležitý. Bez školy bych asi nic takovýho dělat nemohla,nebo ano ? Děkuju za názory nebo rady a hezký večer všem :)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

vendy.z, 6. 9. 2017, 20.32

Já při dětech chtěla udělat Mgr., ale žel jsem neměla hlídání - manžel také dodělával vysokou a ten nekojil, takže to zvládl...já ne Takže mám jen Bc.... Ale při zaměstnání jsem dělala hodně škol - maturitní, vyšší odbornou, pak jsem si na bakaláře vydělala sama a šla na denní (přes léto pracovala v Anglii a vydělala na školné i ubytování a všechny výdaje...). No a pak jsem dělala USA titul bakaláře, a bakaláře evropského a pak přišly děti

rodinka

rodinka, 3. 9. 2017, 20.55

Jee tak to bych do toho sla je plno rekvalifikacnich kurzu Chodim pravidelne kazdy mesic na plet a cca 14 dni na masaz.Je to pro me uzasna relaxace a lidi co to opravdu umej,je malo

AllaŠvecová, 2. 9. 2017, 19.07

Pokud máte možnost,tak bych do toho šla

vaniilla, 1. 9. 2017, 17.45

Já jsem kvůli dítěti přerušila výšku a kdo ví, kdy se mi povede se k tomu vrátit...

nikolava, 1. 9. 2017, 11.38

Pokud máte hlídání a finanční prostředky vám to umožní, tak do toho určitě jděte

Žofinka

Žofinka, 31. 8. 2017, 20.26

když jste zručná, tak si myslím, že kosmetičku můžete dělat i bez školy, ale určitě je dobré mít i nějaké teoretické základy ze školy

Aliisha

Aliisha, 31. 8. 2017, 20.24

Zkuste kurz. Třeba by Vám jej zaplatil UP.

benca, 31. 8. 2017, 19.44

urobte si kurz a hor sa do toho , ked vas to bavi, urcite to zvladnete

Cherrynka, 31. 8. 2017, 18.34

V poličce je taková škola, kdyžtak koukněte na net, jestli jde dálkově. Já jdu letos na dálkovou školu VOŠ, prostě to zvládnout musím, když pak v budoucnu chci lepší práci, vybírat si... A ještě od září jdu na AJ konverzaci, kde může být i syn, takže super, že bude slyšet i anglická slovíčka. Já beru vzdělání jako hodně důležité navíc mě to baví

Janako

Janako, 31. 8. 2017, 15.35

Na kosmeticku neni potreba zadna specialni skola, staci rekvalifikacni kurz.pak uz jde jen o to, jak budes sikovna a uchytis se.nicmene mit v dnesni dobe maturitu urcite neni k zahozeni a otevira to vetsi vyber pracovnich mist.

dadinkamaminka, 1. 9. 2017, 8.07

Dobře,děkuju Jasně no,toho se celkem bojím,ale tak zkusit bych to mohla Třeba přítel má maturitu a dělá pořád skoro to samé,pracuje s barvama a lakama,čuchá v práci různé smrady,jelikož je vyučený chemik a má maturitu,tak vtěhletěch oborech je o něj zájem...Otázka je,jestli těch kosmtiček už fakt není hodně. Ale,když to nezkusim,nebudu vědet nic

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů