Unavené tělo

zobrazeno 692×

Vložil(a): Cuketa100, 19. 8. 2021 15.27

Ahoj holky používáte nějaké mastičky a nebo olejíčky před cvičením abyste něměli ztuhlé tělo? Chtěla bych něco aby se mi pořádně před cvičením prohřálo celé tělo a popřípadě jsem předešla nějakému zranění?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Adrianita, 31. 8. 2021, 16.49

Cuketa a okurka, zajímavé

Okurka1, 29. 8. 2021, 20.37

Ten olejíček koupíš na e-shopu thajská mast.

Cuketa100, 26. 8. 2021, 14.57

Thajský olejíček vůbec neznám.Jestli je tak super jak píšeš mi zkus napsat kde bych ho mohla koupit.

Monulininka, 23. 8. 2021, 2.46

Svaly se zahrivaji pohybem. Chtit rozcvicku osulit mastickou, je jako udelat si vyvar z pytliku. Parkrat se to da, ale nakonec se ti to prezere a vysledek neni nikdy tak uspokojivej, jako u poctiveho vyvaru. Takze za me se sice obcas da odcvicit i bez rozcvicky (masticky nepouzivam), ale dlouhodobeji je to ruska ruleta s nejakym poranenim. Pokud chci cvicit, mela bych mit ke svymu telu tolik ucty, ze si najdu cas na rozcvicku a po treninku na protazeni.

Okurka1, 22. 8. 2021, 10.52

Ahoj, já jsem někde v časopise vyčetla plno super věci o thajském olejíčku.Neváhala jsem a hned jsem si ho koupila.Myslím, že jsem udělala dobře.Před trénikem boxu si namažu paže a nohy a krásně mě to prohřeje.Prostě super věc.

Gustawka, 20. 8. 2021, 14.08

Používám maca prášek a nebo termolku

dasza, 20. 8. 2021, 6.19

Když už tak po zahřátí organismu Alpa před výkonem...po zátěži Alpa po výkonu ...mažeme to převážně všem dětem;)

Katka

Katka, 19. 8. 2021, 18.28

Rozehřátí se dělá (kardio) cvičením ne mastičkou 🤦‍♀️ nebo alespoň rychlá chůze před zátěží. Tys nechodila na zš do tělocviku? Tam se přeci taky rozcvicovalo.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů