Umíte vařit či nikoliv?

zobrazeno 1000×

Vložil(a): Robinka, 21. 8. 2018 18.05

Holky popravdě, přiznejte se kdo neumí vařit. Dnes se mi kamarádka, přiznala po 10letech, že neumí vařit. :D A to jsem si myslela, že je velmi dobrá kuchařka, protože na jídlo je expert.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 30. 9. 2018, 20.18

Tak snad Umím ale asi nejsem ta pravá kdo by to měl posoudit

nikolava, 26. 9. 2018, 13.46

Bydlím 5 let sama a zatím sme hlady neumřeli Občas se stane že se něco podělá, ale většinou OK

Petra Schoberová, 29. 8. 2018, 6.44

Myslím si že celkem umím ale už mě to nebaví 😂😂

Ketris

Ketris, 27. 8. 2018, 10.08

Sama za sebe muzu rict, ze varit celkem umim.. zatim si nikdo nestezoval

slavuska

slavuska, 26. 8. 2018, 19.48

uvařit chutný normální jídlo umím, ale spíš takovou normáln kuchyni...a ani trošku neumím udělat jídlo hezký, aby to bylo lákavý na pohled, hezky naaranžovaný, nebo nějaký hezký dortíky, cukroví...to cukrový máme chuťově dobrý, ale s přehledem by vyhrálo soutěž o nejošklivější kousky

Misska20, 25. 8. 2018, 22.15

Vaření mě nebaví, ale naštěstí přítele jo ) takže já si vybírám snadné a rychlé recepty ) i když mě to nebaví, tak si zatím nikdo nestěžoval že by mu nechutnalo )

Mildret, 24. 8. 2018, 13.16

Na MasterChef si netroufnu. Ale jinak myslím že vařit tak aby to bylo poživatelné umim

Cherrynka, 24. 8. 2018, 9.42

Já kromě svíčkové, guláše, rajské jo mě baví dělat hlavně pokusy, třeba tortily nasladko i naslano, nebo saláty, ted jsem úplně vyměnila majonézu na bílou activii. Můj top je sýrovo-brokolicová-rajčatová omáčka ale s hordou česněku, ale nikdo to nejí :D u nás jsou všichni totiž na klasiku, já moc ne

Fuga

Fuga, 24. 8. 2018, 6.42

snad ano, ale vařím docela obyčejně, španělský ptáček je výkon, ale spíš proto, že k vaření potřebuji čas

dadinkamaminka, 23. 8. 2018, 21.54

Ja si myslim, ze varit umim Chlap mi pokazdy nadava, proc toho delam tak malo Mam vyzkouseny rodinny recepty, na ktere navod nepotrebuju, obcas neco pridam navic nebo obmenim... Ted teda spis vyhledavam inspiraci na netu, protoze mi pripada, ze varim porad to same;) Obas varit i co dum dal, rada zkousim nova jidla, ktera si zapisuju, abych na ne nezapomela No a casem se je proste naucim i bez navodu... Jinak vareni jsem okoukala v detstvi od mami. Nikdy me to nikdo neucil, naucila jsem se to sama.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů