Tchýně ...

zobrazeno 790×

Vložil(a): Letissie, 22. 11. 2017 22.52

Je mi to docela trapné psát to sem, ale nemám se s tím o tom s kým poradit a chlap o tom nechce ani slyšet ... bydlíme v bytě a naproti v bytě bohužel tchýně, která má ještě navíc náhradní klíče od našeho bytu ... už delší dobu nám tu mizí věci .. jednou jsou to vajíčka, podruhé jogurty, pak jsem na stole nechávala děckám peníze a finální stav byl taky jiný než na začátku ... dlouho už se to ve mně mele, takže jsem se rozhodla koupit nějakou malou kamerku, kterou bych někam schovala, protože jsem přesvědčená o tom, že to dělá ona .. i přes to, že jsem to několikrát nadhodila, tak "maminka" se tváří dotčeně a chlap jak jsem psala o tom nechce nic slyšet ... co by jste dělaly na mém místě ? :((

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Olla, 17. 1. 2018, 3.31

Mohla bych se zeptat, kam si kameru umístila, že nešlo nic poznat ?

Letissie, 24. 1. 2018, 23.00

Půjčila mi ji kamarádka a vypadalo to zhruba takhle nějak www.spyexpert.cz/skryte-minikamery/56-digitalni-mini-kamera-na-klipu-s-mp3-prehravacem.html

LauraI, 25. 1. 2018, 17.33

Spyexpert je na tohle špička, máme od nich bezpečnostní kamery

Letissie, 26. 12. 2017, 11.54

Tak jsem holky měla pravdu !!! Ukázala jsem záznam z kamery chlapovi a nemohl tomu uvěřit ... bohužel ještě před Vánocemi došlo ke konfrontaci, takže tchýně odevzdala klíče, nebaví se se mnou a je klid ... Ani nevíte, jak se mi ulevilo, když se ukázalo, že jsem celou dobu měla pravdu.

Silvous06, 10. 12. 2017, 10.18

Schválně jsem se dívala jestli se dá pořídit něco nenápadného a narazila jsem na tohle www.spyexpert.cz/vesaky-s-kamerou/88-kamera-ve-vesaku-na-obleceni-s-dalkovym-ovladacem.html docela koukám do čeho všeho se ta kamera dá umístit. Jinak pak dejte vědět, jak jste dopadla. Držím palce ať to dobře dopadne.

V007A, 2. 12. 2017, 23.56

To by mě zajímalo,jak to dopadne.

Letissie, 25. 11. 2017, 22.07

Kamera je na cestě, protože to je pořád něco a já na to už nemám sílu. Nejvíc mě mrzí, že mi ani můj chlap nevěří..

vendy.z, 25. 11. 2017, 18.39

No fakt zvláštní

vivianr, 25. 11. 2017, 14.13

Dala bych nějakou kamerku, ale nikomu bych o tom neřekla ani manželovi a pak bych viděla, co se natočí. Přece jen Váš manžel může maminku i krýt. Je to jeho máma, takže bych se ani nedivila. Jestli je kleptomanka, tak to ani nemusí dělat schválně. Rozhodně bych počkala, co se natočí a pak si v klidu s manželem promluvila s důkazem v ruce.

Nikoll, 24. 11. 2017, 11.43

Já bych to určitě řešila zatím kamerkou a potom vážným rozhovorem s tchyní. Drzost je už chodit do Vašeho bytu když Vy tam nejste natož si brát věci! Pochopila bych kdyby přišla že jí došla vajíčka/jogurt/mouka zda si může půjčit ale takto? Rozhodně bych trvala na řešení, případně protiopatření, třeba vyměnit zámky.

Katka.p, 24. 11. 2017, 10.28

Dobrý den, určitě použít kamerku, za to nic nedáte a budete si jistá. A pokud se potvrdí vaše předtuchy tak to řešit s manželem, protože je to jeho matka a on by si to s ní měl vyřídit. Tedy myslím, že tak nějak bych asi reagovala já.

LucieS

LucieS, 24. 11. 2017, 8.58

Asi bych tam tu kamerku dala, abych měla jistotu. Pak byste věděla, zda jste to nadhazovala správně či nesprávně. Pokud to ale opravdu bere tchyně, tak co dělat pak, to už je na jiné zamyšlení

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů