Svatba u moře

zobrazeno 225×

Vložil(a): Salmina+, 24. 9. 2022 9.49

Dobrý den, poradíte exotiku u moře kde bychom mohli mít s přítelem právně platnou svatbu? Nemáte někdo zkušenost se svatbou v cizině?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

vranovahan, 13. 12. 2022, 16.04

Já si myslím, že špatná destinace pro svatbu někde v zahraničí u moře by nemusel být třeba ani Egypt. Právě letos jsme se tam s manželem byli podívat a bylo to tam super. Určitě bych se tam někdy do budoucna ráda podívala znovu. Mimochodem, pokud by se tam někdo také chystal, mohl by vám přijít vhod tento průvodce - https://www.cklub.cz/pruvodce/egypt

Ivulín, 29. 12. 2022, 13.22

Právě do Egypta jsme chtěli jet letos, ale bohužel to nakonec nevyšlo. Nikam do zahraničí jsme nakonec nejeli. Na druhou stranu, i na naší zahradě se nám podařilo strávit velice pěkné léto. Máme tam teď takový velký přelivový bazén od https://www.albixon.cz/bazeny/prelivove/ takže díky tomu jsme nepřišli ani o vodní radovánky.

fleeva, 4. 10. 2022, 9.09

za mě určitě doporučím Řecko. není to tak drahé jak nějaká exotika a dají se tam najít krásná místa a ostrovy, které působí jako mnohem dražší destinace.

HanakovaPavla, 27. 9. 2022, 22.16

Ahoj, my se s manželem brali na Mauriciu a moc jsme si to užili. Svatbu u moře určitě doporučuju, má to úplně jiné kouzlo a stojí to za to. Nám vše zařídil Yachtwedding.

© 2013 - 2023 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací